Skoči na vsebino

*** izliva


D.J.

Priporočene objave

...pa obljube, pa... na koncu sem se pa sama sankala! :cry:

Zaj me pa medes, ka nisi bla prisotna vceri na skijanju :?: :?

Kakem skijanju? Kaj ti te je?

I DU DIT... :wink: and I'm still alive...

MENE VSE BOLI:cry: -sem se več po trebuhu pelala kot po riti! :lol:

Sej si bla, ka te je piclo, da pises da si se sama dricala :?: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si bla, ka te je piclo, da pises da si se sama dricala :?: :roll: :wink:

trenutno spet ne vem za kaj gre... sem bla na snkanju, sem se čist sama sanjkala -z "lopato", kateri del ti ni jasen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata ti si ena fejst punca. Čutim, da je mojih "pet minut" v temi Ljubezen mimo (beri: ni časa), zato se zopet vračam v druge manj čustvene teme. Lepo je bilo si pisariti s teboj. Upam, da se kdaj srečava. Lepo se imej in pridno maži čeljustne sklepe z WD40, da ne zablokirajo zaradi preobremenjenosti. :twisted:

Koš poljubčkov od tvojega dopisnega prijatelja Leon-a.

P.S. tisto pa ne šparaj zame. :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata ti si ena fejst punca. Čutim, da je mojih "pet minut" v temi Ljubezen mimo (beri: ni časa), zato se zopet vračam v druge manj čustvene teme. Lepo je bilo si pisariti s teboj. Upam, da se kdaj srečava. Lepo se imej in pridno maži čeljustne sklepe z WD40, da ne zablokirajo zaradi preobremenjenosti. :twisted:

Koš poljubčkov od tvojega dopisnega prijatelja Leon-a.

P.S. tisto pa ne šparaj zame. :wink: :twisted:

:? :? Nič mi ni jasno?!?!? - spet :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata ti si ena fejst punca. Čutim, da je mojih "pet minut" v temi Ljubezen mimo (beri: ni časa), zato se zopet vračam v druge manj čustvene teme. Lepo je bilo si pisariti s teboj. Upam, da se kdaj srečava. Lepo se imej in pridno maži čeljustne sklepe z WD40, da ne zablokirajo zaradi preobremenjenosti. :twisted:

Koš poljubčkov od tvojega dopisnega prijatelja Leon-a.

P.S. tisto pa ne šparaj zame. :wink: :twisted:

:? :? Nič mi ni jasno?!?!? - spet :oops:

A's blondinka ? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.......vampir v ospredju je stigmata....... tisti starec v ozadju,ki se mu tako sline cedijo je pa....... starec v ozadju kateremu se taaaaako sline cedijo. :twisted: :lol: :wink: 8) (pizzaonthewaypress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, kaj ste se zaj na mene "spravli"? Max- ti bi pa lahko malo sliko zretuširal če jo že "uvažaš"- ko zdaj pa bodo vsi vedli da grizem! :evil:

Rdeče pa je ker smo meli rdečo žarnico pržgano... da je blo bolj sexy vzdušje :roll:

GREGS JE MEL PA OBLEČENE PAJKICE!- tak :twisted: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti starec v ozadju,ki se mu tako sline cedijo je pa....... starec v ozadju kateremu se taaaaako sline cedijo. :twisted: :lol: :wink: 8) (pizzaonthewaypress)

Pa ne mi "taxista" šimfat- a jasno??????????????? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da me nekdo,ki me ne pozna in najbrz niti ne pozna prave diskriminacije oznaci za ksenofoba ali celo rasista (motomanijak)......

Ce si pa tak frajer, da napises kar ni res oz. da sem te oznacil (CELO), za rasista pol mi pa povej v kateri temi je to bilo. :shock:

Mnenje o tebi sem si naredil na podlagi tvojih postov v različnih temah.

FUCK... :evil:

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da me nekdo,ki me ne pozna in najbrz niti ne pozna prave diskriminacije oznaci za ksenofoba ali celo rasista (motomanijak)......

Ce si pa tak frajer, da napises kar ni res oz. da sem te oznacil (CELO), za rasista pol mi pa povej v kateri temi je to bilo. :shock:

Mnenje o tebi sem si naredil na podlagi tvojih postov v različnih temah.

FUCK... :evil:

MM

ring any bells?! :arrow: "Cyc, Ice, RAN, Hanzi in podobni so me v tem trenuku ožigosali za ČEFRUJA. " v "dzamija,da ali ne".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tolikih naporih upam da ste že vsi ejakulirali, ker če niste, vas vabim v posteljo..pa ne z mano, khhh khhh khhh, zdrgnite se v rjuho, jo spopajte, poščijte, karkoli vam že paše, po oddihu pa z čistimi mislimi in pobožnimi željami zopet v tole témo :evil:

pa roke prej oprat :?: :?: :arrow: :idea: :arrow: :oops: :arrow: :o :oops: :arrow: :twisted: :roll: :arrow: :?: :arrow: :idea: :idea: 8)

(no political ass shit wanted)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se čudiš kje je Stigmata :?: Mene bolj skrbi kaj je Stigmata z Maxom naredila. Čudne se to stvari na MS dogajajo :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi ali misliš, da ima kar dve naenkrat?  :roll: Hej, še dobro, da druga za drugo ne vesta.

Ampak je pa dober, da lahko dve usklajuje.

Kaj usklajuje......PEDENA!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trn sem ji večkrat zapičil v njeno vse prej kot suho češpljo.

Večkrat je bilo tolikokrat, da so se vse kalorije, ki jih je s kosilom na Dan žena zaužila, potrošile.

Kosilo je moralo biti res obilno, ker tolikokrat z Bogom v nekaj urah še nisva bila omenjena.

Pogled na trn mi pravi, da bo potrebno drugo leto kosilo plačati v bolj nobel restavraciji, kjer se za več denarja dobi kosilo z manj kalorijami. :twisted:

Mučenik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater......men pa še zmer ne gre prasec iz glave................

O moj "bog" men tud ne :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!