Skoči na vsebino

rok123

Priporočene objave

Torej delam izbit kategorije A1 in res nimam pojma kakšen motor naj kupim. Gledal sem športake, supermotote včeraj pa sem na youtubu zasledil predelavo chopperja v bobbra. (

)

Meni zgleda odlično. Me pa zanima če se da v Sloveniji kaj takega dobit (mogoče kdo od vas prodaja kaj rabljenega). Sam ga nemorem predelat (Nimam orodja, znanja, časa,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj koga od teh dveh, sta iz MB. To na sliki ne zgleda huda predelava in ti mogoče lahko to naredita za malo denarja, prave predelave so drage če jih ne delaš sam.

nick na forumu (ampak mislim da ni več gor) 503bobber - Peter Adam - nima drugega kontakta

ali http://urbanjamotorcycles.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ta predelava ni tok posebna. To je starejša verzija (96-99) yamahe virage 125. Pol pa sam zamenaš ali predelaš auzpuh, zamenjaš zadnji amortizer, da je motor nižji in preštrihaš. So pa take predelave zelo drage, če jih zrihtati kakšnemu majstru, ki to dela (cene za predelave tudi preko 2000 evrov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ta predelava ni tok posebna. To je starejša verzija (96-99) yamahe virage 125. Pol pa sam zamenaš ali predelaš auzpuh, zamenjaš zadnji amortizer, da je motor nižji in preštrihaš. So pa take predelave zelo drage, če jih zrihtati kakšnemu majstru, ki to dela (cene za predelave tudi preko 2000 evrov)

Kvečjemu 4× manj. Za 500€ spraviš na motor veliko predelav. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!