Skoči na vsebino

Anketa: Finančna kriza - NUJNO


Priporočene objave

Pozdravljeni,

prosila bi vas za sodelovanje v anketnem vprašalniku o "Vplivu krize na slovenske organizacije". Anketni vprašalnik je anonimen, namenjen pa je zaposlenim in delodajalcem. Anketni vprašalnik je kratek, saj vsebuje 14 vprašanj.

Link: http://fluidsurveys.si/surveys/carmy/strokovna-naloga/

Zahvaljujem se Vam za sodelovanje.

Lp, Karmen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, dost mam teh anket, sam takrat se pojavite ko kaj rabite....da bi pa potem kdo objavil zaključek, mu je pe že preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je žal..bi sodeloval..ampak sem na zavodu za zaposlovanje..se pravi trenutno uživam sadovo minulega dela.. :)

Sadove minulega dela uživaš "šele",ko si v penziji in ne ko si brezposlen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dokler je nadomestilo iz naslova prejšnje zaposlitve, so sadovi minulega dela... Bolj grenki, pa vendar. Samo, kakor kaže, bomo tiste prave sadove minulega dela le sanjali. Iz šihta direkt na britof...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, dost mam teh anket, sam takrat se pojavite ko kaj rabite....da bi pa potem kdo objavil zaključek, mu je pe že preveč.

Glej sej te nihče ne sili, da izpolniš anketo, če kdo želi pomagati punci oz. komu drugemu pač pomaga in izpolni anketo, sej je tudi namen foruma, da si pač pomagamo med seboj.

Ti naprimer oglašuješ svoje storitve in neko zavarovalnico, a ti je kdo kaj očital, ker ravno tako koristiš forum za opravljanje svoje dejavnosti, pa rezultatov, koliko strank si dobil na forumu tudi še nisi objavil.

Upam da boš vsaj za pir dal!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!