Skoči na vsebino

Tomos Laura automatik


Priporočene objave

Imam problem,ko štartam takoj vžge vendar pod visokimi obrat ko pa dodam gas takoj crkne.Prosim za pomoč in hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strrinjam-v visoke obrate gre, ko je preveč zraka (oz. premal goriva). Poglej, da ti kje ne vleče fouš zraka, da je montiran filter, preglej uplinjač itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strrinjam-v visoke obrate gre, ko je preveč zraka (oz. premal goriva). Poglej, da ti kje ne vleče fouš zraka, da je montiran filter, preglej uplinjač itd.

Fanta hvala za odgovor bom še enkrat preveru dotok goriva.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tole deluje na premalo oviran dotok zraka. kot da manjka zracni filter.

drugace pa uplinjac kompleten razdri, ocisti z ultrazvocnim cistilcem (ce imas moznost) in kompresorjem, sestavi in se enkrat poskusi. Porocaj kako in kaj.

Anker Laura - zakon moped! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tole deluje na premalo oviran dotok zraka. kot da manjka zracni filter.

drugace pa uplinjac kompleten razdri, ocisti z ultrazvocnim cistilcem (ce imas moznost) in kompresorjem, sestavi in se enkrat poskusi. Porocaj kako in kaj.

Anker Laura - zakon moped! :OK:

meni tole deluje na premalo oviran dotok zraka. kot da manjka zracni filter.

drugace pa uplinjac kompleten razdri, ocisti z ultrazvocnim cistilcem (ce imas moznost) in kompresorjem, sestavi in se enkrat poskusi. Porocaj kako in kaj.

Anker Laura - zakon moped! :OK:

Zok pozdravlen.V filtru ni druzga kot kovinska mrežica.Nagajat mi je začel po 8ih km vožnje.Tako.da mi je naenkrat crknu pa ponovno zalafu potem pa mi je brez gasa vleku z dodajanjem gasa pa mi je crkaval na koncu pa dokončno crknu.Ko sem spucal frgazer in zamenjav svečko pa se je ponovilo ist.Brez gasa visoki obrati z dodajanjem gasa pa zopet crkne.Ker sem si zlomu n ogo bom moral moped za kakšen mesec pustiti na miru bom pa pol poročov, če mi bo kaj ratal.

LP Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!