Skoči na vsebino

nakup skuterja


jobers2

Priporočene objave

živjo

ker se odločam za nakup skuterja me zanimajo naslednje stvari : kaj si mislite glede peugeotov SF2,

in me zanima kaj pomeni skupna dovoljena masa 150 kg a to je masa motorja in tistega ko vozi al kako imam 190 cm in 110 kg vozil sem se že na njem sam ni bilo problema z prostorom. in kaj je z tem k sem prebral za 2 in 4 taktne da 2-taktni bojo sedaj prepovedani oz se jih ne bo smelo več prodajat ali je to res?

in če jaz kupim 2 taktnega ker 4 taktnega je težko dobit ali bom imel kakšne probleme če me policija vstavi k bo tist zakon enkrat sprejet, če bo ?

upam da ne nakladam preveč samo me pa zanima

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

ker se odločam za nakup skuterja me zanimajo naslednje stvari : kaj si mislite glede peugeotov SF2,

in me zanima kaj pomeni skupna dovoljena masa 150 kg a to je masa motorja in tistega ko vozi al kako imam 190 cm in 110 kg vozil sem se že na njem sam ni bilo problema z prostorom. in kaj je z tem k sem prebral za 2 in 4 taktne da 2-taktni bojo sedaj prepovedani oz se jih ne bo smelo več prodajat ali je to res?

in če jaz kupim 2 taktnega ker 4 taktnega je težko dobit ali bom imel kakšne probleme če me policija vstavi k bo tist zakon enkrat sprejet, če bo ?

upam da ne nakladam preveč samo me pa zanima

hvala

Kupi 2t, ker tisto o 4t zakonu je larifari. Glede SF-ja, če si velik in težak človek, ti ga ne priporočam, ker ima nizko balanco in se zapenjaš v kolena pri večjih manevrih in pa švoh motor. Sem ga imel in ne govorim na pamet. Runner, aprilia... boljša izbira. Sploh SR-ka je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ja sem kupil gilero runner SP motor je dost velik sam ko ma vse blokade not gre pa 40 na uro pa se je peljal 40 kg lažji gor pa isto več kot 40 ne gre me pa zanima zakaj mu včasih na ravnini obrati kar padejo v manjši breg ko grem mu obrati kar padajo in se skor ustavi ne vem kaj bi blo bom pogledal sklopko pa jermen ker ko se dlje časa vozim je slišat kot bi jermen drgnil malo ob samo ohišje.

pa ko se v dolino peljem nekj časa so brati na 7 jurjev pa nimam nič gasa pol pakr v ler vrže in ko dam po ravnini spet gas miv prazno prvo nabije potem pa gre .

samo tud ko speljem gre kot polž in tud potem ko se vozim.

ja ko si lih omenu SF-a sem šel danes z kolegom se vozit pa me je šopnu za šalo pa ma prav tako vse blokade not ko spelje kr potegne in v hrib brez problema vleče ko norc.

pol je z mojo res neki narobe al kako?

Popravljeno . Popravil jobers2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!