Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

HVALA za ta posnetek, ker sem sedaj končno dobil občutek, kolko je Pujsa Pepe dejansko velika.   :inlove:
Med hojo sem opazil reklamo za novost v Idriji :worship: , ki bo zelo koristna naši Karmi.   :inlove:

IMG_2321.JPG.600b5a4504749cb307ec92cb22c0a85e.JPG

IMG_2309.JPG.cb2418cdf7038a502497d1721e21bcbd.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje vse se najdejo migranti. Tale je danes z mano pod motornim pokrovom prevozil med 200 in 500km 😁ma srečo da je bilo dovolj prostora in očitno ga je mašina dovolj grela, da ni zmrznil. Še dobro, sem hotel doliti vodo in ga opazil. Nima mačka džabe 9 življenj.

20231214_102007_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Akito pravi:

...kje je zdaj ta muc pristal ??

Na primorskem u Wajdušni. Vsaj temperature so bolj znosne. :D

 

Sem ga poskusil odstraniti sam, pa se ni pustil, ker je bil preveč v strahu, zato sem mu samo dal mir, pustil odprt pokrov in počakal, da gre po svoje.

Je pa sigurno, da bo verjetno nekje z dolenjskega konca, ker od tam sem priletel direkt do doma in takoj odprl havbo, ker sem hotel nalit vodo. Skoraj dvomim, da bi se z mano celo pot prevozil od doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

...se pravi, da je postal brezdomec 😥...

migrant brezdomec, to je isto. zAto pa mamo kontrole dokumentov na meji s Hrvaško :P

ps. jaz sem bil vesel, da je cel in živ, da ga ni scefralo kje po motorju

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res lepi prekrasni dnevi:)1703015862284.jpg.4399834191a1c383fcacc257ea6518e3.jpg

1703015862292.jpg.8be321ed9b523048da763f3f0299b9b9.jpg

vglavnem so letos okoli nas takšni dnevi :blush:

1699206648257.jpg.2ce701850d59605e168cdbf6e189328a.jpg

1699206648270.jpg.3d94ded8b9e5b319e5630ab01ae29819.jpg

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 12. 2023 ob 14:00, DAMI34 pravi:

 

ps. jaz sem bil vesel, da je cel in živ, da ga ni scefralo kje po motorju

 

Ne želi si tega. Sodelavec, služben berlingo. Ko ga je motalo okoli jermenov, je potrgal večino kablov in senzorjev spredaj!

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Buschi pravi:

Ne želi si tega. Sodelavec, služben berlingo. Ko ga je motalo okoli jermenov, je potrgal večino kablov in senzorjev spredaj!

jop verjamem. Zato sem pa bil vesel, da je cel in živ. No v prvi vrsti, ker se mi živalcia smili in v drugi zaradi škode.

Še huj so pa pritepenci v temo skoraj domači ljubljenčki tipa kuna, podlasica, podgana, ki požrejo kableraja pod haubo, da ga ne užgeš več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

jop verjamem. Zato sem pa bil vesel, da je cel in živ. No v prvi vrsti, ker se mi živalcia smili in v drugi zaradi škode.

Še huj so pa pritepenci v temo skoraj domači ljubljenčki tipa kuna, podlasica, podgana, ki požrejo kableraja pod haubo, da ga ne užgeš več.

 

Mislim, da so samo ekološko osveščeni in delajo preventivo za manj globalnega segrevanja.....Pr piciklu ti ziher ne zgrizejo ketne 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Mislim, da so samo ekološko osveščeni in delajo preventivo za manj globalnega segrevanja.....Pr piciklu ti ziher ne zgrizejo ketne 🙄

ebike ti uničijo :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člouk....navadn bicikl.....brez stranskih koleščkov ala električni motorček....

če boš dobr gonu, lahko delaš še čisto elektriko za filanje telefona, če bo pa fejst gonila cela familija, lahko pa električno kosilnico nafilate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če požre kabel od dinama si gotova ponoči :P

ne resno, velik škode naredijo na avtomobilih, ko se spravijo na kable. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!