Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
jupiter

Triumph Tiger 1050

Recommended Posts

Zdrawc

Malo novwejše slike tudi od Motorrada

TriTig01071.jpg

TriTig01063.jpg

TriTig01069.jpg

pjotr

Ni slabo.

Mal gledam sovoznikov sedež pa se mi zdi, da nekam hudo naprej visi???

Sicer pa; kdaj pride na trg?

simonsi

Zgleda, kot da bi jim še gajba delov za našraufat ostala :BUA: Pa USD vilice prov grdo izpadejo.

Stari veliko lepši. :closedeyes:

wind

Yup, mašina je od speed tripla, prav tako so špekulacije, da bo nova velika daytona imela enako kubaturo...

pirrulz

Benevolentno si bom auspuh razlagal kot testno verzijo in ne kot nekaj, kar bodo prišvasali na končni artikel. :fredy: :grim :grrr

Buzdovan

Sopotnica sedi sedaj v drugem nadstropju, kot na supersport cestaku. Ze tako je bila sibka tocka Tigra visoko tezisce. Drugace Triumphi OK, koncna verzija bo verjetno drugacna.

Pervy

malo me bega ta slika, bljak, zgleda kot povišan fz6, pa tudi nekam golo je vse. a nebi saj pri hladilniku in mašini mogla bit kaka zaščita pred blatom in kamenjem???? :hmm:

Zdrawc

Mal bo še treba počakat, da zadevo sfiniširajo :grim

Zdrawc

lep. :OK: ni čudno, saj so se zgledovali po konceptu multistrade :blush:

in s tem izgubili enurod-reference prejšnega tigra <_<

pjotr

Res bi bil primeren ampak me skrbi, kako se bo sopotnica drsala po zadnjem sedežu. Zdi se mi, da je za voznika ful velika luknja, sopotnica pa sedi v višjem nadstropju in se stalno drsta naprej.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Zivnorc
      ...moj prjatu dela "mopede" takih zmogljivosti...sam da ima 60 kg. pa še po hosti se lohka ofroudaš...pa te nben ne bo slišal pa jebal...     
    • GO_Tomi
      Je povedal prjatu, da si je sosed omislil labradorca. Star nekaj let, velik, prijazen, nenasilen, ne skače v ljudi, skratka super kuža. Potem je povedal še, da mu je sosed dal ime Lassie. Sem mislu, da me pobere od smeha :)))
    • krucymucy
      Kawasaki je obelodanil specifikacije njihovega prototipa. 220kg, 10kW, domet 100km.  Ne vem na kaksnih substancah so, ker to je smesno. Zero SR/F ima pri isti tezi 2x domet, 7x moc.  Energica je tezja a ima 107kW motor in 21.5kWh baterijo. 
    • bobi1001
    • ukica
      Tudi vse 2013+ nimajo abs-a.    Neki hudega problema naredit 500km jaz osebno nimam.. motor gre, mogoce ga je treba mickn bolj navijat kot V2. Stopalke so zelo sportno postavljene, tudi balanca je nizja ter ozja od prejsnih modelov.  Glede sopotnice nevem, ker imam zadi od rsv4 zadek, ter dol pobrane tacke..  Spraseval si glede servisa ter ventilov.. ja ventile je treba gledat(glede na servisno na 20k km), servisna podpora je v pizdi. Jaz osebno svojo ze 3 zaporedno aprilijo vozim v SMK(pozimi ko ima cas sraufat tole eksotiko ), vendar kar veliko izkusenj s sraufanjem tega ima tudi @marincspeedshop  Jaz bom mogoce prodal svojo, ce kupim dirkalca... in bo “kriza” po denarju  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!