Skoči na vsebino

davčne utaje, missing traderji, država kot bankomat (vračilo DDV)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Saj milijone mora vrniti, in plačati še dodatno kazen.

Še kazni ne bo plaču, miljoni so se pa zgubili, mene zanima kdaj bodo na vrsti veleopevani meneđer Škrabec, Lovšin, Bavčar, Hilda . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carska ...

No, takšna je sodba. Če ne bo pa osebni stečaj, odprodaja in sledenje davčnih organov - vsaj tako bi moralo biti. Če že ima kje kaj na stran dano, tega ne bo mogel kar tako uživati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu da se bo bankomat spet nafilu z novimi miljardami

Dnar se mora pretakat, drgač se sistem ustavi in vse zariba.

Kam bi pa prišli, če ne bi mega trošili, če bi samo jedli, kolikor smo lačni, delali, kolikor zmoremo, in pač živeli v bližini svojega doma, brez izletov po celem svetu itd ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, takšna je sodba. Če ne bo pa osebni stečaj, odprodaja in sledenje davčnih organov - vsaj tako bi moralo biti. Če že ima kje kaj na stran dano, tega ne bo mogel kar tako uživati.

Brez skrbi .. pri takem denarju ima svetovalce, ki točno vedo kako in kaj.

Poleg tega - naj te takole direktno vprašam:

kje bi pa hitreje zaslužil 20Mio €songov (če ne več) kot s petletno obsodbo od katere morda (!!) odsediš 3,5 let?

Če meni da nekdo tak denar grem takoj za par let delat družbo kriminalcem na Dob.

Pa ti?

Daj - odkrito reci: "Jest bi tut, mama!"

:kva2:

... naj ti verndar ne bo nerodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če meni da nekdo tak denar grem takoj za par let delat družbo kriminalcem na Dob.

Pa ti?

Daj - odkrito reci: "Jest bi tut, mama!"

:kva2:

... naj ti verndar ne bo nerodno.

Ni mi nerodno. Če bi odsedel kazen, denarja ne bi upal porabljati, saj bi se bal, da mi bodo sledili in me - po zakonu, kot je sedaj po novem mogoče - vprašali "hej, kje si pa ti zaslužil toliko denarja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi nerodno. Če bi odsedel kazen, denarja ne bi upal porabljati, saj bi se bal, da mi bodo sledili in me - po zakonu, kot je sedaj po novem mogoče - vprašali "hej, kje si pa ti zaslužil toliko denarja".

Koliko pa se obrnjeno dokazno breme sedaj uporablja in kakšni so uspehi? Upam, da bo res čimprej zadeva začela delovati. Heh, še za službo v finančni policiji bi se, v sedanjih razmerah, potegoval, če bo ta stvar zaživela :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa se obrnjeno dokazno breme sedaj uporablja in kakšni so uspehi? Upam, da bo res čimprej zadeva začela delovati. Heh, še za službo v finančni policiji bi se, v sedanjih razmerah, potegoval, če bo ta stvar zaživela :smoke:

Jaz tudi!

Fritz, BTW, a si kaj bral o valuti http://bitcoin.org/ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi nerodno. Če bi odsedel kazen, denarja ne bi upal porabljati, saj bi se bal, da mi bodo sledili in me - po zakonu, kot je sedaj po novem mogoče - vprašali "hej, kje si pa ti zaslužil toliko denarja".

Tega te v raznih državah J-Amerike s krasnimi plažami in še lepšimi bejbami NIKOLI ne vprašajo ... recimo.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!