Skoči na vsebino

Daelim VT125: izkušnje


Savšk

Priporočene objave

zdravo...želim kupiti dalima 125 letnik tam od 1999 pa do 2001 in imam vprašanje kakšen je kaj ta motor na spošno. mislim katere so njegove slabost in a se kaj kvari po 13 letih uporabe kakšne so njegove zmoglivosti, pravzaprav me zanima vse glede tega motorja in seveda če se mi ga splača kupiti zdaj za začetek. hvaležen bom za vse izkušnje lastnikov in vsak nasvet je zaželen :) hvala in lep pozdrav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo...želim kupiti dalima 125 letnik tam od 1999 pa do 2001 in imam vprašanje kakšen je kaj ta motor na spošno. mislim katere so njegove slabost in a se kaj kvari po 13 letih uporabe kakšne so njegove zmoglivosti, pravzaprav me zanima vse glede tega motorja in seveda če se mi ga splača kupiti zdaj za začetek. hvaležen bom za vse izkušnje lastnikov in vsak nasvet je zaželen :) hvala in lep pozdrav :D

Če mene vprašaš bejž od njega, raje poišči kako Yamaho 125 SR ali kaj v tem rangu sam NE-Korejca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je biu prvi motor, ker sm ga pač cenej dobila od kolega pa takrat ni blo lih nwm kok dnara izpit oprema itd, tko da sm ga vzela, čeprou mi najprej ni biu lih najbl všeč. z leti je pa pokazu d j bla odločitu prava, nardila sva uf kilometrou in nikol mi ni nagajov, je pa švoh, s cajtom j ratal premal zato sm prodala in šla naprej, bla pa z njim zlo zadovolna. je pa odv kaj dobiš, moj j biu zakon uglavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še fotke, ena prej... post-11135-0-30113900-1337164001_thumb.jpg

in ena po štrihanju... post-11135-0-61755800-1337164068_thumb.jpg

zej se pa vozi dol po idriji, še vedno pa dela kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vecini primerov so to neproblematicni in hvalezni "stroji". Zakaj v narekovajih? hm, problem rata ko te vsak mulo s 50 cc skuterjem scat pelje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za navadit se j vredi pol pa itk kej močnejšga pride...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne morem povedat osebne izkušnje, imam pa prjatla, ki je vozil tega Daelima, za njim pa še njegova sestra, zdej ga pa fotr vozi. Mislm, da ima zdaj že okol 80.000 km :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bejž od njega, raje poišči kako Yamaho 125 SR ali kaj v tem rangu sam NE-Korejca !

tudi to sem imel v mislih sam se glede financ žav neobnese...tako da iščem en cenovni razred niži xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vecini primerov so to neproblematicni in hvalezni "stroji". Zakaj v narekovajih? hm, problem rata ko te vsak mulo s 50 cc skuterjem scat pelje. :)

hehe, xD potem ubistvu ni kakih problemov ker je pač korejc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za navadit se j vredi pol pa itk kej močnejšga pride...

točno tako zdle za 2 sezoni bi imev neki tacga potem pa kukr praviš neki močnejšega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne morem povedat osebne izkušnje, imam pa prjatla, ki je vozil tega Daelima, za njim pa še njegova sestra, zdej ga pa fotr vozi. Mislm, da ima zdaj že okol 80.000 km :ninja:

lepa številka...če kupim motor z 20.000 kilomentri bo še nekaj časa lavfu očitno? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cen registracije in zavarvanja neb vedla, je že kake 4-5 let kar ga nimam več, sam glede na to d je v najnižjem rangu ni velike sile. če ti paše poza čopar pač, pol ti tut na douge ture ne bo problema, nwm kaj nj ti rečem, pele se :OK: hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa številka...če kupim motor z 20.000 kilomentri bo še nekaj časa lavfu očitno? :)

seveda to za motor ni nč... pa sj ne crkne kr tk... moj jih je meu preko 100 pa še jih dela drug lastnik zej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bejž od njega, raje poišči kako Yamaho 125 SR ali kaj v tem rangu sam NE-Korejca !

Odgovor seveda na podlagi bogatih izkušenj s tem motorčkom?! :grrr :SS

VTjček je poceni in vzdržljiva ropotuljica, ki lahko služi dolga leta in naredi veeeeliko km. Je to dokazal že kar nekaj forumašem, ki so to od vsega začetka ne pa kasneje sem privlekli germansko ubermensch mentaliteto.

Pri naši hiši smo ga ohranili v lepem spominu, pa sin ni bil ravno nežen do njega.

Seveda je za tak letnik potrebno pregledati cel motor in če je brez kakšnih napak, bi moral dobro služiti še naprej.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor seveda na podlagi bogatih izkušenj s tem motorčkom?! :grrr :SS

VTjček je poceni in vzdržljiva ropotuljica, ki lahko služi dolga leta in naredi veeeeliko km. Je to dokazal že kar nekaj forumašem, ki so to od vsega začetka ne pa kasneje sem privlekli germansko ubermensch mentaliteto.

Pri naši hiši smo ga ohranili v lepem spominu, pa sin ni bil ravno nežen do njega.

Seveda je za tak letnik potrebno pregledati cel motor in če je brez kakšnih napak, bi moral dobro služiti še naprej.

:OK: se popolnoma strinjam, pr men je biu prvi, pa mislm d nikoli nam nč čez njega rekla, vsaka čast vzdržliva ropotulca pa nej si kdorkoli karkoli misle, men je dobr služu, kilometrou pa tut naredu več kot kak glasnež tuki gor :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sicer ne morem povedat osebne izkušnje, imam pa prjatla, ki je vozil tega Daelima, za njim pa še njegova sestra, zdej ga pa fotr vozi. Mislm, da ima zdaj že okol 80.000 km :ninja:

Uh, to bi pa res rad videl! daelim z 80000km!? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje pa lahko vidiš, tut moj bivši daelimček še vedno pridno šopa kilometre dol po idriji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz poznam enega lastnika je prvi lastnik in mu teče že štirinajsto leto :notworthy: ,res da se bolj malo vozi je pa motorček tak kot je bil nov na dan, ko je prišel iz trgovine, pa prav lepo ga je za pogledat kako se vse na njemu sveti. :smoke:

Ni naprodaj,lastnik pravi kar naj bo pri hiši saj ne zavzame veliko prostora. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

mene pa tak daelim kr nekaj cajta zafrkava.sicer lepo vžiga ,vendar mu na koncu (cca 2 tretjine)zmanjka moči.max hitrost je 70 km/h.zamenjal sem že karburator,cinkšpulo,elektroniko ,celo avspuh,pa nič ne pomaga.PROSIM ZA POMOČ. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa tak daelim kr nekaj cajta zafrkava.sicer lepo vžiga ,vendar mu na koncu (cca 2 tretjine)zmanjka moči.max hitrost je 70 km/h.zamenjal sem že karburator,cinkšpulo,elektroniko ,celo avspuh,pa nič ne pomaga.PROSIM ZA POMOČ. hvala

Je vplinjač (karburator) pravilno nastavljen? Sej ne vem kako majo te 4 takterji :) Kok km ima? Mogoče je že kompresija pr koncu? Mogoče sklopka drsa(preveč zategnjena)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!