Skoči na vsebino

Priporočene objave

Če, poudarek je na ČE!!!, me popade norost in se odpravim od doma, računam na vas, da ste spakirali vse, kar potrebujem(o) za preživetje (pr Elotu sm vidu lopato,...)..

 

Bi sicer sam poskrbel, a v teh časih pomanjkanja, bi bilo sila neracionalno stvari podvajati... :kva1:

 

Računam na vas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če, poudarek je na ČE!!!, me popade norost in se odpravim od doma, računam na vas, da ste spakirali vse, kar potrebujem(o) za preživetje (pr Elotu sm vidu lopato,.. .)..

 

Bi sicer sam poskrbel, a v teh časih pomanjkanja, bi bilo sila neracionalno stvari podvajati... :kva1:

 

Računam na vas!

NEMA ČE. Pridi, pa pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par obvestil v zadnjem trenutku:

 

1. Obeski Mamutovanje, ki jih vidite par postov višje, bodo zastonj za vse tiste, ki pridete gor z motorjem. To velja tudi za lansko leto in bo tako tudi ostalo. NOSILEC za obeske pa pride 5€. Torej, enkrat date 5€, obeski pa bodo vedno zastonj. Tisti, ki ste bili lani na Mamutovanju 2012 z motorjem!! boste obeske dobili tudi za nazaj.

 

2. Na voljo bodo tudi okrogle značke Mamutovanje, ki smo jih ponujali tudi lani. Nekaj jih je še ostalo, cena bo polovična, torej 5€.

 

3. Kontaktne številke, gor je slab signal, če se ne javi en, se bo pa drugi:

 

Jaka:  040 351 469

Elo: 041 395 352
Marcel: 070 841 066
SF: 041 732 362

 

4. V osnovi velja, da se zberemo jutri, v petek ob 9h zjutraj na Trojanah in potem skupaj pičimo naprej. Zamudniki boste morali poskrbeti sami zase. Pot je od VITANJA naprej označena. Če boste sledili znakom, ni šans, da se izgubite. Moram pa poudarit, da je iz Vitanja do Pr'Cenc' cca. 11km vožnje.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr Elotu sm vidu lopato,.. .)..

 

lopato dobiš, lahko tudi kak žulj... :)

 

ni panike, šotor, spalka, kaj malega hrane, to je to... pa kak paket čaja.

 

voda na lokaciji je pitna, torej ne potrebujete vodnega balasta s seboj vozit... tudi kozmetični pripomočki so povsem odvečen produkt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če, poudarek je na ČE!!!, me popade norost in se odpravim od doma, računam na vas, da ste spakirali vse, kar potrebujem(o) za preživetje (pr Elotu sm vidu lopato,.. .)..

 

Bi sicer sam poskrbel, a v teh časih pomanjkanja, bi bilo sila neracionalno stvari podvajati... :kva1:

 

Računam na vas!

 

lopata je ...čeprav mi je zelo bosansko vprašanje :" al je kaka ljopata gore?" ( u fak če je pol pa ne bom grejo ...)lopata je ...

 

lopato dobiš, lahko tudi kak žulj... :)

. tudi kozmetični pripomočki so povsem odvečen produkt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtocesti iz Maribora proti Ljubljani so DARSovci že postavili opozorilne table, ker je velika verjetnost da se sredi zime vali po cesti mamut ali mamutka :)

 

post-13449-0-79134100-1360944761_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... kaj je pa tuki taka tema ratala ?????  :eek: :eek: :eek:

.... a je Mamutovanje še na prvotni lokaciji, al ste se preselil že na urgenco ????   :alko: :alko: :alko:

 

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... kaj je pa tuki taka tema ratala ?????  :eek: :eek: :eek:

.... a je Mamutovanje še na prvotni lokaciji, al ste se preselil že na urgenco ????   :alko: :alko: :alko:

 

:lol1: :lol1: :lol1:

Baje da ni blo glih gužve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da ni blo glih gužve...

Jst pa glih zartega nism pršu k sm mslu da bo gužva pa da ne bo pol plaaca več. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čakam, da bo možno kreirat nov album.

Do takrat pa malo aperitiva . . .

 

attachicon.gifMamut.jpg

 

attachicon.gifMamutki.jpg

 

lp

 

 

 

 

 

p.s. hvala organizatorjem in naravi za "super predstavo" !

 

 

..... hudoooo ...  :eek:

... dobr aperitiv ....   :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da ni blo glih gužve...

 

Neznanec iz nebes in bedastim nadimkom: veš za svojo prvo objavo na tem furumu bi si pa le lahko izbral kakšno drugo temo - lahko je pametovati iz tople domače sobe - vsaka čast vsem ki se že nekaj let trudijo z organizacijo dogodka in tudi tistim, ki se udeležijo zimskega kampiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznanec iz nebes in bedastim nadimkom: veš za svojo prvo objavo na tem furumu bi si pa le lahko izbral kakšno drugo temo - lahko je pametovati iz tople domače sobe - vsaka čast vsem ki se že nekaj let trudijo z organizacijo dogodka in tudi tistim, ki se udeležijo zimskega kampiranja.

Samo resnico sem povedal iz prve roke izvedel, na žalost pa vidim da nekatere resnica boli .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luštno je bilo. hvala vsem soudeležencem za ponovno prijetno druženje.

se vidimo...

 

srečno!

Posluš ti! Ni blo lušno, bilo je NADlušno!

 

Mamuti!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je letel, thumper  :naughty:  :P

mam dokaz . . . . thumper in druščna . . . . . bemtiš sm komi sliku. . . . 

 

 

post-15855-0-44345400-1361128871_thumb.jpg

 

post-15855-0-14218600-1361128900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To druščino sm pa js tut vidu pri vožnji iz Velenja. Se mi je kr zdel, kje so bli in sem trobu k pr norcih.

 

lp A

Se spomnim nekega trobljenja v bližini Velenja, samo nisem uspel zvočno locirat izvora... drugače bi ti ziher pomahal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!