Skoči na vsebino

CIGOKRACIJA


brojedan

Priporočene objave

Butale

orjejo ledinov novi družbeni ureditvi - cigokraciji.

V kateri državi Planeta Opic - razen v Butalah - se hodi predsednik parlamenta

zagovarjat na sodišče?

Nikjer!

Ali je diktatura,

da predsednika sodišče uboga,

ali pa demokracija,

kjer predsednik zaradi kaj takega odstopi.

Le v Butalski cigokraciji je vse mogoče.

Naj-cigo v cigokraciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik Vlade, ne pa parlamenta.

Pa ni treba na račun tega 40 tem odpret, za jamrat je dovolj že samo ena. Pa ne pozabiti, da sta ga na oblast spravila tudi nesposobna in skorumpirana SD-LDS-Zares koalicija in veliki socijalist Z. Janković, ker ovčke pač ne vidijo dlje od od kvazi-leve in kvazi-desne strani. Tega ne pozabiti pri vsem tem jamranju, pa tudi tega ne, da imajo sedaj veliko besede ŠuŠterŠiči, Pezdirji in podobna svojat, prodana velikemu kapitalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEHI ŽEEE!!! Presnet No.1, a moraš met res miljon istih klinčevih političnih tem na tem forumu al kako?!?! Obsedenc!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigokracija je tudi meni všeč, saj v popolnosti izraža VSE kar zajema politika in politiki Butal - brez vsakih izjem.

Čeprav nekateri menite, da zagovarjam kako butalsko opcijo, bo prava in edina resnica to - da vse opcije obsojam.

Mogoče po intenzivnosti ne enako ... pa vendar.

Tisti, katerim pa ta tematika ni povšeči pa iz srca priporočam branje drugih tem.

Zelo sproščujoče vpliva na dušo nezadovoljnežev, depresivcev in zakomplexancev.

:yes:

Drugim, ki so prepričani, da imam JAZ "nebrojistihtem" pa predlagam

inovativno dejavnost: sami odpirajte kake nove bolj zanimive tematike.

Nihče vam tega ne brani.

Zna pa biti, da nimate idej (le kako to?) in enostavno zganjate navadno butalsko fowšijo.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butale

orjejo ledinov novi družbeni ureditvi - cigokraciji.

V kateri državi Planeta Opic - razen v Butalah - se hodi predsednik parlamenta

zagovarjat na sodišče?

Nikjer!

Ali je diktatura,

da predsednika sodišče uboga,

ali pa demokracija,

kjer predsednik zaradi kaj takega odstopi.

Le v Butalski cigokraciji je vse mogoče.

Naj-cigo v cigokraciji

V sosednji državi je bil On, očitno te je pripeljalo sovraštvo do Janeza Janše tako daleč, da si slep za vse drugo. Ubožec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sosednji državi je bil On, očitno te je pripeljalo sovraštvo do Janeza Janše tako daleč, da si slep za vse drugo. Ubožec!

ON v bodobju svojega vladanja ni hodil po sodiščih in se zagovarjal ... poleg tega naš Janezek ni primerljiv z Berlusconijem.

Razlikujeta se v eni zelooo pomembni malenkosti:

- Janezek je v politiko prišel revnejši kot je marsikateri Rom na Dolenjskem in je obogatel s krajami v politiki

(roko na srce: tako kot VSI butalski politiki. Edinega, ki je hotel s svojim lastnim , pošteno zasluženim denarjem

v butalsko politiko in katerega sem kot prvega v "svobodnih" Butalah volil, so pa zahrbtno ustrelili)

- Berlusconi pa je najprej (!!!) obogatel in kasneje prišel v politiko

Janeza Janšo pa sovražim iz dna srca - to imaš prav.

Nisem pa slep, da ne bi videl pizdarij katere delajo tudi drugi - to pa nimaš prav.

Verjamem pa, da si ti slep za moje argumente, ker si prepričan, da iz sovraštva do JJ-a ne vidim drugih lopovov.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni treba na račun tega 40 tem odpret, za jamrat je dovolj že samo ena. Pa ne pozabiti, da sta ga na oblast spravila tudi nesposobna in skorumpirana SD-LDS-Zares koalicija in veliki socijalist

V bistvu se je na oblast spravil sam. Koliko je bolj sposoben on (od SD-LDS-Zares koalicije, ali pa od posameznih članic te koalicije), ali kdorkoli drug, bomo pa morali še videti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vesljem sem zaćel brat sem bil prepričan,da si se enkrat lotil prave teme CIGOKRACIJA o "ciganih" kajti 5 članska družina ne prejema 2400€ ( v Pahoprjevi koaliciji)ampak bogi cigančki(2 odrasla in trije otroci)jim da Janšina koalicija samo še 1600€ naš človek, ki dela v treh izmenah v Revozu z borimi 700€ mora preživeti nezaposleno ženo,plačat stanovanje,položnice in še preživet !

Ps: spet bom volil tvojga cigana iz Butal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Berlusconi pa je najprej (!!!) obogatel in kasneje prišel v politiko

Berlusca je prišel do bogastva na ne najbolj čist način in zna biti, da mu je njegovo delovanje v loži P2 pri tem bilo zelo v pomoč. Torej je s politiko začel in končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Družbena ureditev v Sloveniji je kleptokracija

2. Janez Janša je pred (prvim) zaporom skupaj z Bavčarjem delal pri MicroAdi in je že takrat zaslužil 4x več kot jaz, mladi inženir v TAMu.

3. To je motoristični forum in sedaj je že dovolj dolgo toplo, da bi lahko preboleli abstinenčno krizo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Družbena ureditev v Sloveniji je kleptokracija

2. Janez Janša je pred (prvim) zaporom skupaj z Bavčarjem delal pri MicroAdi in je že takrat zaslužil 4x več kot jaz, mladi inženir v TAMu.

3. To je motoristični forum in sedaj je že dovolj dolgo toplo, da bi lahko preboleli abstinenčno krizo.

Koko močno se strinjam s teboj.Tak lepo vreme butalci pa še vedno za pečjo.Od zdej naprej prebiram samo rubrike:Vtisi dnevnih voženj,kje smo se vozili in planirane fure. :yea1: :yea1: :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Družbena ureditev v Sloveniji je kleptokracija

2. Janez Janša je pred (prvim) zaporom skupaj z Bavčarjem delal pri MicroAdi in je že takrat zaslužil 4x več kot jaz, mladi inženir v TAMu.

3. To je motoristični forum in sedaj je že dovolj dolgo toplo, da bi lahko preboleli abstinenčno krizo.

Če bomo nezainteresirani za ta dogajanja, se tudi kaj dosti več vozili ne bomo.

Ker bo vse predrago, ti pa brez denarja, saj ga bo lopovska država pod lopovskim vodstvom pobrala zase in ker bodo na cestah vojaške patrulje, če nas bodo še naprej rinili v klerofašistični smeri. Za prepustnico boš moral imeti izkaznico SDS ali pa božjo podobco z Brezja.

Aja, pa vaške straže bodo tudi! In furce čez šentjošt pozabite, če boste imeli karkoli rdečega oblečeno ali na motorju.

In Biber, ja, Pahorjanci so tudi po mojem veliko krivi za to stanje!

In res je, da za to ni bilo treba nove teme.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... pri MicroAdi ....

Takrat so imeli "Adin krog". Menda na nek način še obstaja ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berlusca je prišel do bogastva na ne najbolj čist način in zna biti, da mu je njegovo delovanje v loži P2 pri tem bilo zelo v pomoč. Torej je s politiko začel in končal.

Gotovo do takega premoženja ni mogoče priti na čist način - ZAČEL pa ni s politiko. To je dejstvo. Basta!

in @ Darko

Koko močno se strinjam s teboj.Tak lepo vreme butalci pa še vedno za pečjo.Od zdej naprej prebiram samo rubrike:Vtisi dnevnih voženj,kje smo se vozili in planirane fure. :yea1: :yea1: :yea1:

Mater, kakšni cepci - a vas kdo s ketno veže na pcje?

Zginte se vozit ali pa nazaj v vrtec na igrišče

in ne nakladajte o tem "kaj-bi-če-bi-bilo-teba-bilo-da-bi-bilo".

Jebemti obnašate se kot 5 letni smrkavci in jamrate v 3 kranse ... zato,

ker mi pridni, delovni med delovnim odmorom napišemo par besedic.

1 Če bomo nezainteresirani za ta dogajanja, se tudi kaj dosti več vozili ne bomo.

2 Pahorjanci so tudi po mojem veliko krivi za to stanje!

3 In res je, da za to ni bilo treba nove teme.

1 & 2 - drži

3 - zakaj ne pišeš v stare teme - daj tole pa mene na "ignore" in šparaj živce za starost.

:yes:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koko močno se strinjam s teboj.Tak lepo vreme butalci pa še vedno za pečjo.Od zdej naprej prebiram samo rubrike:Vtisi dnevnih voženj,kje smo se vozili in planirane fure. :yea1: :yea1: :yea1:

post-8779-0-16407000-1332922172_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti obnašate se kot 5 letni smrkavci in jamrate v 3 kranse

it takes one to know one.

(yea yea, I´m gone) :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samoselekcija

Pojem iz socialne psihologije označuje nastajanje družbenih skupin zaradi podobnih psihičnih ali psihopatogenih lastnosti posameznikov.

To nam danes najbolje demonstrira internet, kjer se na socilanih omrežjih ustvarjajo vse sorte skupin - celo pravi shizofreniki, debili, omejenci, psihopati, razni sexualni deviantje kot so sadisti, pedofili itditditd ... se imajo polno (ustavno) pravico združevati, ne glede na to koliko lahko taka skupina ogroža družbo - vse dokler se grožnja ne udejani in za seboj pusti tudi do nekaj deset mrtvih. Potem le posamezne člane take skupine družba izolira za omejen čas ... ostali pa: "kodkoji milimoji".

Na ta način lahko razumemo seveda tudi ustvarjanje družbene skupine politikov, saj v taki družbi pošten človek, ki ni pripravljen na vse vrste mafijskih "kompromisov", človek, ki ni pripravljen na to, da bo s "poštenim" pogledom naravnost v oči lagal kot zadnji dolenjski cigo .. nima kaj delati. Slednji ima le 2 možnosti: v zadevo se ne vključi, v zadevo se vključi in v 14ih dneh ga skupina izloči (če je le mogoče na najbolj podel in sramoten način).

Je pa dejstvo, da gre pri skupinah volivcev za subinteligentni del popilacije, ki se po istih načelih selektivno grupira okoli takih politikov.

Ko pa nekaterim "potegne" se pa od vsega dogajanja bolj ali manj distancirajo.

In spet pride do "samoselekcije" - nastanka družbene skupine "Ozaveščenih".

Zadnje mesece se štejem med njih.

Ozaveščene - mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... država to sem jaz!

ŠŠŠŠŠtt, bolj po tihem.

Pazi, da te kdo ne sliŠi.

Gotovo se ti ne bo dobro pisalo v teh časih!

Tebi se sanja ne, kaj bi nekateri naredili, da bi lahko državo prijeli za vrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pokojni državnik je med drugim takole napisal :

"......Vsi današnji politični sistemi v svetu so rezultat bojev instrumentov oblasti za prevlado, pa naj si gre za borbo na miren ali oborožen način, kot so, denimo, spopadi med razredi, sektami, plemeni, strankami ali posamezniki. Rezultata vsega tega sta zmaga enega od instrumentov oblasti: posameznika, skupine, stranke, razreda … in pa poraz naroda, torej prave demokracije.

Politična borba, ki se konča z zmago kandidata, ki dobi, denimo, 51 odstotkov skupnega števila glasov, pripelje do vzpostavitve diktatorskega sistema, preoblečenega v masko demokracije, saj se bo 49 odstotkov volivcev znašlo pod vladavino instrumenta oblasti, ki ga niso izbrali, temveč jim je bil vsiljen. In to je pravzaprav diktatura.

Takšna politična borba se lahko konča tudi z zmago instrumentov oblasti, ki predstavljajo manjšino, ko se, denimo, glasovi volivcev porazdelijo na več kandidatov in eden od njih dobi več glasov kot ostali posamično. Toda če bi se odstotki volilnih izidov poraženih kandidatov združili, bi predstavljali veliko večino, pa vendar in vseeno je uspeh pripisan kandidatu z manjšim številom glasov in njegova zmaga se smatra za legitimno ter demokratično! Tako nastane diktatura, preoblečena v masko demokracije. To je stvarnost velike večine političnih sistemov v svetu, ki so očitno ponaredki resnične demokracije. To so diktatorski režimi. ......"

Kogar zanima celotna vsebina : http://www.radiostudent.si/article.php?sid=26802&query=zelena%20knjiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!