Skoči na vsebino

Hotmail by by:(


Priporočene objave

dons sm na svoj mejl(hotmail) naslou dobu sporočilce, da imajo na hotmailu premau placa :shock: :shock: pa da bodo začel naslove pucat, če hočem da moj naslou ostane nej bi poslov ta mejl 20-im osebam naprej :!: aja pa še to mejl ni bil poslan od hotmaila(administratorja),a je možno da gre za joke???

če kdo kej ve, nej se mau razpiše

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol:

Jaz sem mel enkrat odprt naslov, na katerega sem čist pozabo in ga čez cca. pol leta spet odprl - mail sem mel napolnjen 270.5%, očitno ne brišejo, pa tud na trenutno obstoječih se mi to ne dogaja - ja, hotmail.com :wink:

Možno da gre za 8. januarski joke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm na svoj mejl(hotmail) naslou dobu sporočilce, da imajo na hotmailu premau placa :shock: :shock: pa da bodo začel naslove pucat, če hočem da moj naslou ostane nej bi poslov ta mejl 20-im osebam naprej :!: aja pa še to mejl ni bil poslan od hotmaila(administratorja),a je možno da gre za joke???

Ce je na hotmailu to sploh mozno - poglej headerje maila. Zanesljivo gre za stos oz. se huje - chain letter. Spam ... Ti lahko v From: polje napises kar ti pase, samo pravi headerji od maila ti povedo od kod je mail ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi pošiljatelj je društvo za povečanje e-mail prometa, prodaje diskov in izgubljanja časa.

Pozabili so pripisati, da ti bo v primeru, da teh mailov ne pošlješ zbolelo vse sorodstvo do XYZ kolena :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm na svoj mejl(hotmail) naslou dobu sporočilce, da imajo na hotmailu premau placa :shock: :shock: pa da bodo začel naslove pucat, če hočem da moj naslou ostane nej bi poslov ta mejl 20-im osebam naprej :!: aja pa še to mejl ni bil poslan od hotmaila(administratorja),a je možno da gre za joke???

Ce je na hotmailu to sploh mozno - poglej headerje maila. Zanesljivo gre za stos oz. se huje - chain letter. Spam ... Ti lahko v From: polje napises kar ti pase, samo pravi headerji od maila ti povedo od kod je mail ...

sam tm piše da bojo "pucal" tud ker je server preobremenjen(buzy), dons sm šu na mejl...čakam, čakam po mi pa napiše server is buzy??? pa dam refresh pa isto, po pa nardim use od začetka pa končno pridem notr!!

kr neki!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic nisem dobil, ce mene prasas JOKE.

Brez skrbi, ce bo res bos to se dostkrat slisal.

Hot mail ma tok ljudi, da bi blo to ziher tud po TV in Radiu, vsaj do zdaj vem, da so ze objavlal novitete in spremembe pri njih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotmail ne pošilja takih sporočil. Oni pucajo predale avtomatsko - če ga več kot 30 dni ne uporabiš, ti ga izklopijo.

Sigurn da je JOKE

no pa vseeno nam poročaj kaj se bo zgodilo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm na svoj mejl(hotmail) naslou dobu sporočilce, da imajo na hotmailu premau placa :shock: :shock: pa da bodo začel naslove pucat, če hočem da moj naslou ostane nej bi poslov ta mejl 20-im osebam naprej :!: aja pa še to mejl ni bil poslan od hotmaila(administratorja),a je možno da gre za joke???

če kdo kej ve, nej se mau razpiše

LP by gebre

Mam že nekaj cajta mail odprt na hotmailu pa nikomr še ni na pamet padlo da bi mi take oslarije pošiljal!

Ne se sekirat, če bi blo oz. je kaj takega res, te bodo prej še enkrat obvestili!!! Sicer pa obstajajo tud druge dobre zamenjave za hotmail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!