Skoči na vsebino

Kam jo mahate v letu 2003?


ceco

Priporočene objave

Plane mamotko nekak: Crna gora, pa pol do Nisa, pa cez makedonijo v Grcijo, pa pol z Trajektom do Barija, pa cez v Crnogorski Bar, pa po magistarli nazaj...umes se pa se na kaki otok v Dalmaciji ustavt. Vse pa odvisno od penezov pa cajta...ampak Crna Gora pa Nis pa zihr padeta....mam dva zbora dol....

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Gugo a lahko zvemo datume za zbora, da preverimo ce imamo enake info. :?:

Ce pa mas se kaj vec info pa prosim dej to objavi na forumu. Imas rubriko tuji moto zbori...

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Gugo a lahko zvemo datume za zbora, da preverimo ce imamo enake info. :?:

Ce pa mas se kaj vec info pa prosim dej to objavi na forumu. Imas rubriko tuji moto zbori...

LP Dane

V Nisu je septembra, za tocne datume bom pa se sporocil.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa fulllll mika Tunizija, nekak okol prvomajskih gredo tile z avto dol, da se pa jet tud z motorjem zraven, je še kdo za kej tacga, da bi bla vsaj 2 motorista zraven ? :arrow:http://www.offroadclubmamut.si/sahara2003maj.htm

S punco greva tja dol, ampak v lastni reziji, lahko se nama pridruzis ce hoces, bo se bolj zabavno. Tja greva 19.aprila, nazaj pa 2. maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info: (nepreverjeno) baje lahko pustis robo (tople obleke...) v kampu pri slovenski gostilnicarki v Nabeul-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan za letos izgleda nekako takole:

- prvomajski prazniki: Gibraltar in del Portugalske, ter vse na poti do tja

- junij: šprinterska Črna Gora

- Julij: Dolomiti

- za glavni dopust pa najbrž Korčula Septembra

- vmes pa zborovanja doma in v tujini

tale prvomajski izlet le fino potem pokomentiraj pa kakšno fotko in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ful mika Španija :P

Mogoče še kakšnega :wink: pa naj se javi :idea:

Z vožnjo vred okrog 14 dni :!: 8) :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area ima menda fiksen plan za Španijo... pošlji mu privatno sporočilo (pm). Če ga ne najdeš, pa pošlji meni, da ti dam njegovo številko!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz bom imel v juniju en teden feej.. :D in malo razmišljam o kakšni Črni gori? tu nekje od 6 do 20 , najbolj verjetno 13 do 20. Nekaj me sicer mika tudi na sever..Češka , Polska itn :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V bistvu gremo v Pariz in tam se turisticno udejstvujemo. Za voznjo do tja bomo porabili cirka 4 dni in isto nazaj. V parizu bomo od oka 7-14 junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... kolikšna pa je ocena stroškov za tole popotovanje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 1000 EU za vse skupaj. (imamo najeto stanovanje za stiri osebe v Parizu, ki stane 350 EU na teden, to pomeni cca 80 EU na osebo. Racunam ene 300 EU za bencin. Za prespat ostale dni, bomo v kakih kempih tko da to pride kakih 7 nocitev po ene 10 EU. Torej fiksni stroski so prib. 450 EU, ostalo za nakupe, hrano, muzeje ipd).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Midva s pucno greva v Grčijo. Predvidoma 11. julija na trajekt iz Trsta za cca. 3 tedne oz. odvisno od panike v službi.

Če bo še kdo na ladji se veseliva, da kakšen pir spijemo:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prva " resna " letošnja fura bo že čez dva tedna, in sicer na Poljsko. Sem bil že pred dvemi leti v Krakowu, sedaj pa Varšava, morda pa do obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc junija malce Dolomitov, polet pa, upam, malce Dalmacije, Korčula, Mljet, pa na kofe u Albanijo (a must see!) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na finančno stanje sem se odloču da skor zihr pade letos cca en teden potovanja in raziskovanja po naši prekrasni deželici!!!No sej v prekmurju je naprimer tako lepo k v Turčiji...........lepo je, poznam ne, poceni je, pa še nobenga ne razumem......... :P :D :) :unsure: B) :rolleyes: Pol pa še kak teden izležavanja v Umagu pa furanje z čamcem!!! :rolleyes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pridem iz Mehike, Guatemale in Belizeja, se odpravim na Balkan. Če mi uspe dobiti kakšnega somišljenika za Albanijo (sam se mi zdi da v AL ne bi šel), šibam dol takoj po 7. avgustu (ko se vrnem iz Centr. Amerike).. A je kakšen ki bi šel?

Drugače pa bo padla Romunija in Bolgarija in Yuga in ČG pa nazaj po Jadranski...

Škoda, da ga na Bližnjem Vzhodu serjejo -- Sirija, Libanon in Jordanija so še vedno na top listi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na finančno stanje sem se odloču da skor zihr pade letos cca en teden potovanja in raziskovanja po naši prekrasni deželici!!!No sej v prekmurju je naprimer tako lepo k v Turčiji...........lepo je, poznam ne, poceni je, pa še nobenga ne razumem......... :P :D :) :unsure: B) :rolleyes: Pol pa še kak teden izležavanja v Umagu pa furanje z čamcem!!! :rolleyes:

Ciao,by Pero

Ja pero sm na istem kot ti.Letos kupil nov motori,tko da bom zaradi financ prekrižaril samo slovenijo,možno na HR na morje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec junija nameravam prevoziti Alpe. Najprej do Monaca, nato po Route des grandes Alps do Chamonixa in po prelazih med CH in I čez Dolomite do Julijcev. Nekaj podobnega kot je lani prevozil Mat, samo upam da bom imel lepše vreme.

Popravljeno . Popravil ID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!