Skoči na vsebino

*** izliva


D.J.

Priporočene objave

Pogled na trn mi pravi, da bo potrebno drugo leto kosilo plačati v bolj nobel restavraciji, kjer se za več denarja dobi kosilo z manj kalorijami. :twisted:

Mučenik

Kako mučeniški bo šele tvoj izraz, ko računček ne bo skromnosti dokaz :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boooogi Klimbra koliko boš moral še prtiskati, da boš hudiča ven izgnal.

Kako mučeniški bo šele tvoj izraz, ko računček ne bo skromnosti dokaz :twisted: :twisted: :twisted:

veliko sklec :arrow: burek ali bakljava na štacijonu naslednjič.

O moj "bog" men tud ne :twisted:

A not ti je pa šel, a? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si šuft, burek me še zdaj tišči, od bakljave mam cukra preveč, pol morm pa še sklece na štacijonu delat. Da sem pa prasca predelala sem pa cel popoldan prtiskala (pedalanapicikludanebopomote) Hudiček bo ta teden na dijeti :twisted: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Hudiček bo ta teden na dijeti :twisted: :(

#&"$&/!"#$%&/ :evil:

Babi ti samo pritiskaj, ne pridem ti do živega.

Saj poznaš tisti vic, ko nuna dobi novo ustno protezo iz železa, ker je bila porcelanasta predraga. In jo na poti domov preseneti poletna nevihta s strelami in grmenjem. Da strela ne bi udarila v novo protezo, potisne glavo v kopico sena. Pride mimo domačin in vidi nunino nastavljeno rit. Dvigne kiklo in zabode. Nuna pa v kopici s stisnjenimi zobmi sika: "Strela ti kar sekaj, ampak do proteze že ne boš prišla."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon ti kar sekaj 8) ampak do umetnega zoba ne boš prišel, ali pač :?: :twisted: :twisted: :twisted: 8) Modro je to opravilo ni kaj :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
preidemo do intime, moški, ko konča vrže del svoje energije ven, izpljune, zavrže in s tem shujša svojo notrnjo energijo, katera je zelo težko obnovljiva

ženska pa malo pomiga, doživi kakšen krček in to je to-no sej baje v tem bolj uživajo, samo to ni debata

hehe .. .krček :D

no, mal iz naftalina potegnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hitro bi vas šele pobralo če bi vsak mesec krvaveli???

Sem pa gledala eno oddajo o daljšanju življenske dobe nasploh. Ne nažirajte se v nedogled (lačne miši živijo dlje), ženske imejte otroke čim kasneje (niste izpolnile vaše prvotne funkcije na temu svetu) ker narava hoče potomce.

Glede zadrževanja moškega orgazma---preberte knjigo (ne vem zdele naslova) jo je pa pisal en bivši duhovnik, ki je resnično verjel v greh ,,drkanja,, in ni nikoli ,,končal,, no pol je zapustil cerkev in imel resne probleme, ker ob erekciji vam nevemkajvse udari v vaša jajčka in penis <_< in ,,nesprazniti se ,, je resnično nepriporočljivo dejanje (no vsaj ne pretiravajte) ker vse tistio kar je bilo namenjeno za izliv zastaja znotraj.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym hvala ti :D , da sem se spet malo nasmejal ob spominih, tut nase :lol:

no lina, kot fant ti povem, da ljudje doživimo vrhunc v možganih, ki nadalje sporoča telesu, kako naj reagira...eni se stiskamo, drugi mal pomigajo, tretji začnejo recimo partnerja davit...

no in če preusmeriš krče, ki stisnejo ven velecenjeno tekočino, se ti občutki ugodja še povečajo

nabiranje v proizvodnji "belega zlata" res najbrž škodljivo vpliva na telo, zato pa je treba vsake tolko sešicat saržer srebrnih nabojev, ampak kot najbrž veš, pri pogosti uporabi male organa za razmnoževanje, začne tudi količina nebeške radosti usihat in s tem tudi užitek pri sproščanju tega vala municije

evo, zdrava mera med in in out cummingom mora bit...in cumming pomaga pri užitku brez sproščanja svilene zmesi, out...pa pomaga pri kontra zadevi, ko se nabere tsunami power valovnega izmeta

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja vse je v glavi, čeprav je pri moških to velikobolj mehanska zadeva---no ja nimate zastonj dve glavi. (praznipress) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak pametn star čwouk, al pa tud psiholog in psihijatr, pa celo punca, velikokrat reče:

"Pa ne v seb zadrževat stvari noooo!" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je kdo to že povedal-ampak moški,ki se spraznejo 5x na teden ali večkrat,imajo manjšo možnost da dobijo raka na prostati(ne vem za kolk % že...) ker so v spermi baje ene rakotvorne snovi ki jih je treba pucat.

torej,po DJ-jevi hipotezi boš mogoče dlje živel če ne boš redno brizgal,ampak boš pa crknil zaradi raka! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja vse je v glavi, čeprav je pri moških to velikobolj mehanska zadeva---no ja nimate zastonj dve glavi. (praznipress) :)

..pa še (prazno) mošnjo zraven....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj sem vam dal knjigo v slovenščini na temo TAO seks. To knjigo sem že imel doma, praksa pa zahteva veliko časa, vaje, posvečanje samemu sebi... Nekoč je v planu, da se tudi to oblvada.

Obstaja pa knjiga za moške: Tao ljubezni. Nega moške seksualne energije

http://cobiss1.izum.si/scripts/cobiss?ukaz...05&rec=26&sid=1

in knjiga za ženske : Zdravilna ljubezen po tau. Nega ženske seksualne energije

http://cobiss1.izum.si/scripts/cobiss?ukaz...105&rec=2&sid=2

Če koga še kaj zanima, se da najti na internetu :)

Zdaj pa hitr v knjižnico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!