Skoči na vsebino

Naked vs. Supermoto


MoNsTeR 3n3rGy

Priporočene objave

ja ta motor mislim. kaj pa se je na motorju tko kavrlo da si rabu tolko šraufat? ja za zvok motorja je pa tudi res.. ampak vseeno kazn za vožnjo brez izpita je veliko večja kot če imaš preglasen motor. ja to da je pa brez ključa je pa kr zajebano..ma da bi mi ga kdo pri šoli sfukau me ne skrbi (ga zapeljem u eno stransko ulico kjer nihče ne hodi pa je (u šolo hodim u piran) sam doma je jeba ki nimam garaže pa bi mogu zuni pustit pa da ne pridejo mimo kaki pijani tipi pa use skup zjebejo..kaj bi mi torej priporočil nakup tega motorja ali ne? če ne, poznaš kakšen podoben motor za podobno ceno (sm gledal je na avt0.net tut en ktm exc motard..hud za popizdit sam stane pa 2x vec kot ta).. malo sm gledal tudi endurce (ena husqvarna wre z drugo krivino pa 34 uplinjačem..). drugace pa je ta motor na pogled prava bomba!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta motor mislim. kaj pa se je na motorju tko kavrlo da si rabu tolko šraufat? ja za zvok motorja je pa tudi res.. ampak vseeno kazn za vožnjo brez izpita je veliko večja kot če imaš preglasen motor. ja to da je pa brez ključa je pa kr zajebano..ma da bi mi ga kdo pri šoli sfukau me ne skrbi (ga zapeljem u eno stransko ulico kjer nihče ne hodi pa je (u šolo hodim u piran) sam doma je jeba ki nimam garaže pa bi mogu zuni pustit pa da ne pridejo mimo kaki pijani tipi pa use skup zjebejo..kaj bi mi torej priporočil nakup tega motorja ali ne? če ne, poznaš kakšen podoben motor za podobno ceno (sm gledal je na avt0.net tut en ktm exc motard..hud za popizdit sam stane pa 2x vec kot ta).. malo sm gledal tudi endurce (ena husqvarna wre z drugo krivino pa 34 uplinjačem. .). drugace pa je ta motor na pogled prava bomba!! :kva2:

Ma ne kvari se, vendar sem jst zmeraj kaj najdel, da je bilo za zalimat ali pa prebarvat ali pa prelimat. Največ problema sem imel s števcem, ki ga motor nima. Gor spravit tist bogi števc od bicikla, ki ma lih 10cm dolgo žico je blo genijalno. Pol sm pa enkrat skoču pa ga je vtrgalo dol pa sem si rekel, da koga šiša. Sicer pa....do 100km/h mi je kazalo kul, potem je pa začelo odštevat, torej od 100 proti 0 :D

EXC je kul, sam je KTM haha un motard se je prodajal pred ena pol al pa tričetrt leta. Čudno, da tako hitro menja lastnika. No sej jih razumem, sej je 1.5€ liter benza, te zadeve pa, če jih goniš, pijejo fajn!

Za 3000€ bi ga mogoče celo kupil. Pa nalimal gor HONDA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha :D

dej povej mi kaj so uni koloteki ki si jih prej neki omenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ta motor? se ti zdi ok?

http://www.avt0.net/....asp?ID=6003935

Za ta denar dobiš Husqvarno SM 125, novejšo in seveda boljšo. Pa motorju se ne štejejo kilometri od generalke, ker so tukaj tudi deli, ki niso bili zamenjani!

Tega motorja jst nebi uzemal. Vsaj tako na uč. Nič ne rečem...ampak še zmeraj.

Lej tole, recimo:

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5950420

Če pač hočeš Aprilijo. Vendar je tudi kar nekaj Husqvarn, ki so bolj kul od tega :)

hahahaha :D

dej povej mi kaj so uni koloteki ki si jih prej neki omenu.

Ko se zmeraj po isti trasi voziš in nastane pač potka, recimo...v ovinkih je to praktično, ker ti ne more odnest motorja ven iz te tračnice.

RD1-MX-DP-Brezice-Prilipe-2012-1177-480x320.jpg Na levi imaš "kolotek"

My bad, kr sm se narobe izrazil. Ne vem kako točno se temu reče, vendar ni kolotek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar dobiš Husqvarno SM 125, novejšo in seveda boljšo. Pa motorju se ne štejejo kilometri od generalke, ker so tukaj tudi deli, ki niso bili zamenjani!

Tega motorja jst nebi uzemal. Vsaj tako na uč. Nič ne rečem...ampak še zmeraj.

Lej tole, recimo:

http://www.avt0.net/....asp?ID=5950420

Če pač hočeš Aprilijo. Vendar je tudi kar nekaj Husqvarn, ki so bolj kul od tega :)

Ko se zmeraj po isti trasi voziš in nastane pač potka, recimo...v ovinkih je to praktično, ker ti ne more odnest motorja ven iz te tračnice.

RD1-MX-DP-Brezice-Prilipe-2012-1177-480x320.jpg Na levi imaš "kolotek"

My bad, kr sm se narobe izrazil. Ne vem kako točno se temu reče, vendar ni kolotek.

torej praviš da raje husqvarna kot aprilia..kaj pa una yamaha dt125x? bolsa od husqvarne? gledau sm uno plavo za 2200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal sem se s Husqvarno in Aprilio in moram reči, da je husqvarna boljša, vsaj meni osebno. Za Yamahe pa ne vem, falit z Yamaho nimaš kaj...

Torej si se odločil za SM in ne naked? Super, samo na ZS bi mi pa lahko odpisal :( Vso srečo pri nakupu. Se pa moram pohvaliti, da sem prodal Cagivo in sedaj delam izpit za 35kw...v očeh imam SV650, we'll see :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej praviš da raje husqvarna kot aprilia..kaj pa una yamaha dt125x? bolsa od husqvarne? gledau sm uno plavo za 2200€

Te Aprilie MX 125 ne bi imel in pika. :) Yamaha DT 125 X je pa taka zdržljiva živalca. En forumaš prodaja, preveri pri njemu, v DT 125 podtemi. Tista je kul^^

Sicer pa ja...nova SX 125, Husqvarna SM 125, DT 125 X...vse to je men boljše od MX 125. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej praviš da raje husqvarna kot aprilia..kaj pa una yamaha dt125x? bolsa od husqvarne? gledau sm uno plavo za 2200€

Una plava Yamahca za 2200 EUR ki si jo gledu je od forumaša z nickom motorist1 in z nakupom te Yamahce ne boš prav nič zgrešil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ta jamaha je moja. :) Če te kaj zanima vprašaj ali pa mi piši na ZS.

Drugače pa hvala vsem za dober glas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok se eno zanimivo uprasanje.. torej ugotovili smo, da z izpitom a1 lahko vozis motorje ki majo razmerje moč/teža največ 0.1 malo sm še gledau in vidu da piše da lahko voziš tudi trikolesnike do 15kw (to je tam nekje 20 konjeu če se ne motim). kaj teoretično bi jaz z izpitom a1 lahko vozil piaggio mp3 400 če bi ga prej zablokirau na 15kw (s kako elektronsko blokado)? ker pri trikolesnikih nič ne piše o omejitvi kubikaže..

Z opravljenim vozniškim izpitom za kategorijo A1 (in veljavnim vozniškim dovoljenjem) boste lahko vozili motorna kolesa na dveh kolesih s stransko prikolico ali brez nje, katerih prostornina motorja ne presega 125 ccm in katerih moč motorja ne presega 11 kW, z razmerjem moč motorja/masa vozila, ki ne presega 0,1 kW/kg, ter trikolesa, katerih moč motorja ne presega 15 kW. Z vozniškim dovoljenjem za vožnjo vozil te kategorije boste tako lahko vozili tudi vozila kategorije AM in G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Nikoli se nisem temu preveč posvečal, ker me trikolesniki nikakor ne zanimajo. Povprašaj naokrog, najbolje kakšnega policista, ki se seveda razume v to, ali na kakšni strani, kjer pomagajo pri takih zadevah (odgovarjajo strokovanjaki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme malo preveč kompliciraš glede nakupa motorja. Več časa kot boš čakal in "gruntal" zakone, manj motorjev(ki so tebi všeč) bo na internetu. Bolj kot kompliciraš, slabše je...tako sem sam komliciral okoli 50ccm motorja, na koncu sem končal na APN6, kar mi še danes ni žal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene sej ne da bi kupu trikolesnika (sm se u glavi nekako ze odlocu sa husqvarno). sm samo uprasau ce gdo ve kaj o tem in ce je to sploh izvedljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!