Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Moja baraba 17.5 let...komaj stoji na nogicah..ma vedno mora biti zraven dogajanja

20231229_123911.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je trenutek, ko bo potrebno olajšati trplenje? Že sedaj me skrbi. Ma zverinica ima rada hrano, presrečna (slepa gluha) ko narediva 20m okrog bajte. Imam občutek, da trplenje še ne premaga volje do življenja. Skos lačen..ma to se ni spremenilo zadnjih 17,5 let :P

Ima tablete za srčka in odvajanje vode iz pljuč. 80% dneva/noči prespi. Na vsake 3-4 ure ga peljemo lulat in kakat na vrt. Pobira mu mišično maso v zadnjem delu telesa, da občasno pade v lonček s hrano in vodo preko prednjih tačk. Za več kot 2 ure ga ne moreva pustiti samega doma (smešno, samo popoldan, zjutraj z lahkoto) ker čepi pred vrati in joče.

Sam mam filing in verjetno se ne motim, da se še ni naveličal lajfa.

 

 

  • Hvala 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaliteta njegovega življenja je vsekakor zelo popustila. Za večino "strokovnjakov" je to nekakšno merilo, zato, da ti olajšajo občutek slabe vesti, da si mu pri tem pomagal prezgodaj. Mamina psička, ki je imela enake težave s srcem, jo je počakala, da je prišla iz trgovine, ji zlezla v naročje in mirno zaspala. 

Mene je zapustilo že sedem psov. In prav pri vsakem, sem vedno mislila, da bi lahko zanj še kaj naredila, in da še ni čas. In prav za vsakega, sedaj mislim, da sem mu pomagala prepozno, in da bi to morala storiti prej. 

Zato počakaj, ker ti bo on povedal, ko bo imel dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo naš kar zaspal..vsaj upam. Ker dovolj še nima, je skos lačen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 12. 2023 ob 12:51, DAMI34 pravi:

kje je trenutek, ko bo potrebno olajšati trplenje? Že sedaj me skrbi. Ma zverinica ima rada hrano, presrečna (slepa gluha) ko narediva 20m okrog bajte. Imam občutek, da trplenje še ne premaga volje do življenja. Skos lačen..ma to se ni spremenilo zadnjih 17,5 let :P...

 

 

...je bila precej podobna situacija pri nas...ni bilo težav s srcem...so bile pa boleče razjede...najprej na enem in nato na obeh očeh ...zdravljenje neuspešno ...poleg gluhote in slepote še demenca pa počasna odpoved ledvic...Zame to ni bilo kvalitetno pasje življenje ...samo podalševanje njenega trpljenja 😭 ...

Vem, da sem se odločila prav, čeprav z bolečino in  mislijo, kdo mi daje to pravico. 

Prepričana pa sem, da bi se tako odločil tudi marsikdo od čoveških "živali" zase, če bi zakon to dopuščal. Ne pa, da lahko dostojno "crneš", moraš dat celo premoženje pa še to ne doma. 

20230710_204504.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Akito pravi:

...je bila precej podobna situacija pri nas...ni bilo težav s srcem...so bile pa boleče razjede...najprej na enem in nato na obeh očeh ...zdravljenje neuspešno ...poleg gluhote in slepote še demenca pa počasna odpoved ledvic...Zame to ni bilo kvalitetno pasje življenje ...samo podalševanje njenega trpljenja 😭 ...

Vem, da sem se odločila prav, čeprav z bolečino in  mislijo, kdo mi daje to pravico. 

Prepričana pa sem, da bi se tako odločil tudi marsikdo od čoveških "živali" zase, če bi zakon to dopuščal. Ne pa, da lahko dostojno "crneš", moraš dat celo premoženje pa še to ne doma. 

Zaradi podobnega nočem več imeti domačih ljubljenčkov. Preveč boli ko odidejo in zadnjemu sem obljubil, da ne bom več z drugimi delil svoje srce. Ena ženska, en pes ena mačka...je dovolj, ker jih je bilo več sem že kot nek prostitutek 😕

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Zaradi podobnega nočem več imeti domačih ljubljenčkov. Preveč boli ko odidejo in zadnjemu sem obljubil, da ne bom več z drugimi delil svoje srce. Ena ženska, en pes ena mačka...je dovolj, ker jih je bilo več sem že kot nek prostitutek 😕

....pri meni pa je za živalce vedno prostor, ne glede na bolečno ob izgubi ...pretehtajo tehtajo na + vse vragolije-norčije  in napolnijo srce ( denarnico obratno 😜) s svojo iskreno ljubeznijo, ki ni primerljiva z nobeno drugo 🥰 ...

pred 2 urami, maxxa pravi:

LACNAAAAAAAAAAAA SEMMMMMMMMM😄

...ja... to pa je bila do konca 🥰...

Popravljeno . Popravil Akito
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Buschi pravi:

Mačka gleda svojo televizijo:

...a pokrova pa televizija nima ? 😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Akito pravi:

...a pokrova pa televizija nima ? 😜

Na žalost ne, ker je narejen po naročilu.

Se pa pozna že na stenah, ker imam plesen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Na žalost ne, ker je narejen po naročilu.

Se pa pozna že na stenah, ker imam plesen.

....pokrov lahko narediš sam 😉...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri -6 stopinjah je treba zjutraj najpraj peljati Karmo da opravi svoje potrebe zunaj na travi, pred tem pa je potrebno poskrbeti še, da jo ne bo zeblo.   :worship:    :inlove:

IMG_2609.JPG.6b9c3d94b5d3c64e8f00c26e1379a9e8.JPG

IMG_2610.JPG.60f499e8515f31ed601ff955c8cabb19.JPG

IMG_2614.JPG.4e0c0ee632aad5abcf68d6be8b1f086b.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!