Skoči na vsebino

Odstranitev obročka v variomatu - pomoč


Tadej

Priporočene objave

Je kdo iz Maribora ali bliznje okolice ki ima pnevmatsko orodje oz kakršnokoli orodoje da zablokira variomat in je pripravljen pomagati? Pišite na pm, hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš možnost prišlepaj skuter do prvega mehanika pa naj ti zadevo odtegne z udarno pištolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zdej skuterjev ne poznam kej preveč. Kolikor sem te razumel rabiš blokirat variomat, da se ne vrti pa odtegnit vijak oz. matico. Z abcigerjem se pa ˝ab-ciga˝ se pravi vleče dol stvari. Dve popolnoma različni stvari...

Ti bo kak skutreraš kej več povedu kaj pa kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa povej malo več, se da to samo z pneumatsko pištolo nardit?

brez pravega orodja in vsaj malo osnovnega znanja se ne lotevaj zadeve, ker boš naredil več škode kot koristi, pa tudi ne vem zakaj bi ven vzel obroček, a misliš da bo potem tvoj moped, kej bistveno hitrejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mislim z abcigerjem samo zablokirat variomat, pol bi pa z gedoro odšraufal.. bi šlo morda tak*?

p1010021.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo iz Maribora ali bliznje okolice ki ima pnevmatsko orodje oz kakršnokoli orodoje da zablokira variomat in je pripravljen pomagati? Pišite na pm, hvala lp

Daj v mašino dalšo svečko(avtomobilsko) ali daljši vijak z enakim navojem kot ga ima svečka in se mašina nebo zavrtela pa si boš z lahkoto odvrnil in spetb privrnil variomat z navadno gedoro !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa povej malo več, se da to samo z pneumatsko pištolo nardit?

Poglej na cilinder.si, tam se dobi posebno blokado, ki ti prime variomat. Mogoče stane 10e, rabil jo boš pa skos, ker boš sigurno kmalu spet nekaj razdiral in menjaval valčke, verjemi mi. Lahko pa tudi porineš izvijač med zobničke, vendar moli boga da ti ga ne utrga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!