Skoči na vsebino

R.A.T. Fura


KeC

Priporočene objave

R.A.T. FURA - OTVORITVENA VOŽNJA VOZNIKOV TRIUMPH MOTOCIKLOV

in seveda vseh ostalih, ki bi se jim dalo oziroma jih zanima :D

KDAJ: SOBOTA 21.4.2012 OB 11:00 - v primeru slabega vremena bomo vožnjo žal odpovedali

KJE: Zbor v baru Fortuna na Ptuju (Mariborska 33, Ptuj)

ZAKAJ: Zato, ker gremo na dneve odprtih vrat k zastopniku za Triumph motocikle v Mursko Soboto, kjer bo si bo mogoče ogledati skoraj celoten nabor Triumphov in se tudi dogovoriti za testne vožnje. Po tem pa zgasnemo še na odličen bograč, če bo seveda interes.

KAKO: Ok, glupo vprašanje ampak vseeno - seveda s Triumphi, ali pa tudi kakšno drugo znamko motorjev, bomo veseli, če se kdo pridruži :D

KDO: Vabljeni predvsem vozniki Triumph motociklov, seveda pa lepo vabljeni tudi vsi ostali, ki bi jih zanimalo preživeti dan v fajni družbi, narediti lep izlet na vzhod kure in kar je še ostalega :D

Dodatne informacije bom objavljal v tej temi. Če pa koga še kaj posebej zanima pa me lahko kontaktira po PM ali pa GSM (v profilu).

še opozorilo: R.A.T. fura ni uradno organiziran dogodek in ne moremo prevzeti odgovornosti za morebitne težave oz. nezgode. Vsi udeleženci nastopajo v prometu kot posamezniki in so dolžni upoštevati cestnoprometne predpise.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je ta 21.4..........bo konc sveta.......BMW-jisti imamo isto ......SCooteristi imajo tudi.....vi imate tudi.......je pa res,da smo bili mi prvi in nas ostali spet kopirate :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je ta 21.4..........bo konc sveta.......BMW-jisti imamo isto ......SCooteristi imajo tudi.....vi imate tudi.......je pa res,da smo bili mi prvi in nas ostali spet kopirate :grim

Zakaj 21.4.??? Zato ker je dan odprtih vrat pri zastopniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj 21.4.??? Zato ker je dan odprtih vrat pri zastopniku.

Pa sej to pravim.....tudi naš zastopnik organizira takrat za nas preizkus vseh modelov.......

A ne bi bilo bolje,da bi vsak zastopnik imel drug datum,saj bi z takim pristopom lahko dobil več potencialnih kupcev......a se ti ne zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to pravim.....tudi naš zastopnik organizira takrat za nas preizkus vseh modelov.......

A ne bi bilo bolje,da bi vsak zastopnik imel drug datum,saj bi z takim pristopom lahko dobil več potencialnih kupcev......a se ti ne zdi?

A to je pa druga zadeva. Se ne znajo zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to pravim.....tudi naš zastopnik organizira takrat za nas preizkus vseh modelov.......

A ne bi bilo bolje,da bi vsak zastopnik imel drug datum,saj bi z takim pristopom lahko dobil več potencialnih kupcev......a se ti ne zdi?

ce bos novo zverino od trumfa probal.. bos gs v trenutku dal na avto.pika net :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos novo zverino od trumfa probal.. bos gs v trenutku dal na avto.pika net :grim

Pa sej......izredno rad bi probal Explorerja in to bi bila idealna priložnost.........da vidm kolk,so prekopirali iz GS-sa.... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy klimbra :D

Accuweather je optimističen čeprav tako daljnosežnim napovedim nikoli ne zaupam. Počakajmo pa bomo videli :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost mi termin sovpada z zborom tomosov v kopru kjer še nisem manjkal ... pa ne grem gor dokler ne dobim tapravega centralca za bonija ... lahko bi komu dan pokvaril...

lepo vreme in okusen bograč vsem ki boste šli ! ( lahko pa spotoma vprašate za mojgacentralca če ga že ima )... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre MARJA. grem tut js, da me bo branil pred RAT-ovci :P ... upam, da bo lepo vreme :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre MARJA. grem tut js, da me bo branil pred RAT-ovci :P ... upam, da bo lepo vreme :OK:

Upajmo na lepo vreme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še dober teden. Vremenska obeta.

Evo pa še malo reklame za Triumph z animacijo izpod mojih prstov :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če je teden nazaj vremenska napoved še obetala so zadnje prognoze bolj pesimistične. No bomo počakali še do jutri, da vidimo če pride do preobrata. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Vremenska napoved za tale vikend je prav nesramno grda in bomo morali našo furco prestaviti. Kdaj točno bo še ne vem, se bom poizkusil uskladiti še z zastopnikom in najti še kakšen dan odprtih vrat :)

Nekateri so se odločili, da bodo do Murske šli z avtom in si kljub slabi napovedi ogledali Explorerja.

Torej, skupna vožnja 21.4. je do nadaljnega odpovedana, dnevi odprtih vrat pa kljub temu vabijo, tiste, ki niso iz cukra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Vremenska napoved za tale vikend je prav nesramno grda in bomo morali našo furco prestaviti. Kdaj točno bo še ne vem, se bom poizkusil uskladiti še z zastopnikom in najti še kakšen dan odprtih vrat :)

Nekateri so se odločili, da bodo do Murske šli z avtom in si kljub slabi napovedi ogledali Explorerja.

Torej, skupna vožnja 21.4. je do nadaljnega odpovedana, dnevi odprtih vrat pa kljub temu vabijo, tiste, ki niso iz cukra :D

Kaj ti pa pri vremenski za soboto ne paše:

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2004&d=4

V murski malo sončka malo oblakov in okoli 19 stopinj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja do murske je treba priti in če so obeti, da te pere od savinjske ali pa od lj. dalje, tudi nekaj malega sončka v murski ne odtehta ravno tega.

Glede na to, da se vremenska napoved prav po aprilsko spreminja se je pač včeraj bilo treba odločiti in sem se po dostopnih podatkih odločil kakor sem se. Verjamem, da nam bo ratalo furo speljati na kakšen lepši dan. Če pa se kdo odloči, da tako ali drugače pride do Murske sobote pa se mogoče celo vidimo.

Kot sem rekel, vsekakor ste vabljeni na dneve odprtih vrat 20.4. in 21.4. pri zastopniku Triumph motociklov.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm glih taprave wolje ... pošl ga nekam ... zastopnika namreč .... še dobr da odpade ... sam ko bo men odpadla toleranca ... 1,5 mesca že čakam na štender k sm ga pošten plačal pa še zmontiran naj bi bil ... dobil pa zapakiranga v papir - napačnega ... še dobr da mam dhl .. v piranu ...z apn-om ..mal je porosil ..... čevapi so bli pa dobri ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo, meni super pase da se spremenili datum, nisem vedel da je tolko Triumphovcev pri nas.

Kar se ogleda novea explorerja tice, je za tiste ki smo blizje Italiji boljsa varjanta dealer v Italiji, blizu Ronchija. Tam sem kupil svojega Tripla in redno servisiram pri njemu - super zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa z avtom letu pa opremo mel s sabo če bo gor lepše vreme. Vsekakor grem.

Bil z avtom se preoblekel v moto opremo in odpeljal pol ure z Explorejem. Glede na padavine mi je blo žal ker nisem šel z motorjem. Nekaj ploh, drugač pa sonce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!