Skoči na vsebino

Pomoč pri menjavi varovalke


pupolina

Priporočene objave

Hojla,

 

ali mogoče kdo ve kje se v Yamahi Virago 125 nahaja varovalka (crknili so mi žmigovci, hupa, pa štop luč), tko da predvidevam da je fuč varovalka. Motor sicer normalno vžge, delajo pa tudi luči...

A je to mogoče v tisti mali črni škatlici pod sedežem?

 

hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje na netu je napisano takole:

It is behind the indicator lights, the chrome panel with the nutral light comes off with 4 screws (2 in front and 2 on the side) the fuses are inside.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

 

ali mogoče kdo ve kje se v Yamahi Virago 125 nahaja varovalka (crknili so mi žmigovci, hupa, pa štop luč), tko da predvidevam da je fuč varovalka. Motor sicer normalno vžge, delajo pa tudi luči...

A je to mogoče v tisti mali črni škatlici pod sedežem?

 

hvala za pomoč!

Ja pod sedežem v škatlici so varovalke samo odpreti jo moraš ,če varovalko menjaš vedno uporabi enako barvo, ponavadi so rudeče in plave barve, rujava = 5A, rudeča = 10A, plava = 15A, Rumena = 20A zelena = 30 A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje na netu je napisano takole:

It is behind the indicator lights, the chrome panel with the nutral light comes off with 4 screws (2 in front and 2 on the side) the fuses are inside.

Hvala ti za odgovor... smo pogledali tja, pa jih ni....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pod sedežem v škatlici so varovalke samo odpreti jo moraš ,če varovalko menjaš vedno uporabi enako barvo, ponavadi so rudeče in plave barve, rujava = 5A, rudeča = 10A, plava = 15A, Rumena = 20A zelena = 30 A

Smo razšravfali skorajcel motor, pa jih nismo našli... tud škatlico pod sedežem, ker smo tko vidli na enem instruction manualu, pa je pod zicem samo akumulator,škatlica z računalnikom in glavna varovalka (za vžig in lući)  za signalizacijo pa jo nismo najdli nikjer, tko da sem zdej cist v slepi ulici :( mogoce relie zamenjat...

 

hvala ti sicer za pomoc...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ga mal iuiuiui..... :stupid: ...varovalke imaš pod indikatorji..lučke na armaturci pod števci...imaš 4 šraufe za odšraufat..2 sta med števcema..no  pod števcem če gledaš z front strani kot če gledaš normalno na števce--kapiš in na vsaki strani po en šrauf..mislim da križni .....ko snameš indikator ploščo so varovalke pod njo vmeščene ...zgornji levi ti je za smernike.15A....pod njim na desni je za zagon motorja varovalka 10A...tretja varovalka pod njima je za rezervo--kao..niv funkciji prav tako na desni strani spodnja varovalka ni v funkciji-rezerva....na desni strani zgornja je za tavelko luč..15A...pod njo na levi je za pozicijo-parkirna luč..skrajno desna je pa rezerva kot sem že napisal.....upam da si kaj pomagaš z tem... :yea1:

 

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!