Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred pol ures sm dobu novga pesota :OK: star je 7 tednov je pa po rodovniku nemški ovčar :devil: :yea1: za ime še nevem točno, pomoje pa da bo kkšn lord, rex, ron,... :kva2:

In če tastar pride nazaj?...Si ga sploh iskal?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo dokler je trajalo :cry: :cry: :cry: :cry:

RIP Bubi

:cry: :cry: :cry:

:cry

post-1919-1159387661_thumb.jpg

post-1919-1159387967_thumb.jpg

post-1919-1159388090_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj predstavnikov mojih žverc na nedelsko popoldne (čas počitka in umivanaj)

post-1392-1159714618_thumb.jpg

post-1392-1159714630_thumb.jpg

post-1392-1159714650_thumb.jpg

post-1392-1159714661_thumb.jpg

post-1392-1159714674_thumb.jpg

post-1392-1159714687_thumb.jpg

post-1392-1159714705_thumb.jpg

post-1392-1159714719_thumb.jpg

post-1392-1159714731_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo dokler je trajalo :cry: :cry: :cry: :cry:

RIP Bubi

Kakšen konec ga je doletel? Mi smo mel tud Bubija, pa še zelo podoben vašemu. Damn! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konec ga je doletel? Mi smo mel tud Bubija, pa še zelo podoben vašemu. Damn! :cry:

Šel prejšnji teden na morje za 3 dni, pridem nazaj, maček ves shiran in ljudje (ki so v moji odsotnosti skrbeli za njega) mi povejo, da ni jedel od mojega odhoda. Mislili so, da ni jedel od žalosti, ker mene ni bilo. TODA, ko sem mu jaz dal jest, je želel jesti, vendar se je takoj začel davit. Naslednji dan sem ga odpeljal k veterinarju (ponoči se mu je tudi začel cediti gnoj iz ustne votline - sem mislil da ima gronolom), veterinar ga je pregledal, slikal in nato na slikah ugotovil, da ima močno povečana ledvica - diagnoza tumor ali močno vnetje. Vzeli so mu kri, dali antibiotike in infuzijo, po 3 urah sem ga odpeljal domov (naslednji dan bi ga moral spet nazaj pripeljat), cel dan je spal notri (drugače je bil zunaj), zvečer je poskušal jest-spet se je davil, tako da sem ga nafutral z injekcijo. Zjutraj je začel tolk jokat, da bi šel ven, zato sem ga spustil ven. Od takrat dalje ga nisem več videl (star je bil 4 leta).

In zaplet: pokličem veterinarja naslednji dan, da ne morem mucka pripeljat spet na infuzijo in antibiotike, ker ga ni; pove mi, da so dobili rezultate izvidov krvi in da ima oziroma je imel mačjo levkozo. Kako hudiča je dobil mačjo levkozo, če sem pa ga vsako leto cepil?? Kaj so mu samo vodo vbrizgaval al kaj?!?!?!? Moj nasvet, testirajte mačka (ko ga dobite) takoj na mačjo levkozo, saj se zdaj veterinar zgovarja, da ga nisem testiral pred cepljenjem - če ima maček levkozo, inkubacijska doba bolezni je lahko do 5 let, cepljenje nič ne pomaga!

Naslednji maček bo sigurno testiran preden bo cepljen, da bom pol siguren kaj se dogaja s cepljenji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je za tvojga mačkona.

Pri levkozi naj bi bilo tako, da če jo mladički prinesejo od mamice ne dočakajo odraslosti. Če jo pa dobijo kasneje je pa tako kot si napisal sam...prenaša se pa z telesnimi tekočinami, test na faids in levkozo (isti tester) stane cca 6.000sit in je pač potreben (če ne je vsako cepivo nepotrebno) le prvič. Sploh če nimate kastriranih/steriliziranih živali je zelo priporočljivo cepljenje saj se ,,kasnejših reklamacij,, ne upošteva-je neozdravljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri levkozi naj bi bilo tako, da če jo mladički prinesejo od mamice ne dočakajo odraslosti.

Dva naša mlada muca sta umrla drug za drugim (razmak enega dne) zaradi levkoze. Cufki nesrečni :cry:

Bajsi & Bučko

post-573-1160142602_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva naša mlada muca sta umrla drug za drugim (razmak enega dne) zaradi levkoze. Cufki nesrečni :cry:

Bajsi & Bučko

Kaj je z mamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ti je podobna. :) :D

Rok nimam tako nabildanih ko Wobewt :grrr

Wobewt dej še ostale mice mace pokaži ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ti je podobna. :) :D

Kosmatost mam po njej, o ostalem bi se pa dalo debatirat... :D :D

Vale, važna je rit! Roke ni problem naklofat, sej veš. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mel tole doma, pa se je nesrečno končalo

[attachmentid=83887]

Aja?

No, tud naša maca je mal čudna. Ne vem zakaj? :hmm:

post-573-1160660863_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena novejša fotka od Ajše :)

zdej si misl:"kva pa gledate tko,a niste še vidl psa v hribih" :lol1: :lol1:

post-1406-1160736625_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena novejša fotka od Ajše :)

zdej si misl:"kva pa gledate tko,a niste še vidl psa v hribih" :lol1: :lol1:

Je pa Snoopiju podobna tja v rilc! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi imamo 3 živalce :wub:

Najprej je naš Rottweiler Don (jaz ga kličem Donči Balonči) in rad je breskve :blink: , po tanovem pa tudi oba čakata pred ograjo, da pade dol oreh, ga zdrobita in pojesta :unsure:

IPB Slika

Potem mešanček Jaka :wub:

IPB Slika

In mačkonka Neži, ki rada nagaja Donu in Jakatu :whistle:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas je pa ponavadi zmeraj cela štala :devil: pa niti nimamo glih prawih hišnih ljubljenčkov :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Take vzorčkaste zadeve so pa na našem koncu rastle nekaj časa nazaj (na sliki je Mičo - tak poimenujem vsakega pajka, ki ga vidim) :D:

[attachmentid=85367]

post-7093-1162510958_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DimmuMaid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!