Skoči na vsebino

Kam jo mahate v letu 2003?


ceco

Priporočene objave

Evropa! Madžarska v avgustu,drugače pa Nemčija in za probo Švica.

Sploh pa neskončna so pota gospodova! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Maj Dubrovnik.... se letos tud jz pridružm :D

25. Maj YU.... :shock:

OK sigurn se bo najdl še kakšna pametna relacija :) in podaljšan vikend v ....... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede letošnjih planov, če bo vse po sreči do Turčije in pa skok v Grčijo :P . Potovala (jaz in boljša polovica, in ne jaz in TA) bi nekje koncem avgusta in za kašne tri tedne. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta pod etno je najbrž uničena,sam glede na to da od turizma živijo jo bojo verjetno kmalu usposoblili.to pa pomeni-nov asfalt:) upam da tak kot prej

blagor tistim k ste že bli dol z motorjem(in tistim ki še greste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno (zelena karta) velja in tu ni težav. Možno, da je Pero mislil kasko zavarovanje (omenja ključavnico), tu pa je odvisno, kaj piše v zavarovalni polici.

Res je Brrrm. Ampak, od slovenskega kradejo samo v Mercatorju, pa Audije, Passate in podobne statusne simbole Slovencev. Drugače smo pa po "ta starem" dobrodošli doli.

Problem je Črna Gora, kjer imajo avte in motorje "za upotrebu u zemlji", pa one, ki so za "normalnu upotrebu".

Povsod je dobro imeti kakšna simbolična darilca za cajote, ker te več ali manj zaradi tega tudi ustavijo.

V Bosni pa je situacija sledeča: ustavili te bodo za vsakim vogalom, kjer se le da. Tarifa je od 10 do 20 KM za kar koli. Ne nasedajte na to, da morate ići kot sudije za prekršaje, a sad on ne radi, pa morate prespavati. Z mirnim pogovorom boste prišli do zgoraj omenjene številke. Vedno vi postavljate ceno in ne oni. V Republiki Srbski je tudi lažje sedaj, ker so na cesti federalci in ne lokalni kavboji.

Ceco

Bil v Bosni ( Banja luka, Jajce, Sarajevo, Mostar ),policajev je bilo sicer več kot pri nas, vendar me ni noben ustavil.

V Črni gori so me sicer nekajkrat ustavili, vendar so mi po preverjanju dokumentov vedno zaželeli le srečno vožnjo. Tudi v promenti nesreči ki sem jo imel so se izkazali za korektne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dolomiti, po planih tri vikende s petki v juliju, ker takrat končam civilno služenje. Potem v avgustu pa Korzika, vsaj upam, ker se že pet let odpravljam pa mi nikoli ne rata. Alternativa Črna Gora.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti, po planih tri vikende s petki v juliju, ker takrat končam civilno služenje. Potem v avgustu pa Korzika, vsaj upam, ker se že pet let odpravljam pa mi nikoli ne rata. Alternativa Črna Gora.

Pozdrav od Roberta

Ja ja nakonc bo pa tut Pag uredu!! :? :shock: :D Ja sej jest mam iste bleme!!Italija je v avhustu nabasana in draga!!!Pa bi vseen rad šel!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan za letos izgleda nekako takole:

- prvomajski prazniki: Gibraltar in del Portugalske, ter vse na poti do tja

- junij: šprinterska Črna Gora

- Julij: Dolomiti

- za glavni dopust pa najbrž Korčula Septembra

- vmes pa zborovanja doma in v tujini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem upam valda!!?? :) :D :idea:

Ciao,by Pero

Ja, itak da z motorjem, pa bejbo zadaj in veter v laseh....Najprej do Genove, potem na trajekt in smo tam. Nekako računam na 2500 km vsega skupaj. A ima že kdo kakšne izkušnje iz Tunizije?

LP,M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker bo letos zgleda kriza z časom bom probal čimveč šprinterskih tur čez vikende (tudi kak podaljšan) opravit, obiskat par velikih zborov v tujini + kaka lendava in še kak slo zbor.

za kako daljšo turo bomo pa še vidli če bo čas in finance.

aja pa seveda smot 24h :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,za letos mam planirano vožnjo na Pag tm okol julija/avgusta enkrat,bo pa odvisno od tega,če bom že dobu motor do takrat.Če bo šu kdo takrat enkrat mimo,se pa lahko mal zmenmo,da bomo šli skup.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez bivšo Jugo, Bulgarijo v Turčijo po severni strani do Iranske meje in po južni strani nazaj in na trajekt v Italijo. Sam se kr prelepo sliš, da mi bo časovno in finančno poratal.

Med prvomajskim pa tja do Dubrovnika ali pa še mal dlje in čez Bosno nazaj.

Isto če bo sreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tunizija zdej online...

Na hitro preletel sajt, zelo u redu, ker je veliko informacij o Tuniziji. Treker, pričakuj še kašen PM od mene, ker me še veliko zanima....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil odgovor od Tripoda... po pomoti so mi zbrisali accaunt... zdej ponovno vse dela tako kot mora na stari strani....

uzivajte! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gibraltar je kulllll :twisted:

Italija na jug (v podplat) tudi ne bi bila slaba :?:

Samo problem bo dopust :(

LP JerryCBR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s Perotom... mislm, da bo vsak vikend Pag kar vredu, pa mogoče do Murterja sicer se pa jest vom najraj po j. magistrali ker so "ZAKON" ovinki :twisted:

LP

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se bo letos vse šlo.......?

Plitvice (vsaj 2 dni), Dubrovnik (4 dni), Grossglokner in Maltatal (2 dni), dirka v Portorožu (2 dni), morda Grčija (? dni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!