Skoči na vsebino

Priporočene objave

Jaz sem pa takrat na morju :grim

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa kar zanimivo. Če bi štartal v petek popoldan po 15.uri še dopusta ne rabm :). Do kdaj ti morm sporočit če se odločim da grem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa takrat na morju :grim

LP Robert

kukr jast tvojo poznam te bo prav rada spustila na en vikend obisk ....

Tole je pa kar zanimivo. Če bi štartal v petek popoldan po 15.uri še dopusta ne rabm :). Do kdaj ti morm sporočit če se odločim da grem?

jože : vzameš v četrtek dopust v petek pa par urc koristiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi se lahko ustrezno pripravili bi blo fino, da se prijave (vsaj meni) oddajo čim prej.

zadnji rok za prijavo bo 3.9.2012, torej 4 dni pred prireditvijo samo. v tistih dneh bom potem finaliziral vso organizacijo (transport, prevoz, prijava in plačilo).

ideja je, da se v puli dobimo ob 17:00 uri, da nas takrat tudi peljejo čez...

tu sem že upošteval to, da nekateri ne bodo več imeli dopusta ter da bi koristili kvečjemu kako urco ali dve... (idealno za npr. našga Jožeta)

za vse, ki bi želeli biti na otoku prej ali kasneje bo na voljo Mamut Shuttle Service. seveda, v tem primeru boste motor morali zamudniki pustiti na od otoka 120m oddaljenem parkirišču v marini Veruda, tistim neučakanim pa se bo motor kasneje dostavilo z maono...

če bo vreme neprimerno za prekrcavanje motorjev bomo mopede itak da vsi pustili v marini.

časa, da se zorganizirate imate pa ja dovolj, tako da upam, da se vidimo v primernem številu!!!

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Th, ne verjamem, da bi dobil prost izhod iz Zadra do Pulja :grrr . Pa tudi, če bi ga, se mi z avtom ne bi dalo trajbat tako daleč :BUA: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Th, ne verjamem, da bi dobil prost izhod iz Zadra do Pulja :grrr . Pa tudi, če bi ga, se mi z avtom ne bi dalo trajbat tako daleč :BUA: .

LP Robert

greš z motorjem v zadar... pol je pa itak navajena da ko greš tankat da te ni tri dni pa 700km .... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr jast tvojo poznam te bo prav rada spustila na en vikend obisk ....

jože : vzameš v četrtek dopust v petek pa par urc koristiš ...

Zakva pa četrtek dopust? Grem v petek tolk prej vn da se pridružim še komu ki bo šel tja. Ob ene 12h bi lo ravn prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva pa četrtek dopust? Grem v petek tolk prej vn da se pridružim še komu ki bo šel tja. Ob ene 12h bi lo ravn prov

ja v četrtek do pirana pa z rv-jem ribe lovit pa kak pir sisnt...u petek pa iz pirana do pule ...a j to tko težko štekat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram 1 najt da gre z mano

ma prid do domžal ... ta pa res ni tolk težka ... bo potem težja..

th pole pa greva mi dva lepo do pule skupaj :)

pa v četrtek pire skupaj pit hahahahha

če maš gliste se lohk u četrtek dobimo da ne bo treba vabe kupovat ... la pa če šestaka HELP-a prneseš pa ga pretvormo u DHL..

računam upeteknekje okol 11-12h štartat iz pirana ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sixpack laško lager- na max +3stC ... claro?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr ke se mi ga ne da tolk dol trogat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ko se vonja rib spomnim se mi mednožne kroglice pričnejo obračat, zato ne pišite bedarij tu, prosim vas! to je rezervirano zame! :)

big game kdo mogoče?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ko se vonja rib spomnim se mi mednožne kroglice pričnejo obračat, zato ne pišite bedarij tu, prosim vas! to je rezervirano zame! :)

big game kdo mogoče?

men grejo pa lasje pokonc ... :D

elo ti sam za v petek rezervirej kako dobro vabo - tud z obale gre ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene nau pa noben povabu??...banda :D

ti itak skoz jamraš de ne morš septembra dopusta dobit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti itak skoz jamraš de ne morš septembra dopusta dobit :P

jst dopust dobim,kadr si ga vzamem :D..a morm dodat,d mi gre na motor 1 plato pira??tko d čakam zj d me kdo povab :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dopust dobim,kadr si ga vzamem :D..a morm dodat,d mi gre na motor 1 plato pira??tko d čakam zj d me kdo povab :P

če bi šla gajba CC-ja, bi te jaz povabil :P aja, pa še paket redbulla? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šla gajba CC-ja, bi te jaz povabil :P aja, pa še paket redbulla? :D

s pa smešn,poglej s kje sm doma,tko d bod zadovoln d bo sploh pir :D..k voda j cenejš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s pa smešn,poglej s kje sm doma,tko d bod zadovoln d bo sploh pir :D..k voda j cenejš :P

hja, pol pa te nam povabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!