Skoči na vsebino

Priporočene objave

Jebenti, pa res. Tole ni za nikamor. Še Bladzota se ne moremo znebit... Bemti. Nujni sestanek: Se že odločamo med severnim in južnim polom. Kaj praviš? Sever ali jug?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z rilčki opletat...

 

bolš kot z gobci ... 

mene pa verjetn nau, tko da se lepo imejte :)

 

zihr te nau ...tud če s napisal da boš zihr pršu...

Boš prišel gor na prikolici?  :kva2:

 

 

LP Robert

 

trebor dej se mal umir... njegova prkolca pa ni za take športe ...še moji pa tvoji ne vem če bi hrbtenica zdržala...

Jebenti, pa res. Tole ni za nikamor. Še Bladzota se ne moremo znebit... Bemti. Nujni sestanek: Se že odločamo med severnim in južnim polom. Kaj praviš? Sever ali jug?

 

 

levo ali desno?

če ne bi vidva politke vlačila v temo bi blo za vse mal lažje pa bolj sproščeno...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, za take stroje kot je tvoj so imeli kramparce v Velo Črnuče (pa niti drage niso bile) .

lp

Franc

imam zadaj 2.50x18 ... za spredaj pa nimajo 2.25 ker je 2.50 prevelika za pod strehco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je problem po višini ali po širini?

obatroje... tud pri gnuju imam enak problem kar se tiče dimenzij zimskih gum - ali vsaj ws primerno grobim profilom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwajdej, dečki? Mate motorje že naložene?

 

Moja Futka je dobila mufkote in gretje ročk...  Futer mam že več ali manj vse doma, samo še namontirat pa gaaaaaaaaaaaas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi jaka,

hvala za čelado, katero si mi posredoval po g.Guni.

 

naj te na tem mestu obvestim, da imam na motorju že strokovno nameščeno kovinsko nakupovalno košaro, v njej pa so že vsi spalni pripomočki, torej šotor, podloga in spalna vreča.

pripravil sem tudi vse ostale must-have tehnične in manj tehnične zadeve, z izjemo hrane...

 

danes zvečer na lokacijo peljem 5l medice za dobrodošlico in mamutove solze, katere bodo bolj za spomin kot za pitje... tazadnji, ki jih je probal sicer zdaj že lahko konzumira na mehko kuhan riž in ga ne hranijo več v žilo...

mi je moja dala prost vikend, tako da bom igral mamuta...

 

tule podajam še link z navodili za prihod (copy/paste v brskalnik, pa je... )

https://docs.google.com/file/d/0ByPH-YeqzJ1BWjV1aUpJQjctanc/edit?usp=sharing

 

pot iz vitanja do lokacije pa si v video obliki lahko pogledate tudi tu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo, preveč nas razvajaš z naodili poti.

Vrzi ciljno koordinato, pa 2 vmesne čez mamutske vlake,  da si bomo zaslužili prihod in da bo pasal kej spit.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo, preveč nas razvajaš z naodili poti.

Vrzi ciljno koordinato, pa 2 vmesne čez mamutske vlake,  da si bomo zaslužili prihod in da bo pasal kej spit.

Sej v osnovi imaš naslov: Paka 57, Vitanje, pa se sam zafrkavaj po željah. p.s. Ker vem, da uživaš v matrariji, pejdi na Roglo, pa potem z Rogle dol... za začetek bo vredu, potem pa ti ELO pove še za kako turco tam okrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwajdej, dečki? Mate motorje že naložene?

 

Moja Futka je dobila mufkote in gretje ročk...  Futer mam že več ali manj vse doma, samo še namontirat pa gaaaaaaaaaaaas!!!

mene futr še od lan čaka v garaži ... tko da manevri bojo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, na paka 57 in navigacijo se ne zanašajte preveč. vsaj če imate željo, da vas po cesti pripelje ne...

danes sem tu gori...

 

cesta je... hmmmm, zanimiva... 99% splužene in kopne. tisti 1% je pa hecen. kot nekatere moje objave. saj veste, ko ne veste al bi se smejali, al jokali al pa si pulili lase zaradi tega ker me poznate in berete... ;)

 

hja, saj bo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guna, na uč oceni koliko prstov na obeh rokah še ima Elo:

odgovor A: približno vse

odgovor B: tam nekje, pol

odgovor C: enega si je pa res ohranil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi jaka,

hvala za čelado, katero si mi posredoval po g.Guni.

 

naj te na tem mestu obvestim, da imam na motorju že strokovno nameščeno kovinsko nakupovalno košaro, v njej pa so že vsi spalni pripomočki, torej šotor, podloga in spalna vreča.

pripravil sem tudi vse ostale must-have tehnične in manj tehnične zadeve, z izjemo hrane...

 

danes zvečer na lokacijo peljem 5l medice za dobrodošlico in mamutove solze, katere bodo bolj za spomin kot za pitje... tazadnji, ki jih je probal sicer zdaj že lahko konzumira na mehko kuhan riž in ga ne hranijo več v žilo...

mi je moja dala prost vikend, tako da bom igral mamuta...

 

tule podajam še link z navodili za prihod (copy/paste v brskalnik, pa je... )

https://docs.google.com/file/d/0ByPH-YeqzJ1BWjV1aUpJQjctanc/edit?usp=sharing

 

pot iz vitanja do lokacije pa si v video obliki lahko pogledate tudi tu...

 

 

Po tem videu si ne bom mogel nič pomagat. Preveč je vse zeleno, kot da bi se po džungli vozil, ne po Rogli. :devil:   :BUA:  :naughty:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor,

takole zeleno je bilo včeraj in danes zjutraj.

danes zjutraj in dopoldan je šel dež, tako da se je na jasi že pokazala trava. bile so tudi povsem gole lise dimenzij cca 30x30m.

 

no, zdaj je vse belo, zapadlo je več kot 25cm novega snega. juhej!!!

je taka zimska romantika tu gori, da bo lea jutri zagotovo potrebovala kakšno hladilno kremico in še kaj... :)

 

če se vam bo kaj kolcalo, hja, to je to, tudi takrat na vas mislim... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pics it or it didn't happen!!

a ti bi rad videl sneg al opekline ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO je bil spet tako prijazen, da nam je poslal slikico trenutnega stanja na The Placu, PR'CENC'

Enkrat popoldan je bilo slikano:

 

post-1357-0-31196200-1359845643_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!