Skoči na vsebino

Jaz bom volil MONIKO


Priporočene objave

Mislim, enkrat bodo pa Butale morale dobiti "predsednika", ki bo vsaj na pogled privlačen,

če že ne resnično sexy. Zato mislim, da je Monika prava izbira, saj je veliko lepša od vseh kandidatov.

BTW: ali ste opazili, da si Zver brije srednji del obrvi. V redu - ali ne ... vsaj na pravi pogle ni več tako močno podoben šimpanzu.

post-33605-0-56077200-1343222612.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea wajm če bo kaj z Monico, Pahor je tudi lejp :004 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica moderne politike je, da vsak bebo, ki zna skupaj četrt ure nakladat in ki ima za frizerja in kozmetičarko, misli da je primeren za predsednika. Če ima za seboj manekensko kariero (le kdo ga je kdaj vidu? :dry: jaz nikol thank god!) pa še sploh. In če uspeva plešastim in dolgouhim, ki jih brez dalensku cerkvenga slovarja še zastopiš ne, ni čudno, da ena baba k še kr zgleda tud pride na take ideje.

Ker mislim, da vsem volilcem ne more dat, oziroma bi se potem odločla za drug posel, prerokujem, da nima šans. Se ji pa pustim prepričat z golimi dejstvi, če si vzame zadost časa zame. Ah, jebi ga, podkupljiv sem. :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: ali ste opazili, da si Zver brije srednji del obrvi. V redu - ali ne ... vsaj na pravi pogle ni več tako močno podoben šimpanzu.

Ne žali šimpanzev! So prav simpatični: b50b1d265f4d6385373f75c6f0dc979f.jpg

Za razliko od onega bumbarja! Že po sliki je razvidno, da imajo nekaj med ušesi. Šimpanzi namreč.

Oni ima pa le dobre sosede in poštarja.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta baba je pa tolk antipatična ...

Pa je res smotana, je bla zdele na dnevniku

Zadnjič sem jo slišal dat eno izjavo, po 5 sekundah mi je šla tok na živce, da bi kr tv sklopu najraj :) Pa nimam nič proti ženskim političarkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz "VOLIM" samo ženske ! ! Moniko pa še posebej !

Na kiro mesto si dal Urško Čepinovo :K ???

Če bi bla ona predsednica, bi nas cel svet poznal :grim ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je res smotana, je bla zdele na dnevniku

Tud jaz sm jo včeraj videla in slišala po tv.... zgleda težka ko cent... in prvi vtis... ni mi všeč, da že v prvem šusu kritizira druge....

.......... Najprej bo treba ornk pomesti pred svojim pragom.... podarim z veseljem metlo in smetišnico :xx:

........se bojim da bo nova Hilda Tovšak...lepa, fina, pametna..... nič nisem kriva, vse vem in vse znam.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem bila malce krivična do Monike... :sleep2:

Če bi bilo več preprostosti in skromnosti, bi morda še verjela, da bo Monika rešila Slovenijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, prcednika ali prcednice sploh ne rabimo.

Preveč košta za tiste brezvezne floskule, ki jih potem meče ven, haska pa od njih ni itak nobenega. Za Türka že vnaprej vem, kaj bo zinil, še predno začne, kot za stare komuniste (al pa desničarje, da se ne bodo samo ta levi počutli ogrožene - vsi mi gredo na živce :BUA: )

Črtat to drago in nekoristno funkcijo, pa še par drugih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema pa tale baba je pa čisto v pravi kategoriji. Modsom en bravo :OK:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, eni naj bi jo hoteli pospravit. :D

Le koliko jim je plačala za te buče?!

Tej brihti pamet čez ušesa ven tolče.

Kaj bo naslednja faza showa? Našli njene gole fotografije? :hmm:

Bogi njen DEC

Misliš, da ga ima? Če že, zihr ni dec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa še Žerjavova stranka je.

Še dodaten minus. Pri takem "šefu", tud ona ne more bit kaj prida. Klub bleferjev.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bla belučijeva bi si pa mogoče vzel pred furco cajt za na volišču se ustavt ... tko se pa sam škoda dela ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo rečeno, da "dela" v kabinetu prcednika reci in piši 46 ljudi. Ničudno, da so dali za polet v Sarajevo 89 tisoč evrov.

Jebote, mi osli pa to plačujemo.

Bom kar citiral samega sebe iz prejšnje strani: "Črtat to drago in nekoristno funkcijo, pa še par drugih." Torej 46 drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo rečeno, da "dela" v kabinetu prcednika reci in piši 46 ljudi. Ničudno, da so dali za polet v Sarajevo 89 tisoč evrov.

Jebote, mi osli pa to plačujemo.

Bom kar citiral samega sebe iz prejšnje strani: "Črtat to drago in nekoristno funkcijo, pa še par drugih." Torej 46 drugih.

:OK: +88 .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, komplet javna uprava in kravatarji so za preluftat. Je Zanoškar šel za poslanca (bivši župan SG). In kaj je bilo? Razpisale so se volitve za novega župana, pa je imel tri podžupane... TRI. A so za luft mešati, hudiča, če ne morejo prevzeti županovanja do izteka mandata? Tako je pa pri predsedniškem kabinetu. Se ne bi čudil, če bi kdo bil zaposlen za preizkušanje zraka, preden ga presvetli president vdihne... Ali pa v parlamentu -zakaj hudiča ministri rabijo raznorazne svetovalce? Nesposobni do amena. Ministre nagnat, pa svetovalce na njihovo mesto.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne bom volu nobenga, jih mam že vse polhn k... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nej že nehajo s to j..... politiko in naredijo kaj za folk in državo, ne samo za svoj žep.

Od Monik je pa tko edin Lewinsky moj tip ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!