Skoči na vsebino

fergazer


Samiir Miller

Priporočene objave

lp,

no danes sem poskušal na mojem sym orbit 2 odstranit pokrovček fergazerja saj sem mislil da je to ena od blokad.

ugl. pokrovček sm odstranil in noter je bila neka vrste vzmet , nato sem pokrovček spravil pod sedež ter se odpeljal(vzmet je ostala na mestu), opazil sem da ni razlike v hitrosti zato sem se ustavil ter namontiral pokrovček nazaj ampak vzmeti ni bilo več. Mislil sem da bo vse vredu vendar sm se motil, takoj ko sem se ustavil(če držim vsaj malo gas je vse vredu) pri semaforju je motor začel delat čudne zvoke ter je nato tudi ustavil.

igral sem se mojstra ter si uničil skuter.

je sploh kakšna rešitev?

Popravljeno . Popravil Samiir Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp,

no danes sem poskušal na mojem sym orbit 2 odstranit pokrovček fergazerja saj sem mislil da je to ena od blokad.

ugl. pokrovček sm odstranil in noter je bila neka vrste vzmet , nato sem pokrovček spravil pod sedež ter se odpeljal(vzmet je ostala na mestu), opazil sem da ni razlike v hitrosti zato sem se ustavil ter namontiral pokrovček nazaj ampak vzmeti ni bilo več. Mislil sem da bo vse vredu vendar sm se motil, takoj ko sem se ustavil(če držim vsaj malo gas je vse vredu) pri semaforju je motor začel delat čudne zvoke ter je nato tudi ustavil.

igral sem se mojstra ter si uničil skuter.

je sploh kakšna rešitev?

JE, da ga odpelješ na servis in plačaš za tvoje neumno početje ! Vsaka šola paš nekaj stane !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :grrr

Sestavi ferg v originalno stanje pa bo... nekje moraš dobit kar si izgubil (vzmet?) ,še lažje boš pa dobil kar cel ferg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nehite se mu smejat.Usak bi pelu skuterja na servis,da mu dol dajo blokade,če ne bi bili tako prekleto dragi.Usak je biu nekoč neizkušen pri teh stvareh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!