Skoči na vsebino

Vsi/e predseniški/e kandidati/ke


brojedan

Priporočene objave

Če nam lahko v danem trenutku "riti" reši in rešuje ena Fani ....................., je to milo rečeno ...............žalostno.

Žalostno in .................... žaljivo.

To je tako, kot bi šel na razgovor za službo v kopalkah in japonkah, na koncu pa ( seveda ko ne bi bil izbran za opravljanje dela ) bi bili "strici iz ozadja" krivi, da je delo dobil nekdo, ki je vsaj malo urejen in ima podstreho pošlihtano.

Seveda ima "pravico", da kandidira. Po ustavi definitivno.

NIMA pa pravice ( ker imamo jaz in še nekaj drugih tisoč Slovencev ) smešiti in žaliti nas ostalih. Če naj bi na zasedanju GS OZN ga. Fani morala 15 minut govoriti o problemu globalni in lokalnih bla,bla, bla, bi bil to prvovrsten fijasko. In pa verjetno najboljša reklama za SLO.

Kandidir naj kar, že to je absurd brez primere, če pa bi bila slučajno izvoljena ..................... pa je to le odraz nas samih. Kdor bi si dovolil ali bi volil go. Fani, pomeni, da ji je v celoti enak in ji je povsem podoben. Njegov odnos do družbe in naroda kateremu pripada ......................... pa je enak interesu brezdomca na trgu - ki je izpolnil dnevni plan - ko je nažical za literček.

In brez zamere in hude krvi - glede brezdomcev namreč. Tega termina v naši družbi SPLOH NE BI SMELI POZNATI. Ne da ji h je vsak dan več. Že to je družbeno devianten podatek.

Da kdo postane - ali se celo odloči postati ali biti brezdomec ......................... je noro.

110% prepričan sem, da nikomur NI treba biti - brezdomec. Vsak si lahko poišče ali najde človeku primerno in dostojno delo in zaslužek za preživetje.

VSAK.

Dan ima 24 ur, človek pa dve roki, 10 prstov in še vse ostalo, kar paše zraven.

In - ja res je, življenje ni vrtec, ni pravljica o kraljičnah in princih. Je realen krut svet "divjih živali", ki se borijo za preživetje. Je pa "nad žival" ( človek ), zadeve totalno zasral, ko je in ko zanika naravne zakone in zakonitosti.

Kako bi bilo sicer mogoče, da je vodja nekoga ali nečesa manj sposoben od tistih, ki jih vodi? In dokler nas vodijo osebki, ki so pod vplivom takih ali drugačnih substanc ( ne le trdih drog - tudi pretirana zaverovanost v sebe je nevarna droga ) bomo imeli tako sranje - kot ga pač imamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja kritika je očitno dosegla cilj. :OK:

... Tvoj drugi jaz, bi Fani potolkel s kamnom in kadaver odvlekel na mrhovišče za vabo medvedom. ...

Medvedov se ne sme krmiti s kadavri! Je Nadpoštenjakar za to poskrbel pred leti, ko se je EU ulizaval. Pa tudi medvedki mi zaenkrat še niso hudega storili, da bi jim to nesrečo privoščil. Je pa seveda opcija še divji pujs, ki ga zakonodaja ne omejuje pri prehranjevanj z bilo čem že najde v gmajni. In ni prav nič izbirčen, nasprotno. :SS

... Zappa je rekel, da ima vsak pravico bit cepec, in jaz imam pravico cepcu reči cepec. Nič nimam proti Fani, niti proti klošarjem, tu pa tam jim sponzoriram kantico iz vinotoča. ...

Frenk je čisto prav rekel. Naj mu bo lahka zemljica. :music2:

In da te še enkrat dregnem. Brezdomec ni enako klošar in ni enako pijanec ipd.

Je lahko tudi nesrečnež, ki se je ne kriv ne dolžan znašel pred vrati lastnega doma in z vprašanjem kako preživeti v tem kretenskem sistemu. In tale Fana po mojem ni tak primer, zato ji odslej naprej raje lepimo ostale pridevnike, ki jo bolje označujejo kot pa "brezdomec". Ali vsaj ne mečimo vseh v isti koš!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smešno, kako neko brezdomko lako vzamete za osebno žalitev ali celo za žalitev celega naroda.

To, da vam vlada roparski dolenjski cigo in mafija že 20 let, proti kateremu je vsak klošar ali svinjski pastir, ki šole niti videl ni pravi car - to je pa naravnost super in ta osebek, katerega bi jaz le :SS hodi po celem svetu in se dogovarja za svoje nečedne posle z vsemi barabami, ter laže vsem, samo da bi lahko čim globje zlezel v rit kateremukoli vatikancu - pa čeprav je samo smetar pred RKC-palačo v kateri vlada največji zločinec vseh časov že najmanj 1.500 let.

Mater tele Butale si dejansko zaslužijo vladarje kakršne imajo.

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIMA pa pravice ( ker imamo jaz in še nekaj drugih tisoč Slovencev ) smešiti in žaliti nas ostalih. Če naj bi na zasedanju GS OZN ga. Fani morala 15 minut govoriti o problemu globalni in lokalnih bla,bla, bla, bi bil to prvovrsten fijasko. In pa verjetno najboljša reklama za SLO. ...

Ne vem v čem bi bila razlika, če bi tako ali tako v uradu predsednika spisan govor brala ena Fanča ali pa Danilo. Ajde, pustmo njega, ki tekoče govori vsaj angleško, primerjajmo kakšnega Lumumbo ali Dalenjjca, saj vsi prisotni itak poslušajo glas prevajalcev. In če bi jo zadekali kot kakšno afro dečvo, kjer so bajsike zaželjene, se ne bi prav nič opazilo.

... 110% prepričan sem, da nikomur NI treba biti - brezdomec. Vsak si lahko poišče ali najde človeku primerno in dostojno delo in zaslužek za preživetje.

VSAK.

Ali si slep ali pa velik gojitelj bučk! Upam, da ti neresničnosti teh tvojih trditev ne bo treba nikoli na lastni koži preizkusiti.

Jaz trdim, da je zelo verjetno tudi že kakšen novi brezdomec kot plod zadnjih varčevalnih ukrepov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja kritika je očitno dosegla cilj. :OK:

en tolk se pa že poznava, da nama je jasno, kdaj bo kdo padu na provokacijo, a ne :)

Medvedov se ne sme krmiti s kadavri! Je Nadpoštenjakar za to poskrbel pred leti, ko se je EU ulizaval. Pa tudi medvedki mi zaenkrat še niso hudega storili, da bi jim to nesrečo privoščil. Je pa seveda opcija še divji pujs, ki ga zakonodaja ne omejuje pri prehranjevanj z bilo čem že najde v gmajni. In ni prav nič izbirčen, nasprotno. :SS

to vem, ampak tvoj drugi jaz živi v nekem drugem svetu, kjer Fani lahko potolčeš s kamnom lahko krmiš medvede z mrhovino. in iz njih delaš "strašno lepe" tapisarije.

In da te še enkrat dregnem. Brezdomec ni enako klošar in ni enako pijanec ipd.

Je lahko tudi nesrečnež, ki se je ne kriv ne dolžan znašel pred vrati lastnega doma in z vprašanjem kako preživeti v tem kretenskem sistemu. In tale Fana po mojem ni tak primer, zato ji odslej naprej raje lepimo ostale pridevnike, ki jo bolje označujejo kot pa "brezdomec". Ali vsaj ne mečimo vseh v isti koš!

Ja. zdej ji lahko rečemo predsedniška kandidatka, in v isti koš vržemo vse bivše predsednike in predsedniške kandidate. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da bo še en fajmošter kandidiral za presidenta...? Bo zanimivo gledati predvolilna soočenja. Klošarka, župnik,...kdo še? Aja, saj orgličar je že bil predsednik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. zdej ji lahko rečemo predsedniška kandidatka, in v isti koš vržemo vse bivše predsednike in predsedniške kandidate. .

Ah ja zdej pa nas že malo žališ. :)

Glej demokracija je v osnovi ena taka fajna zadevšna, glih en tko kot en luštkan socializem ali pa razsvetljena monarhija. In eden lepših principov te demokracije je to, da smo si po pravicah enaki (ok na dolžnosti je demokracija malo pozabila pa naj ji bo). In glede na to enakost, ki je tudi zapisana v naši lepi ustavi ima gospodična Fani možnost in pravico, da kandidira, ne zaradi tega ker bi bila tako dober kandidat ampak, ker če začnemo omejevati kandidature, se lahko zelo hitro nabere malo morje teh omejitev in mogoče po kakšnem naključju preprečimo celo kakšnemu dobremu kandidatu da kandidira.

Zakaj ne bi prevzeli nase malo dolžnosti in mogoče o kandidatih celo premislili, kaj ponujajo, kakšne osebnosti so in ali so primerni za predsednika. Seveda bi v tem trenutku gospodična Fani odpadla, ko zrela figa, in verjameš ali ne ta ugotovitev me je koštala cele 0,00000001 sekunde. Tudi če to pomnožiš z dobrim milijonom volilnih upravičencev, je izguba dokaj majhna v primerjavi z izgubo pravic, do katerih lahko pride, ko začnemo enkrat debatirati ali lahko kandidirajo samo tisti, ki so znali poskrbeti zase (in to poskrbeti zase celo definirati ;) ).

V glavnem, prepričan sem da je dobro, da lahko kandidira vsak ki si želi. Vsekakor boljša opcija kot pa določanje kakšen finančni status ima posameznik ali potrdilo da pri določeni inštituciji izpolnjuje zahteve po prištevnosti. Dobro pa bi bilo, da bi tudi vsak butalc premislil zakaj in koga bo volil ali pa na volitve sploh ne bo šel.

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ KeC

Zelo dobro napisano. Izvrstno.

Manjka le to, da bi tej "svobodi nastopanja" morali pristaviti še obveznost resničnega podajanja (osebnih) podatkov javnosti in laganje sankcionirati temu primerno - pred sodiščem. Kjerkoli drugje, kjer se človek v normalnem življenju poteguje za kako funkcijo, pa naj bo to banka, gradbeno podjetje - pač nekaj, pred sodiščem odgovarja za navedbe glede svojih lastnosti, ki so zahtevane za opravljanje funkcije.

Le politika (parlament, vlada) je izjema. Za te funkcije lahko vsak laže kolikor hoče - samo da dobi mesto in mu ni treba odgovarjati pred nikomer za pizdarije katere zakuha v imenu države ali laži katere je naložil ljudem, da je prišel do oblasti. Ne glede na to kaj izvrtajo novinarji.

To je pa narobe.

To pa niti demokratično ni - do drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda sem malo narobe razumljen. morda samo narobe mislim.

meni se zdi prav da lahko kandidira kdorkoli, ni pa prav, da kdorkoli kandidira.

Zelo narobe se mi zdi, da je človek takoj obsojen kratenja pravic, če to napiše/pove naglas. Imena in osebe so prehodne, princip se ponavlja iz volitev v volitve.

Zato mislim da ljudje s posebnimi potrebami, zaostali v razvoju ali z na račun svojega življenskega sloga trajno poškodovanih mislimi na predsedniških volitvah tratijo tuj čas in denar. Imajo pa to pravico. definitivno.

Neke vrste lustracija, bi morda ne bila slaba.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi nič ne obsojam in ne želim, da bi razmišljanja prešla v neko prepucavanje okoli ene same besede.

Se strinjamo, da razni ekscentriki, za katere je jasno, da ne bi bili opravilno sposobni kot predsedniki države po eni strani kratijo čas in denar. Samo pravim, da se mi zdi to še vedno boljše, ker ni tako velike škode, kot pa da bi to omejevali, ker bi bilo kriterije zelo težko postaviti. Imamo pa opcijo jih ne podpreti na volitvah, kar deluje kot neke vrste kriterij.

Lustracija bi bila odlična ampak dokler je ne bomo naredili mi - volivci je popolnoma brezvezna in samo pesek v oči. Če mi kot volivci nismo sposobni skozi volitve lustrirati večine sedanjih politikov in elit potem si kaj boljšega tudi ne zaslužimo, vsaj v okviru demokracije ne. Mogoče pa slednja le ni tako fajna zadevščina kot jo želijo prikazati.

P.s. Kaj če bi recimo volilno pravico podeljevali glede na količino ur opravljenega družbeno koristnega dela? Pa v to ne sodi korakanje v Jajce in podobne kumrovške fore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo pa opcijo jih ne podpreti na volitvah, kar deluje kot neke vrste kriterij.

Lustracija bi bila odlična ampak dokler je ne bomo naredili mi - volivci je popolnoma brezvezna in samo pesek v oči. Če mi kot volivci nismo sposobni skozi volitve lustrirati večine sedanjih politikov in elit potem si kaj boljšega tudi ne zaslužimo, vsaj v okviru demokracije ne. Mogoče pa slednja le ni tako fajna zadevščina kot jo želijo prikazati.

ma ne vem, če ti sistemi pri nas delujejo. ne morem si zbrisat z glave Anderliča, ki na volitvah ni izpolnil nobenega pogoja, pa je vseeno "odgaral" prejšnji mandat. Ne moremo niti mimo Janševega komolčenja na premierski stol, čeprav je volitve, iskreno rečeno, SPET izgubil. Večkrat smo rekli NE, pa tega garnitura ne sliši ali ne upošteva.

potlačeni revolucionar v meni si je želel linčat Golobiča, ko so ga zalotili pri strašno jasni in veliki laži. Hotel je na licu mesta ustrelit Thalerja, ko so ga dobili z rokami v marmeladi, pa sta oba ponosno odkorakala brez da bi se jim kaj zgodilo. Verjetno še zdaj kasirata kakšna nadomestila, ob katerih normalne (ne poprečne) plače zgledajo borno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem, če ti sistemi pri nas delujejo ... Večkrat smo rekli NE, pa tega garnitura ne sliši ali ne upošteva.

Dokler ne bo oboroženega upora proti mafiji, toliko časa bodo kradli naprej in se delali norca.

Noben normalen lopov, ki sedi na Dobu ni tako aroganten in zajeban kot so tile naši politiki. Niti tako pohlepen!

Butalskemu politiku poveš resnico v obraz, dokažeš da krade, on bo pa naprej izigraval popolnoma nedožno kmečko nevesto

in o drugih mirno govoril kake pizde so.

Samo poglejte preVaranta ... ta z lubrikatom premazana ritna luknja smrdljiva si upa

deliti nauke o poštenosti drugim.

Pa kdo je tu nor?

A' noben novinar ne upa reči:

"Pa kdo si ti usrane smrdljivo pederastično, da boš tule učil poštenosti?"

Vsi se zanašajo na neko vljudnost v stilu, da v javnosti prascu lopovskemu

ne smeš reči prasec lopovski, ker je to žalitev - čeprav je resnica.

In zakaj hudiča ne smemo žaliti lopovov, ki nam kradejo direktno iz bančnih računov?

Njih žaliti je kaznivo - to da kradejo pa ni.

Kakšna qrčeva družba je to?

:SS

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo oboroženega upora proti mafiji, toliko časa bodo kradli naprej in se delali norca.

jaz sem 1995ga naredu ugovor vesti, in mislil vsako besedo ki sem jo tam rekel. Tako da....Name ne računat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem 1995ga naredu ugovor vesti, in mislil vsako besedo ki sem jo tam rekel. Tako da....Name ne računat.

Za sanitejca bi še zmeraj bil dober, a ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem 1995ga naredu ugovor vesti, in mislil vsako besedo ki sem jo tam rekel. Tako da....Name ne računat.

Uporabimo te lahko za tarčo na treningih streljanja.

:bounce:

.

.

.

.

:evilgrin:

.

.

.

.

.

.

.

.

Ne skrbi - uporabili bomo "paintball" orožje in strelivo.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabimo te lahko za tarčo na treningih streljanja.

Saj sanitejci to vedno tudi so. Idealni za rektifikacijo vizirnega risa na namerilni optiki :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sanitejci to vedno tudi so. Idealni za rektifikacijo vizirnega risa na namerilni optiki :evilgrin:

Posebej, če jim spredaj in zadaj narišemo bel križ na vitalni del telesa.

To je namreč izredno humano, saj po tem ne trpijo preveč kot "zadetki".

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sanitejca bi še zmeraj bil dober, a ne?!

to bi šlo. Neki že znam, se pa lahk še kej navadim.

Uporabimo te lahko za tarčo na treningih streljanja.

:bounce:

.

.

.

.

:evilgrin:

.

.

.

.

.

.

.

.

Ne skrbi - uporabili bomo "paintball" orožje in strelivo.

;)

Saj sanitejci to vedno tudi so. Idealni za rektifikacijo vizirnega risa na namerilni optiki :evilgrin:

Kot tarča in za vse Fritzove izraze ki jih ne poznam/razumem, pa ne bom nek silen izziv. sm precej korpulentno bitje, zadetki bi bli strašno enostavni.

In ja, brojedan, pr nas mamo vedno paintball revolucije. Mal rumene, mal modre, pol rdeče, pa oranžne. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot tarča in za vse Fritzove izraze ki jih ne poznam/razumem, pa ne bom nek silen izziv. sm precej korpulentno bitje, zadetki bi bli strašno enostavni.

Gre za nastrelitev optike pri ostrostrelni puški, seveda pa se šalimo, saj bi v resnici šlo za kršitev Mednarodnega vojnega in humanitarnega prava.

Mimogrede, ali veste katera je najbolj prakticirana kmetijska dejavnost v Sloveniji?

Štiriletno kadrovsko kolobarjenje :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ali veste katera je najbolj prakticirana kmetijska dejavnost v Sloveniji?

:smoke:

trosenje gnoja in gnojnice ! pa tudi če se pridelek "zažge" od humusa ! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Butale-paintbal-revolution" ... bravo, to moram uporabiti, ko mi bo spet kdo težil z desetdnevno "vojno" za osamosvojitev Butal.

:OK:

Štiriletno kadrovsko kolobarjenje (res je!) pa pomeni le to, da zamenjajo bedake z bedaki ..

.. tapametni so že odšli v tujino, kjer imajo 40 letno kolobarjenje za strokovnjake, ki nekaj vedo.

trosenje gnoja in gnojnice ! pa tudi če se pridelek "zažge" od humusa ! :smoke:

Kje pa je kakšen "pridelek" v Butalah ?

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Butale-paintbal-revolution" ... bravo, to moram uporabiti, ko mi bo spet kdo težil z desetdnevno "vojno" za osamosvojitev Butal.

:OK:

Štiriletno kadrovsko kolobarjenje (res je!) pa pomeni le to, da zamenjajo bedake z bedaki ..

.. tapametni so že odšli v tujino, kjer imajo 40 letno kolobarjenje za strokovnjake, ki nekaj vedo.

Kje pa je kakšen "pridelek" v Butalah ?

Za dobrega pol milijona € zapufan predsednik vlade s svojo življensko sopotnico.

če to ni pridelek.............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobrega pol milijona € zapufan predsednik vlade s svojo življenjsko sopotnico.

če to ni pridelek.............................

Ni!

Vprašaj našega Kmeta kaj je pridelek in kaj ni pridelek.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni!

Vprašaj našega Kmeta kaj je pridelek in kaj ni pridelek.

;)

Pridelaš lahko 1tono krompirja, ali 10€ dobička ........................ ali pa 500.000€ pufa............................ vse je pridelek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridelaš lahko 1tono krompirja, ali 10€ dobička ........................ ali pa 500.000€ pufa............................ vse je pridelek!

No, pa malce pofilozofirajva .......

Ma to sem oporekal še mojemu fotru, ko sva debatirala o "delati" / "pridelati". On je meni zameril, ker zvečer nisem bil "zmatran od garanja" in je čisto popenil, me zmerjal z lenuhom in se drl kot zmešan. Ko sem ga vprašal ali me raje zvečer vidi spočitega z zaslužkom v žepu, ali zmatranega s praznim žepom - za slednje lahko cel dan tiščim z glavo v zid in bom zvečer imel štiri zadeve: utrujenost, glavobol, njegovo spoštovanje in prazen žep. Fino a ne ... njegova reakcija presega zapise na tem forumu.

Torej, vedeti je treba, da vsako delo ne prinaša pridelka ampak, da določena dela prinašajo ničlo in celo izgubo. Tako ni nujno, da z delom vedno nekaj pridelaš ampak je mogoče, da ne pridelaš nič - ni pridelka ali celo kaj izgubiš. Izgube pa ne moreš pri-delati temveč jo narediš - "narediš izgubo".

Zapufanega predsednika pa ne moremo šteti v te kriterije, saj je to isto, kot bi "pasjišajs" predstavili s kurjimi jajci in sočnimi žarki.

Torej zapufanega predsednika ne moremo šteti v pri-delek, ampak ga lahko (če smo realni) štejemo kvečjemu med kretenske looserske psihopate. Pa niti na volitvah ga nismo "pri-delali".

_________

Materbožju - grozno .. kaj sem napisal .. da me ni sram. No upam, da se bo vsaj kdo nasmejal tej trapariji.

:blush:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!