Skoči na vsebino

Odganjalec divjadi


boki2

Priporočene objave

Kateri odganjalci divjadi so boljši:

1. od Parkke "Save-A-Deer" - piščal je sestavljena iz enega ohišja in dveh lukenj

2. od Automax "Sonic animal repeller" ali po nemško "Akustische tier-abwehr - dve piščali v kompletu - vsaka v svojem ohišju

Jaz si bom namontiral kar obe varianti da bo bolj ziher. Sprašujem zato, ker nekaj moram dati tudi na avto in to naj bo ena od obeh variant - boljša. Vnaprej hvala za informacije!Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti eno niti drugi ni pol k___a vredno...

Lahko si jih namontiraš 42, pa ne bo nič 'bolj ziher' kot če nimaš nobene.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In poleg ropota motorja in šuma čelade ti bo še piskalo v ušesih ;-)

Zelo čudno!Nič mi še ni piskalo po ušesih, torej to pomeni, da moram izdelek reklamirati, ker ne deluje. Ta je pa res dobra.Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo čudno!Nič mi še ni piskalo po ušesih, torej to pomeni, da moram izdelek reklamirati, ker ne deluje. Ta je pa res dobra.Lp

Če voziš moraš dovolj hitro in slišiš visoke frekvence ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne komplicirat, gasa pa gre vse iz ceste, jaz imam skozi na vseh vozilih namontirane te piščali in do sedaj še nisem imel bližnega stika z divjadjo ali pa imam srečo.

Pjebi nič bat ,saj motor že sam spušča zvoke od sebe če ga ožemaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne komplicirat, gasa pa gre vse iz ceste, jaz imam skozi na vseh vozilih namontirane te piščali in do sedaj še nisem imel bližnega stika z divjadjo ali pa imam srečo.

Pjebi nič bat ,saj motor že sam spušča zvoke od sebe če ga ožemaš.

Oni dve take kot imaš ti še namontiram na vsako stran prednjega blatnika po eno z večjo luknjo naprej pa je to to. Je prav?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni dve take kot imaš ti še namontiram na vsako stran prednjega blatnika po eno z večjo luknjo naprej pa je to to. Je prav?

Dolenčkov izpuh dej gor,ne vidiš divjadi spljoh,še sosedi se vsi zaprejo in zagrnejo :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vaše komentiranje mi vse sliči na top-shop prodajo tipa "Mene ni še noben meteorit zadel odkar imam tole ful kul zapestnico!"

Naj nekdo poda relevantne informacije - ne vem, npr. na relaciji Ljubljana - Kočevje sem ob vožnji po mraku redno srečeval stekle veverice, odkar imam piščalko pa samo še želode. :D

Ne moreš namontirati piščalko in potem sveto trditi, da deluje, če pa tudi prej nisi nikoli srečal divjadi na cesti! Pa še to ne bi bilo zagotovilo, migracija divjadi je namreč precej sezonska pa še zelo vremensko pogojena - dež, polna luna, rosa itd. Bi moral res gledati primerjavo po celi sezoni za kolikor toliko realno oceno.

Ne pravim, da zadeva ne deluje, pravim samo, da sem skeptičen glede na trenutne komentarje. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vaše komentiranje mi vse sliči na top-shop prodajo tipa "Mene ni še noben meteorit zadel odkar imam tole ful kul zapestnico!"

Naj nekdo poda relevantne informacije - ne vem, npr. na relaciji Ljubljana - Kočevje sem ob vožnji po mraku redno srečeval stekle veverice, odkar imam piščalko pa samo še želode. :D

Ne moreš namontirati piščalko in potem sveto trditi, da deluje, če pa tudi prej nisi nikoli srečal divjadi na cesti! Pa še to ne bi bilo zagotovilo, migracija divjadi je namreč precej sezonska pa še zelo vremensko pogojena - dež, polna luna, rosa itd. Bi moral res gledati primerjavo po celi sezoni za kolikor toliko realno oceno.

Ne pravim, da zadeva ne deluje, pravim samo, da sem skeptičen glede na trenutne komentarje. :P

Po 15letih ali več ne boš več tako skeptičen na takratnje komentarje :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vaše komentiranje mi vse sliči na top-shop prodajo tipa "Mene ni še noben meteorit zadel odkar imam tole ful kul zapestnico!"

Naj nekdo poda relevantne informacije - ne vem, npr. na relaciji Ljubljana - Kočevje sem ob vožnji po mraku redno srečeval stekle veverice, odkar imam piščalko pa samo še želode. :D

Ne moreš namontirati piščalko in potem sveto trditi, da deluje, če pa tudi prej nisi nikoli srečal divjadi na cesti! Pa še to ne bi bilo zagotovilo, migracija divjadi je namreč precej sezonska pa še zelo vremensko pogojena - dež, polna luna, rosa itd. Bi moral res gledati primerjavo po celi sezoni za kolikor toliko realno oceno.

Ne pravim, da zadeva ne deluje, pravim samo, da sem skeptičen glede na trenutne komentarje. :P

ko nisem imel piščalk na motorju nisem nikoli srečal nobene srnce na cesti, ko pa sem si namontiral piščalke mi je v Divači srna prečkala cesto, tako da sva se zgrešila za kakšen meter. Sedaj ne vem a te piščalke privabljajo ali odganjajo divjad.

Uglavnem od takrat naprej se skozi gozdove ne vozim ravno sproščeno, jebeš pišuke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam v navadi (tudi z avtom) po temi/mraku upočasniti na znanih prehodih divjadi ... ziher je ziher,vsaj na cesti ki jo poznam. Itak pa si vedno na preži za svetlečimi "učki" ob robu ceste ... BTW, mamico jim kresničkam! :D Na neznanih cestah se po temi po hosti itak bolj jajcam kakor vozim - v najslabšem primeru nabijem kako srno, vsi skupaj odletimo v maline, grm se zapre in kakor, da ni bilo nič... Najdejo te pa kdo ve kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj sam presodi,koliko te piščali "nucajo" sam jih uporabljam tako na avtu kot tudi na obeh motorjih ca 20 let.O mojih dobrih izkušnjah s temi piščali "nebom" pisal je brezpredmetno in mi ni žal dat za 2 kom.5€ pa če nuca ali ne.

Ps: samo ne govorit, da ne nucajo je pa problem,če se jih redno nečisti kajti v nih se vedno najde kaka mušica in nedelujejo ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj sam presodi,koliko te piščali "nucajo" sam jih uporabljam tako na avtu kot tudi na obeh motorjih ca 20 let.O mojih dobrih izkušnjah s temi piščali "nebom" pisal je brezpredmetno in mi ni žal dat za 2 kom.5€ pa če nuca ali ne.

Ps: samo ne govorit, da ne nucajo je pa problem,če se jih redno nečisti kajti v nih se vedno najde kaka mušica in nedelujejo ! !

Vsaka ti čast! To je pošten odgovor. Škodovati ne morejo.Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

USMC-Custom-Boss-Hoss-Motorcycle.jpg

Mam občutek, da je tale tip našel pravo zdravilo proti srnam...

Ves vražji si. Postaja vedno bolj napeto, komaj čakam da vidim kaj vse še bo. Lp
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čakam,da bodo pogruntal odganjalec kretenov,ki izsiljujejo motoriste!!! :BUA:

To imaš pa tudi prav. Mitraljeze na motorje pa " gasa na poun ror". :fight1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če maš skuterja... ne rabiš odganjalcev... za ničesar...

... divjad se poskrije v grme sama od sebe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta tema je ...

Nasmejes se na polno

Glede teh piscal pa, sem videl zbit avto z piscalko (srna)

Davek za ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta tema je ...

Nasmejes se na polno

Glede teh piscal pa, sem videl zbit avto z piscalko (srna)

Davek za ...

verjetno so bile zamašene, ker jih ni redno vzdrževal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno so bile zamašene, ker jih ni redno vzdrževal :grrr

Sigurno so se nabrale mušice sčasoma ali pa se je prepočasi peljal, ker baje ispod 50,55 km na uro ne delujejo tako kot je treba :?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če maš skuterja... ne rabiš odganjalcev... za ničesar...

... divjad se poskrije v grme sama od sebe... :P

A s ti zdej med skuteriste pršu?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izgledu avta in ce je bila srna (mogoc ne), dvomim da se je peljal pod 60

Luknjice piscal nisem preveril, vem pa da so bile dve piscali

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!