Skoči na vsebino

Vsi/e predseniški/e kandidati/ke


brojedan

Priporočene objave

Zadnjič so mi temo o predsedniških kandidatih izbrisali.

Morda zato, ker sem napisal, da si predsedniški kandidat

Zver med očmi brije obrvi, da ni tako hudo podoben zverini.

(@Alla - a' je tebi Zver tako všeč, da si mi izbrisala temo?

Skoraj ne verjamem ..... )

Ampak to ni še nič ... saj je kar v redu z ali brez tistih kocin.

Tako na pogled, no.

Pa tudi za OŠ je kot minister speljal nekaj odličnih zadev,

katere mu je predlagala Mojca Škrinjar, velika pedagoška strokovnjakinja,

katero osebno poznam in (brez zajebancije) visoko cenim.

A M P A K

Prihaja prava in edina resna kandidatka za predsednico:

Fani

kar je objavilo

Delo

Modederatorij pa prosim, da naj ne bo tako zahojeno zarukan (avtorske pravice dr. R.),

da bi spet izbrisal temo - saj ne moremo kar naprej samo o Janši ...

Dajmo še malo o Fani!

post-33605-0-57027700-1343816234_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila prejšnja tema samo prestavljena v Kr neki. Čeprav ne vem zakaj.

Glede na to, da so nam odvzeli inštrument neveljavne glasovnice, bom kot kaže (če ne bo kakšnega novega kandidata) lepo bojkotiral tele volitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila prejšnja tema samo prestavljena v Kr neki. Čeprav ne vem zakaj.

Glede na to, da so nam odvzeli inštrument neveljavne glasovnice, bom kot kaže (če ne bo kakšnega novega kandidata) lepo bojkotiral tele volitve.

To, da so temo o predsedniški kandidatki prestavili v "krneki", kaže samo na to zakaj je v Butalah tako kot je ...

:drunk::bum::alko::beer2::SS

Tole je pa nekaj novega .. kako "vzeli .. neveljavne .."

A' so VSE glasovnice veljavne ne glede na to kakšno grdobijo narišeš gor?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem to že razložil pa bom poizkusil še enkrat.

Zadnja večja sprememba volilne zakonodaje je zelo neopaženo švignila mimo raje, ki se je raje (kot vedno) ubadala s partizani in domobranci, kot pa da bi morala za 5 minut vklopiti možgane in si celo kaj prebrati.

V glavnem pred spremembo so se neveljavne glasovnice štele kot posebna skupina v okviru končnega volilnega rezultata. Po spremembi pa se neveljavne glasovni veš ne štejejo kot del volilnega rezultata ampak se jih ignorira.

V prvem primeru si lahko oddal neveljavno glasovnico in s tem vsem sodelujočim odškrnil del glasov, sedaj pa če oddaš neveljavno glasovnico svoj glas razdeliš med vse nastopajoče. Torej dobesedno s svojim glasom podpreš vse kandidate, tudi tiste, ki jih ne bi niti povohal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, brojedan, če tale tema ni za v kr nekaj (tko kot naša celotna politika), potem pa tudi ne vem kaj je.

Tale kandidatka pa...brez besed.

Pa kje to jaz živim?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem to že razložil pa bom poizkusil še enkrat.

Zadnja večja sprememba volilne zakonodaje je zelo neopaženo švignila mimo raje, ki se je raje (kot vedno) ubadala s partizani in domobranci, kot pa da bi morala za 5 minut vklopiti možgane in si celo kaj prebrati.

V glavnem pred spremembo so se neveljavne glasovnice štele kot posebna skupina v okviru končnega volilnega rezultata. Po spremembi pa se neveljavne glasovni veš ne štejejo kot del volilnega rezultata ampak se jih ignorira.

V prvem primeru si lahko oddal neveljavno glasovnico in s tem vsem sodelujočim odškrnil del glasov, sedaj pa če oddaš neveljavno glasovnico svoj glas razdeliš med vse nastopajoče. Torej dobesedno s svojim glasom podpreš vse kandidate, tudi tiste, ki jih ne bi niti povohal.

Ja - zdaj se spomnim - ja .. saj sem ravno tvojo razlago bral. Pozabil sem. Kaj hočeš .. veš, ko si enkrat v mojih letih se tudi to zgodi sem pa tja .. :blush: Upam, da razumeš. kakorkoli, če bom koga volil (kar dvomim) bom gotovo Fani .. vsaj ena resna oseba v politiki.

:kva2:

Tnx

Lp

Lej, brojedan, če tale tema ni za v kr nekaj (tko kot naša celotna politika), potem pa tudi ne vem kaj je.

Tale kandidatka pa...brez besed.

Pa kje to jaz živim?!

Alči - evo .. vedel sem! In sam sebi nisem verjel. To je pa tečna situacija - anede!?

To, da sam sebi ne verjameš, mislim!

A' kje?

Ja v Butalah, jasno! Morda mi boš sedaj celo začela verjeti, da so to Butale.

Žalostno-smešna mafijska parodija na državo z enim in edinim vodjo,

katerega lahko volimo ali pa ne volimo - vodja bo ostal na oblasti - kot nekdaj Tito.

Samo, da je ta veliiiiko, veliiiiko bolj zahrbten.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je ne bodo ustrelil?! :kva1:

Nč bat! je bil pa Krambi mal huj nasprotnik!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo volim 100%no, če bo res kandidirala ... samo zato, da bi jim pokazal kaj mislim o njih .. saj drugače je pa tako vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo a si predstavlate kako bi Broj skakal do stropa za JJja, če bi ga osebno poznal?

pr teh volitvah me najbolj zanima, kolko časa bo Virant še nebulozil, predno po befehlu podpre Zvera.

Tudi letos aktualni leporečnik v prvem krogu mojga glasu ne bo dobil. Nekako me ni strah, da bi Zveru uspelo.

On the other side...se mi zdi letos narod precej bol blokovsko opredeljen, kot pred štirimi leti, ko je kandidiral Peterle. NSi bo Zvera podpirala bistveno bolj kot je SDS podpirala Peterleta. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fani je čist vredu,ko se napije je mal nasilna,pa teži rada,kdo je fukjen v tej državi je pa tko relativn pojem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta baba mi deluje prvorazredna kuzla.

ej ti, mau pazi na besede - a se bi rad krvau useknu.... :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti, mau pazi na besede - a se bi rad krvau useknu.... :fight1:

Sori - prvorazredna "zoprnica". Zoprn glas, zoprn pogled, pa vidi se, da pojma nima, kaj naj bi predsednik republike počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fani je živela tu v soseščini..nasilna..primitivna..in bog ne daj pijana..je nasilna..kolne kot kočijaš..se dere po cesti...

No, ja... v Sloveniji ima možnost...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro poleg treh glavnih klovnov je treba dodati še kakega vaškega posebneža, malo za samopromocijo ! :smoke:

ankete kažejo da je drugi krog že rezeviran za Danila in Boruta, pa tudi dvoboj drugega kroga skupaj z zverinskimi volilci za ŽareLepotca ne doprinesejo nič k "lahkotni" Danilovi zmagi !

ja, samo na volitve bo treba iti ! :ninja: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta baba mi deluje prvorazredna kuzla.

Nisem vedel, da znaš s tako izbornimi izrazi opisati damo. Raje te ne povprašam po tvoji ...

:evilgrin:

pismo a si predstavlate kako bi Broj skakal do stropa za JJja, če bi ga osebno poznal?

pismo si smotan, jaz navijam za tvojo sestro, ti pa takole ...

:yawn:

... da pojma nima, kaj naj bi predsednik republike počel.

A vsi dosedanji predsednikii so pa imeli veliiiko pojma o tem, kenede.

A ni eden od njih celo angleško kraljico, ki je bila na obisku nekaj šlatal?

........................

Vsi skupaj niso niti približno izkusili tako trdega življenja kot

Fani,

ki natančno ve za kaj gre,

kdo je pizda in kdo ne ..

In če ne bodo ubogali, bo gotovo to lastnoročno uredila ...

:bum:

... ne pa plačevala kupe lopovov kot Janša, ki to plačuje z državnim denarjem - jasno.

*********************

:D

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je fuknjena in pošteno premaknjena v glavi.

In tudi zabavno ali smešno se mi ne zdi, da lahko pri nas glih vsak moten človek kandidira za predsednika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je fuknjena in pošteno premaknjena v glavi.

In tudi zabavno ali smešno se mi ne zdi, da lahko pri nas glih vsak moten človek kandidira za predsednika.

"Fuknjen" je vsak po svoje...ona je samo drugačna.....In največi pokazatelj stanja je v državi ta, da tudi taki čudaki želijo nekaj spremeniti na bolje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je fuknjena in pošteno premaknjena v glavi.

In tudi zabavno ali smešno se mi ne zdi, da lahko pri nas glih vsak moten človek kandidira za predsednika.

Alla ti veš da te cenim in spoštujem.... Samo ta izjava pa je res prav žalostna.... :closedeyes:

In Sash...se ti ne smatraš za čudaka.... Vsak človek po malem je malo čudak...Jaz priznam.

Samo to so res žalitve.... In Fani ni kriva, če ji država omogoča, da lahko kandidira za predsednico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud kandidiral,sam n vem kam se obrnt...

čudn sm :blush: ,lagat znam :smoke: ,2 mesca na 4 leta tud znam delat :grim ...edina napaka j ta k se tud jst pišem zver..tko d tle bi blo mal zmede.. :BUA:

moj program bi pa bil :

benz po 1 ojro :OK:

kruh brez davka :OK:

spremenit predpise o zaposlovanju tujcev...

bla,bla,bla,bla,bla,bla

bla

bla

..aja pozabu dodat d nimam tolk brk kt nekateri kandidati :P

bi me kdo volu??

mislem totalna bedarija...pri nas predsednik itak nima nobene besede...j samo lutka k pobira dnar in hod ke okol po svet,če ne nardi nobene res velike neumnost,pol je za 4 leta preskrbljen..tko d ...se vsem gre sam za dnar,tko kot vsem ki so v vladi..zanima me klok svetnikov bi se udeležvalo občinskih sej,če bi bila sejnina 5 evrov??,grem stavt d bi v 3 mescih 70% teh k zj vleče dnar tm,mel kar naenkrat en kup dela,en kup obveznosti..

eh...žašel z teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51 in Sash, z žensko se večkrat srečam v parku in bolj nadležne, vsakokrat pijane ženske še nisem srečala.

Z lepimi besedami se je ne da odkrižat, hodi za tabo in te nadleguje (sem večkrat poskusila)

Vsakič znova ji moram dopovedovat, da naj pusti psa pri miru, ker je hud.

V bistvu ji težko razložim, da nadležnih pijancev ne prenese in da res ni najboljša ideja, da ga hoče božat med tem ko serje.

In še vedno trdim, da ni ne zabavno, ne smešno, da lahko človek, ki v življenju ni pokazal nobene volje za kakršenkoli osebnostni napredek, brez občutka za kogarkoli drugega, človek, ki mu je približno edini cilj nafehtat dovolj denarja za litrco, kandidira za predstavnika vseh slovencev.... sorry, meni res ni smešno. Pa me prav malo briga ali se strinjate z mano ali ne in ali me zaradi tega kaj manj ali bolj cenite.

Pač, moje osebno mnenje, ki sem si ga ustvarila na podlagi mojih srečanj z dotično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"In America, anyone can become president. That’s the problem."

George Carlin

No, v ZDA ima predsednik izvršilna pooblastila, pri nas pa ne :smoke:

Ne grem na volišče voliti kogarkoli od uveljavljene politike, ne Tuerka, ne Zvera, še najmanj pa klovna Pahorja. Če bom šel, bom volil kakšnega outsiderja in popolnoma vseeno mi je, kakšen bo, da le ni odkriti ali prikriti predstavnik obstoječih političnih elit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Alla..žensko poznam več kot 30 let..in kaj na rečem na tvoje pisanje.., da si nestrpna??? pa ne bom..kajti tukaj režeš kruh na forumu...Zato bom raje tiho...Pa čeprav bi morala videti da so določene osebe na cesti zaradi situacije v državi..namesto da so pod strokovnim nadzorom..in ta Fani je ena od njih...Z moje strani..sem vse povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!