Skoči na vsebino

Kam jo mahate v letu 2003?


ceco

Priporočene objave

Junakinje in junaki,

temo smo odprli 9. januarja. Mislim, da bi bilo dobro, da malce poporočamo kam smo jo pares dosedaj mahnili. Zapisani so bile silno zanimive detinacije za do 15. maja. Ta drugo poročilo pa jeseni.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

21. junija Mačka, Fat Lady in moja malenkost odjadramo proti Siciliji. Prva postaja Orvieto (med Firencami in Rimom), potem nekaj dni okoli Amalfija (pod Neapljem), tretja faza operacije je seveda desant na Sicilijo za 10 dni. Nazaj grede pa na zbor Valkir na Lago di Iseo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plani?

Cel julij najverjetneje Slovaska, Bratislava, 99% da grem delat za eno firmo, pa ze zdaj ne morem spat, ker se mi ze zdaj cedijo sline po poceni pivu! :D :D ,avgust morje 14 dni, september pa bog ve,nekje ze, samo doma ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi junija v Francijo - obvezno Paris, Normandija, Bretanja in dolina Loare, za ostalo pa odvisno od časa, se bojim da ga bo premalo.

Septembra pa če bo sreča mila v Dalmacijo za par dni.

Drugač pa čim več dni na motorju. B) B) :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi junija v Francijo - obvezno Paris, Normandija, Bretanja in dolina Loare, za ostalo pa odvisno od časa, se bojim da ga bo premalo.

Matlca,

a lahko malce navedeš ruto od doma naprej pa za koliko dni? Malce ovohavam takole furo za naslednje leto.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Julia po hrvaški obali. Verjetno do Dubrovnika.

Zaenkrat še je vse v zraku kdaj natančneje :( (ko bo čas)

LP Miha :P :P

Popravljeno . Popravil miha600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni so se spet podrli vsi plani ki sem jih mel :ph34r: , zato sem se v trenutku odloco da grem v ponedeljek ali torek (najkasneje) na neko furo za cca. 10-12 dni. Ker pa mi ni najbol za it samemu me zanima ce ma se kdo namen kam skocit (v mislih mam Grcijo ali Azurno obalo z alpami nazajgrede ali Dubrovnik in potem s trajektom v Bari in nazaj po celi ITA). Sprejmem tud kak drugi plan :) Grem pa 101%

Torej datum odhoda: 23. ali 24. junij

Datum prihoda: najkasneje nedelja 6. julij

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Jaz moj voznik in Tiger s svojo boljso polovico gremo 13.07.2003 na Sardinijo. :D

Upam, da bo letos bolj soncno vreme kot je bilo lani na Korziki. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Jaz moj voznik in Tiger s svojo boljso polovico gremo 13.07.2003 na Sardinijo.  :D

Upam, da bo letos bolj soncno vreme kot je bilo lani na Korziki.  :(

Ja pa še res gremo :D :D

Mislim da se bomo kar fajn imel ;) ne glede na vreme B)

Pomembno je da je dobra družba ;) B) :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šou pa z mojo bolšo polovico konc septembra v Tunizijo. Pa nebi šla sama. Tko da če koga zanima lahko kšno rečemo glede tega.

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec Julija, začetek avgusta je rezerviran za Dalmacijo, oz. večinoma Hvar. Drgac pa od naslednjega vikenda naprej(končno bo konc izpitov) vsak vikend ziher nekam. Kam, pa se odločamo sproti :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem 13. julija kampirat nekam v Makarsko.

če ima mogoče kdo kakšne podatke ali informacije naj mi pošlje na PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Matlca,

a lahko malce navedeš ruto od doma naprej pa za koliko dni? Malce ovohavam takole furo za naslednje leto.

Ceco

Ceco!

Sva že nazaj, potovala sva čez Lienz, čez Avstrijo in po Nemčiji do Bodenskega jezera, nato pa Colmar, Nancy, Reims, Paris, Rouen, Normandija, Bretanija, dolina Loare, Rodez, Avinjon, kanjon Verdon, Nica, Genova, Gardsko jezero in nazaj domov. Potrebovala sva 14 dni ampak sva kar garala, priporočam kakšen dan več.

Drgač pa je blo čudovito in nepozabno, bi šla takoj še enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Jaz moj voznik in Tiger s svojo boljso polovico gremo 13.07.2003 na Sardinijo. :D

Upam, da bo letos bolj soncno vreme kot je bilo lani na Korziki. :(

Ja tudi na Sardiniji je bilo 12.07.2002 +17 C (čez dan., da ne bo pomote). Je pa vreme tudi letos čisto zmešano. Konec junija je bilo na Siciliji zjutraj +30, čez dan pa okoli +40C.

Lepo se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem 13. julija kampirat nekam v Makarsko.

če ima mogoče kdo kakšne podatke ali informacije naj mi pošlje na PM :D

Hodi se kopat v Brelo ali pa Baško Vodo, zakon plaže ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo za vikend lepo vreme, grem na Grossglockner........eno, morda dve nočitvi.........en poskus se je že vtopil v dežju....... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem 13. julija kampirat nekam v Makarsko.

če ima mogoče kdo kakšne podatke ali informacije naj mi pošlje na PM :D

Obiskal sem tri kampe, več informacij dobiš v PM.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Metlca,

midva pa nazaj iz Sicilije. Tudi garala.

Vidim, da sta si naložila temeljito furo. Tenksi za info.

Čečo

Ni blema ;)

Če boš pa še kaj rabu mi pa pošl PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 10 avgustom nč dopusta. :angry: :( Okrog 15. avg. na Krk(Punat) taborit za nekaj dni, ker je to že tradicija. Glavni dopust pa septembra oz. začetek oktobra, Dom. rep za 14 dni. B) ;)

Drgač pa vsak vikend nekam, z motorjem al pa brez... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay

15 Julija se odpravljam z boljšo polovico na turo Maribor - Pisa - Rim - Bar - s trajektom v Albanijo ali v Grčijo - Tirana - Ohridsko jezero- Črna gora - Makarska - Mostar - Sarajevo - Mribor.

Predvideni čas potovanja: 14 dni

Če bo kdo v tem času na tej relaciji ali pa bi se pridružil, naj se oglasi.

Lp Silvo

PS: Priporočam se za popotniške namige glede znamenitosti vrednih ogleda, opozorila, morebitne pasti na poti itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!