Skoči na vsebino

Priporočene objave

wix in tici sta prva prijavljena z vsemi podatki...

poleg zahtevanih sem dobil tudi podatke s področja erotičnih fetišizmov, podpoglavje sexy spodnje perilo. od wixa, fuj in fej... :)

če bo šlo tako naprej bomo res rabli katran, da se bomo lahko bolj užitkarsko drgnili...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wix in tici sta prva prijavljena z vsemi podatki...

poleg zahtevanih sem dobil tudi podatke s področja erotičnih fetišizmov, podpoglavje sexy spodnje perilo. od wixa, fuj in fej... :)

če bo šlo tako naprej bomo res rabli katran, da se bomo lahko bolj užitkarsko drgnili...

kaj bi pa še od mene rabil za ene podatke ?? a kolk sm fukjen?? to že maš .... pa ne mi rečt de se nism prjavu k sm napisu "zmejen" !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bod vesel, da ti nisem slik poslal...

elo lohk si tolk vesel da tega ni naredu de daš za pir...vsaj... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elotu morš na e-mail poslat ime priimek, registrsko motorja, št. osebne izkaznice pa ostale intimne podatke za bič parti.

ja če bi kdo kej reku , ane ???? na ker emajl?? al na privat masaž...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tisti ki pa nimajo facebook-a pa se sploh ne morjo prijavit ???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga mi banda, tkole maste...

7., 8. in 9. september 2012, Mamuti Beach Party.

samo za preizkušene in zapečateno bodoče mamute.

na otoku v okolici Pule (100m od celine do otoka). na otoku je kamp, ki bo takrat sanitarije odprl najverjetneje samo za nas.

opcijo in ceno za prevoz motorjev na otok s tovornim splavom ali mini trajektom sporočim naknadno, po prvih informacijah bo vse pod 20 EUR na motor.

prosim vse, ki se boste dogodka zagotovo ( 110 % ) udeležili, da mi prek e-pošte na elo@siol.net sporočite ime in priimek, št. osebne izkaznice ali potnega lista in reg.št. motorja. sopotnike dopišite!

vse ostalo po sistemu mamutov. ( vsak zase, vse za vse )

se vidimo!!!

p.s.: shuttle service za zamudnike bo! rokavčki & plavutke .press

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je ...sm pregledal ta stare objave ... sam sm prej omelo vzel pa prah obrisal z ekrana k so ble od že zdavnaj ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat...

SAMO ZA STARE IN NOVE PREIZKUŠENE MAMUTE!!

obvezna prijava na elo@siol.net

prijava naj vsebuje: ime in priimek, datum in kraj rojstva, št.OI ali PL (označi kaj), ter reg.št. motorja.

p.s.: omenejene podatke ne potrebujem zaradi moje radovednosti, to potrebujejo v kempu, da nas ustrezno obdelajo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat...

SAMO ZA STARE IN NOVE PREIZKUŠENE MAMUTE!!

obvezna prijava na elo@siol.net

prijava naj vsebuje: ime in priimek, datum in kraj rojstva, št.OI ali PL (označi kaj), ter reg.št. motorja.

p.s.: omenejene podatke ne potrebujem zaradi moje radovednosti, to potrebujejo v kempu, da nas ustrezno obdelajo... :)

kaj a kakšna mulatka obdeluje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ..zdej pa še datum rojstva ...kje je že to .... :smoke::lol1: evo poslal ....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!