Skoči na vsebino

Suzuki RM 125


aLeS`

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

[attachmentid=71873][attachmentid=71873]Najprej en lep pozdrav vsem!

mam en problem in nwm kam naj se obrnem za pomoc,in zato sm se odlocil da bom tle mal povprasal. :)

Mam crossa suzuki rm 125ccm ,letnik 94 in kar se tice plastike je se kar solidno ohranjen.Ampak pr masini pa drugje mam pa druge probleme.Nevem kaj naj naredim z menjalnikom ,nikakor ne morm prestavljati (ne gor. ne dol), in nevem kermu naj se obrnem na pomoc in koliko bi kej prisel servis.(frend je reku da se mi je "kao" neka fedrca unicla.Prosim povejte mi kaj naj naredim!!!

Imam se pa drugi problem! V avspuhu nimam dušilca (je prevec glasen) , in nevem ki naj to zdej kupim oz. kaj se lahko kej drugega naredim ali ce ma kdo kakega rabljenga za prodat?

Prosim povejte mi oz. napisite kaj naj naredim!

Sem iz Celja...

Hvala za odgovore oz. pomoč!!!

post-11599-1149624949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kup si one zamaške za ušese pa jih dej not

mislim da so ene 50 sit zbijejo pa 20db :OK: :OK:

GoGy potrbuje pomoc nekateri pa se mu po domače norca naredite :(

pomojem ni to smisel foruma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam se pa drugi problem! V avspuhu nimam dušilca (je prevec glasen) , in nevem ki naj to zdej kupim oz. kaj se lahko kej drugega naredim ali ce ma kdo kakega rabljenga za prodat?

Prosim povejte mi oz. napisite kaj naj naredim!

Sem iz Celja...

Pozdravljen!

Predlagam, da v tej temi vprašaš, mogoče ima kdo kaj rabljenega zate. Lahko tudi pogledaš ali objaviš oglas v Ms mali oglasi.

kup si one zamaške za ušese pa jih dej not

mislim da so ene 50 sit zbijejo pa 20db :OK: :OK:

Ta nasvet niti ni napačen, saj veliko motoristov uporablja zamaške za ušesa. Problem tega je, da motor narediš tišji le zate, za okolico pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam crossa suzuki rm 125ccm ,letnik 94 in kar se tice plastike je se kar solidno ohranjen.Ampak pr masini pa drugje mam pa druge probleme.Nevem kaj naj naredim z menjalnikom ,nikakor ne morm prestavljati (ne gor. ne dol), in nevem kermu naj se obrnem na pomoc in koliko bi kej prisel servis.(frend je reku da se mi je "kao" neka fedrca unicla.Prosim povejte mi kaj naj naredim!!!

Imam se pa drugi problem! V avspuhu nimam dušilca (je prevec glasen) , in nevem ki naj to zdej kupim oz. kaj se lahko kej drugega naredim ali ce ma kdo kakega rabljenga za prodat?

Prosim povejte mi oz. napisite kaj naj naredim!

Sem iz Celja...

Hvala za odgovore oz. pomoč!!!

Glede dušilca je najlažje da drugega kupiš, ni nujno da od cross motorja.

Glede menjalnika. Verjetno si kako vilico zlomil. A je šalthebl trd a se premika? Ne se preveč vozit, da ti ne bo še kej drugega zaribal.

Mašino bo treba podret, pa zrihtat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nasvet niti ni napačen, saj veliko motoristov uporablja zamaške za ušesa. Problem tega je, da motor narediš tišji le zate, za okolico pa ne.

jp zamaški so fajna stvar kr krosi so zlo glasni nekateri

kar se pa okolice tiče furi se tm ko ni bajt pa bo :OK:

če te pa skrbi za divje živali si pa kup bicikl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=71873][attachmentid=71873]Najprej en lep pozdrav vsem!

mam en problem in nwm kam naj se obrnem za pomoc,in zato sm se odlocil da bom tle mal povprasal. :)

Mam crossa suzuki rm 125ccm ,letnik 94 in kar se tice plastike je se kar solidno ohranjen.Ampak pr masini pa drugje mam pa druge probleme.Nevem kaj naj naredim z menjalnikom ,nikakor ne morm prestavljati (ne gor. ne dol), in nevem kermu naj se obrnem na pomoc in koliko bi kej prisel servis.(frend je reku da se mi je "kao" neka fedrca unicla.Prosim povejte mi kaj naj naredim!!!

Imam se pa drugi problem! V avspuhu nimam dušilca (je prevec glasen) , in nevem ki naj to zdej kupim oz. kaj se lahko kej drugega naredim ali ce ma kdo kakega rabljenga za prodat?

Prosim povejte mi oz. napisite kaj naj naredim!

Sem iz Celja...

Hvala za odgovore oz. pomoč!!!

Kar se mašine tiče, jo je treba odpret.Lahko da so prestavne vilice?Pogleda pa naj nekdo, ki ve kaj dela. V Velenju je MotoMario, ki je pooblaščen za Suzukija.V vsakem primeru pa se ne vozit, ali poskušat kej na silo.

Zadnji dušilec pa si lahko narediš sam.Znotraj je naluknjana cev, ovita z volno, ki ni gorljiva, vse skupaj pa je vstavljeno v zanetano ali zašraufano pločevino.Lahko pa ti ga naredi kdo ki poravlja izpušne cevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kupil bi celotno mašino za suzuki rm 125.

Motor je letnik 1992, kupim pa motor bilokaterega letnika ki je vas 1992 ali več.

Tukaj mi napišite če imate. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
V SUZUKIJU RM 125 SE MI RAZSU MENJALNIK IN KUPUJEM NOVEGA.

ZANIMA ME ČE BI PASALI ZOBNIKI IZ LETNIKA 97 V LETNIK98.

mislim da 96 in 98 majo iste mašine. kje si pa nabavo to krosko možno da je še kje moja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu ni moja kroska, je od mojega prijatelja, pa mu je na 2. brzini odtrgalo zob in je ta košček naredu celo situacijo v mašini.

drgač je pa ta kroska kr boga, košara od sklopke je polomlena(nekdo jo je švasu), cilinder ma pušo in jo bo treba povečat za 0.5mm in tko.

kar nekaj težav, ki jih bomo probali rešiti, da bo delala ko singerica.kaj pol pravis da bi bla mašina enaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi moralo pasat

meni je tudi na drugi brzini odtrgalo en zobec samo meni na srečo ni naredlo nobenih posledic razen kupit novi zobnik za 2 brzino. to dela asvalt.

od kot pa je ta tvoj prijatelj. jaz sem jo nekam na koroško prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

lep pozdrav sem novi na forumu.

imam en problem imam suzukija rm 125 ccm motor mi ves čas trokira ne pride vedno v visoke obrate ter ga mori tako da bi mo tiščal samo polovico gasa:

kai bi lahko to bilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav sem novi na forumu.

imam en problem imam suzukija rm 125 ccm motor mi ves čas trokira ne pride vedno v visoke obrate ter ga mori tako da bi mo tiščal samo polovico gasa:

kai bi lahko to bilo???

Kaj nebi? :) Filtre popucaj, svečko zamenjaj, dize so lahk zaštopane...^^ kdaj je bil bat menjaj? Fergazer je nastavljen vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

vodo in olje??? pa saj to je dvotaktni motor, ne vem kje bi se to lahko zmešalo oz. kje si ti opazil vodo z oljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!