Skoči na vsebino

Kateri supermoto 125ccm?


germek

Priporočene objave

nevem če...

Tudi sam mislim, da je to popolnoma možno.

Zdej kar se tiče 2t ti je najbolš po mojem mnenju nekaj izmed Aprilia SX 125, ali pa malo starejša MX125 ali pa Yamaha XT125 ali pa Husqvarna 125. Kar se pa tiče 4-taktnih zadev imaš pa od Tomosa, Yamahe XT, WR in razne cenjše varjante. Izmed 4t bi jaz izbral Yamaho WR. Od teh 4t sta Tomos in Yamaha XT najšvohnejša in gresta mogoče res kar malo preslabo za moje pojme no... Pa dobr se odloč :D

Sam MX 125 ne. Pride v poštev še DT 125 X, ki je kar fletna zadevica. Husqvarna in Aprilija SX si po mojem delita prvo mesto, potem pride DT 125. Sam bi vzel Husqvanro, ker sem jo imel. Ni pritožb. Hvaležen motorček, ki lahko postane lahkotna igračka. Mogoče ima v originalu malo prenizko težišče, kar postane nelagodno pri wheeliju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant kupi 2t, ker če boš kupil 4t ti bo šel toliko kot skuter, pospeške bo lahko imel še slabše, samo stroški bodo malo manjši. Če pa hočeš neko končno si kupi kaj drugega kot supermoto. Npr. naked :P:D Ne se ne hecam, sm 2t ima brutalne pospeške ampak končna ni lih neki, 2t naked, ss...imajo malo manj brutalne pospeške a je končna višja. Lep poudrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zasledil da od 25-30hp

je to možno????

25 bi še nekako vrjeu, 30 pa že bolj težko, ker če odblokirana 2t 125 ccm mašina razvije okol 30hp dvomim da jih bo 4t 180 ccm tudi tolko, če upoštevaš da jih 4t 125 ccm razvije 15 in je teh 15hp use kar zmore... Tko da js mislim da je 25 že maksimum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!