Skoči na vsebino

Piaggio zip problem 2t


Tadej

Priporočene objave

Imam problem s števcom, oziroma najverjetneje s kontaktom ki vodi iz samega števca. Ko se vozim normalno se mi na čas, ko je kakšna luknja vklopita lučki za bencin in olje ter gorita par sekund, nakar se same od sebe ugasneta. Do sedaj nisem imel teh problemov, sedaj me pa zanima kaj bi lahko bil vzrok temu, in kaj bi lahko sam probal naredit preden ga peljem k mehaniku? Kje se nahajajo ti kontakti, je mozno kaksno stikalo fuč? hvala za odgovor, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyone? Sem našprical z kontakt sprayem pa nic ne pomaga.. se komu sanja kaj bi to blo

Men se malo sanja"včasih" ; eden od obeh kablov nekje dobi maso ! potrebno bo oba kabla pregledat in najti kje se eden od obeh tišči na maso. Začni iskat od tanka proti armaturi, ker ni nujno da sta dva kabla lahko sta že odzadaj zvezana in gre na atmaturo samo eden.Najti boš moral sam ponavadi ta kabel kje stisne ali se preguli tam kjer se premika, ko obračaš balanco !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!