Skoči na vsebino

Priporočene objave

Uhka. Sam Radlerja pa ne dobiš. Oz. dobiš, sam bo lih zate topel!!

komot zdej k je sonček - ti ne bo treba radlerja v kropu pogrevat...pa še marcca ne bo naokol k se bo vozil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaaaaa sj res kje so tiste fotke, ko je monika pekla palačinke...... jest pa sm družbo delala na levem "pasu" treborju...na desnem trumpiju....

..........tm vmes na koncu se pa spomnim doktorja v vsej svoji blaženi prijaznosti .... prvič sva celo ob ognju govorila mirno ...... :xx:

...........doktor je bil takrat kriv alkohol.............. ali nizke temperature :? ........ali pa je marcc-ova prisotnost meni vzela jezik :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo jaz bom pa moškim sneg v hlače tlačla hahahaha :P

najprej otrdila pa zamrznila za kasnejšo uporabo??? preračunljivka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je gor prišlo 28 motorjev !!! Js sem štel motorje.Dr.jaka ti si štel koliko jih je prespalo.

Če mal preštodiram nas je prespalo okol 20.

Bo Jaka dal bol točne podatke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry k se tko kasno javljam. Zgleda, da mam dolgo lajtungo in me je šele zdej, konc julija zadel prehlad, ki sem ga fasal na Mamutih... ?? haha

skratka, malo statistike za 2012:

Z motorji nas je gor prišlo 28,

Prenočevalo nas je 21 (ne bom komentiral glede spanja, okej?!)

Vsega obiska je bilo pa XX (bom vpisal, ko bom dokončno preštel... benti, po vsem mamutovcu sem ELOta štel 6-7x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti XX pri obisku mislim, da je bil 63, vsaj po slikah sodeče.

Pa tudi za obisk z motorji nisem siguren, da ni bil celo 30, moram še enkrat preverit.

Za zdaj pa zagotovo drži, da nas je gor prenočevalo 21 kumadov in kumadic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj vas briga kolko jih je blo .. prideš vidiš in zmrzneš hehehehe :P

ooo ma se bliža ta februar :P

doktor .. mi moreš nabavit uno da se obije čez spalko .. ki itak nebo nobenega da bi me segrel hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ti js prodam to surf vrečo po zelo ugodni ceni,pa še zakl dobiš zraven cici !!!!

Drugo noč sem res poleg ognja spal,je veliko bolje :) Drugo leto,če ne bo snežilo ponoči bom spal poleg ognja,ker je zelo lepo.

Jaka,

men se zdi da jih je zelo več prišlo na obisk.Motoristov je bilo pa točni 28,ki jih je prišlo gor brez vleke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo noč sem res poleg ognja spal,je veliko bolje :) Drugo leto,če ne bo snežilo ponoči bom spal poleg ognja,ker je zelo lepo.

Jaka,

men se zdi da jih je zelo več prišlo na obisk.Motoristov je bilo pa točni 28,ki jih je prišlo gor brez vleke.

LP

Poleg ognja spat je sicer vse lepo in prav, ampak če bi karkoli padalo z neba, bi bilo total grozno tam poležavat, tko da se ne zanašat na to. Vsi tisti, ki smo tam ležali, smo imeli pripravljene šotore in ornk spalke, tko da smo imeli izbiro.

30! pa ne izzivej, mulac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da bom imel šotor postavljen za vsak slučaj,sj nisem neumen.Tudi letos sem ga imel..........

Eh brez zveze.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciciban, a načrt za plug že imaš narejen?

da bo imel mamut shuttle service manj dela, pa da se bo voznik lahko bolj posvetil čebeljim produktom... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo imel mamut shuttle service manj dela, pa da se bo voznik lahko bolj posvetil čebeljim produktom... :)

To me spomni na un vic:

Se trije desci pogovarjajo o svojih "boljših" polovicah in kako jih ljubkovalno imenujejo.

Pa pravi prvi; "Moja je zajčica."

drugi: "Moja je čebelica."

Mujo: "Znam, znam... ni moja nije ljudsko biće..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!