Skoči na vsebino

Priporočene objave

Še nekaj utrinkov od lanskega leta.

Tale gospod nas je zelo nasmejal. Tepru si slišal dretje iz hoste. Mislil sem da nas bo kakšen kmet preganjal, potem pa pride ta gospod. Gospod se vsakih pet minut zadere kot da bu mu stisnil j**a :D  Čista legenda!!! Upam da bo tudi letos prišel :)

 

20120219180502mamutovanj.jpg

 

Važič

 

dsc03523.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O glej ga Vanča legendo :) Sma bila pred leti na elefantu skupaj pa ga nisi mogel zgrešit z njegovim drenjem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr se neki smatram za tehničnega tipa, sam kako ste si pa tale plug zamislil, mi pa ni jasno :grrr

tko z glave...nobenga posebnga švabskega projektiranja pa dizajna...

 

Bil bi presenečen kako tale zadeva super funkcionira. Podrajsa sneg in led prav do podna... samo cca 0,5cm čisto strjenega ledu ostane.

 

ja sej...tist k najmanj rabmo tistga bo na odmet- ledu..

Hrabre spremlja sreča, fukjene pa adrenalin....

hrabre spremlja vojna fukjene pa psihiatr...

 

Zgleda pa kot oskubljena šasija od Tomo Vinkoviča. :eek:  Bomo vidli če deluje. Če bo ratalo dam kar za pir. :beer2:

 

kva a s ti tajkun k se tolk s pjačo vn mečeš?  :P

mogoče bo celo lažje.

na padavičarjevi promenadi okoli ognja bo vsekakor bolj mehko. več snega pa to...

 

predlagam malce večji krog in "Y" za vstop in izstop ...

Saj maš prav, da so hudi cajti, samo tak pa zopet ne, da bi si štrik zravn noso!

 

za vsak zlomlen žmigovc boš dal šestaka...za tačko,ročko pa heble pa plato.... pol si boš prou želu met štrik s sabo....

In še ena fotka kam daste štrik, d nebi kdo okol kepe ;)

 

20120219175109mamutovanj.jpg

 

a tem biciklom na čoperjih se reče kepa ??? ceu žiuleje se bom še učil teh izrazov...

Še nekaj utrinkov od lanskega leta.

Tale gospod nas je zelo nasmejal. Tepru si slišal dretje iz hoste. Mislil sem da nas bo kakšen kmet preganjal, potem pa pride ta gospod. Gospod se vsakih pet minut zadere kot da bu mu stisnil j**a :D  Čista legenda!!! Upam da bo tudi letos prišel :)

 

20120219180502mamutovanj.jpg

 

Važič

 

dsc03523.jpg

vanč je tak car!!!

 

ne važič...cufridn se reče temu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cufridn, HA HA HA, stari, skor sm s stola dol padu... Za posrat!!! Cufridn!!! HA HA HA HA HA :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš preveč je snega, da bi tja prišel po brezpotjih (dvomim da ste s svojim plugom dovolj očistili brezpotja)

Pa ravno prav je snega za tak dogodek, kot se spodobi! Zimska idila mora bit, ne pa plundra.

Se vam pridružim v Planetu Tuš v CE ob 11ih.

Mamuta sem še pokril, da ga ne bo v ušesa zebl.

mamut-spakiran.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bo tudi počasi perajt. Gume še namontiramo, pa kolesa gor, te pa gremo pakirat...

Važno je itak, da sn pijačo nabavo. Problem je v tem, da je do petka še daleč pa lahko "izhlapi"..

post-13350-0-86571500-1360682821_thumb.jpg

post-13350-0-13106800-1360682850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pucal ga pa ne bom, saj bo letos zopet fsran. Mam gor še Vojvodinsko blato, Makedonski prah in Albanski drek, te pa naj bo še malo soli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super slika na steni :OK:

 

 

.... nema odmora, dok traje obnova ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En del smo splužili v nedeljo, jutri pa nas gre gor celotna ekipa in bomo pripravili plac... juhuuu, komaj čakam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bo tudi počasi perajt. Gume še namontiramo, pa kolesa gor, te pa gremo pakirat...

Važno je itak, da sn pijačo nabavo. Problem je v tem, da je do petka še daleč pa lahko "izhlapi"..

 

 

Pridni ste.

A se gor kaj pira/pijače da dobit, al mormo vse s sabo prpelat?

sej mata krampe pa skočta u dolino... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni ste.

A se gor kaj pira/pijače da dobit, al mormo vse s sabo prpelat?

 

 

Vsak zase. Nekateri smo pač navajeni, da pripeljemo kaj extra za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam ste pa krofe skril ? :kva1:

V petek se itak dobimo na Trojanama, tko da bodo na mojem kufru privezaniČIST SVEŽI STROJANI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tole s hrano mi je v bistvu všeč...

sploh tisti del, ko vse prineseno damo na kup, s katerega si potem tako bratsko delimo stvari...

na skrivaj si potem s kupa stvari zbašem v žepe in potem od mamutovih dobrot živimo še vrsto vrsto let...

 

evo, še slabo inro in odpeketam na lokacijo, kjer pričakujem plužno službo in kidanje dostopa na mikrolokaciji srečanja.

 

vam popoldan pošljem kakšno slikico... srečno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA HA HA, dobra, Elo, dobra...


Potem se pa spomnim, kako so zgledale lanskoletne pivovske piksne, ki so tako smrdele po dimu in ostalem, da jih tudi v garaži nisi smel imet, so šle dritto v kanto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Mitzka je polna opreme, ljopatka je tud not... gaaaas na priprave.

 

 

p.s. Če se ne do kasnega večera ne oglasim na mobitel, sem gor zmrznil Beri: sem koma nažgan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Mitzka je polna opreme, ljopatka je tud not... gaaaas na priprave.

 

 

p.s. Če se ne do kasnega večera ne oglasim na mobitel, sem gor zmrznil Beri: sem koma nažgan :D

 

 

.... stari, a boste imel tud kšno javljanje v živo, iz prizorišča ... ?????   :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!