Skoči na vsebino

2taktole

Priporočene objave

Pozdravljeni! (ja nov sem na forumu.. .)

Zanima me če ma kdo izkušnje z TM racing, kje bi se dal v sloveniji to kupt (če sploh kje)?

Zanima me model SMM.

Kok ma to porabe, kakšni pospeški, končna?

Pa še neki glede KTM duke 125 ccm. Motor mi deluje nizek, nisem še sedel na njem velik sm okol 189cm. Prevelk za tak motor?

Mogoče svetujete kj druzga? V poštev pride 125 ccm supermoto.

(P.S. mam izkušnje z večjimi motorji. Za 125 se odločam ker sm zdj naredu izpit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš preformance nabavi cagivo mito 7 speed do letnika 99 in dej gor tovarniški kit ;) in boš nagonu tudi kake 600ccm motorje ;) sploh skoz ovinke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš preformance nabavi cagivo mito 7 speed do letnika 99 in dej gor tovarniški kit ;)in boš nagonu tudi kake 600ccm motorje ;) sploh skoz ovinke :)

Seveda boš. Teža in agilnost nimata take vloge, da bi lahko primerjal 125cc 2 takt in 600 4 takt. Sicer pa ponovno odvisno od okoliščin...če je max. varna hitrost nekje do 100km/h bi verjetno tudi šlo.

In kar se tiče performanca...tale TM ima okrog 40 konjev :D Dost več, kot kšna serijska Cagiva. :)

Ne maram cestakov zarad prsiljene drže. NAjrajš bi supermoto, mogoče naked...

Prisiljene drže? If I may....

483363_454739747889930_1364318810_n.jpg

TM SM 125 je 2 taktni motor s preveliko količino konjev. :) Pogosti servisni intervali, velik pije, redki uradni servisi...vendar, če imaš dovolj denarja, se splača! Na Primorskem jih en stric uvaža.

Ti pa prec povem, da gre za striktno dirkalne mopede...najboljše se počutijo na visokih obratih, pod zelo majhnim kotom in s pregretimi gumami. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jo dal na mizo ali je to zgolj predvidevanje? Kaj je vseboval KIT? Večji cilinder? :BUA:

Na valjih je bla je pa bil pa kit tak kot so ga imeli italjani na cagiva cupu (al neki takega) drugače pa je bil menjan cilinder bat ojnica ventil karburator avspuh in elektronika . Motor se je vrtel na 16000 obratov mam pa ta kit še vedno doma ker čaka da bom nekega dne kupil nazaj mojo cagivo :) edino bat je blo potrebno preventivno menjat na pol sezone (sicer na batu je pisalo for racing use only in da zdrži 2 uri dirkanja vendar jst sm ga ožemal pol sezone brez problema)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na valjih je bla je pa bil pa kit tak kot so ga imeli italjani na cagiva cupu (al neki takega) drugače pa je bil menjan cilinder bat ojnica ventil karburator avspuh in elektronika . Motor se je vrtel na 16000 obratov mam pa ta kit še vedno doma ker čaka da bom nekega dne kupil nazaj mojo cagivo :) edino bat je blo potrebno preventivno menjat na pol sezone (sicer na batu je pisalo for racing use only in da zdrži 2 uri dirkanja vendar jst sm ga ožemal pol sezone brez problema)

50 konjev, da si spravu vn iz 125cc na zadnjem kolesu...ne vem zakaj, ampak močne dvome izražam.

Pač kok si z batom (verjetno kovan) pa ojnico pridobil ne vem...cilinder ima lahko spremenjene kanale, kaj drugega bolj težko...ventil (če misliš izpušni...) daje moč samo na nizkih obratih...elektronikia, vplinjač pa izpuh pa dvomim, da data 20+ konjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisiljene drže? If I may....

483363_454739747889930_1364318810_n.jpg

Hvala :D Prisiljena drža je mišlen zadna desna slika ja. Sm probu en krog na sosedovi r-125ki in mi ni ušeč položaj sedenja. Na supermoto je pa podobn kot na kros motorju, s tem mam izkušne in mi odgovarja :) Drgač pa sm se zdj odloču za nakup Huse 125 sm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam malo čez 50 konjev so imeli baje 125 ccm motorji v motogp :)

Nekam v tej smeri sem tudi sam ciljal.

Hvala :D Prisiljena drža je mišlen zadna desna slika ja. Sm probu en krog na sosedovi r-125ki in mi ni ušeč položaj sedenja. Na supermoto je pa podobn kot na kros motorju, s tem mam izkušne in mi odgovarja :) Drgač pa sm se zdj odloču za nakup Huse 125 sm.

Zadnja desna slikca je najjača. Zgolj opazka...R125 ima res čudno pozo sedenja...tudi zame, ki sem prevozil sportakov še pa še.

Sicer pa...Husqy je strup, jop. Pazi, da bo novejši model (mislim, da od 07 naprej), ker imajo dejansko VSE avtomatsko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa...Husqy je strup, jop. Pazi, da bo novejši model (mislim, da od 07 naprej), ker imajo dejansko VSE avtomatsko. :)

Kko to mislš use? Gledu sm 2 taktno, novo iz Avtovala.

(neki izven konteksta ampak useen, frend ma varadero 125 pa bi rd zamenu auspuh. Mogoče kdo ve kje bi loh kupu kkšnga Devila al pa leoVinca?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko to mislš use? Gledu sm 2 taktno, novo iz Avtovala.

(neki izven konteksta ampak useen, frend ma varadero 125 pa bi rd zamenu auspuh. Mogoče kdo ve kje bi loh kupu kkšnga Devila al pa leoVinca?)

Od oljne pumpe naprej. Nič ne rabiš štelat, vse sama dela.

Ehm...na ebayu imaš veliko izpuhov, še posebej italjanskem. Ti bi poiskal, vendar ne znam dve besedi po italjansko.

http://www.ebay.co.uk/itm/Exhaust-MIVV-Sport-Oval-Honda-Varadero-125-07-12-Carbon-/400315407613?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item5d34a85cfd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od oljne pumpe naprej. Nič ne rabiš štelat, vse sama dela.

Ehm...na ebayu imaš veliko izpuhov, še posebej italjanskem. Ti bi poiskal, vendar ne znam dve besedi po italjansko.

http://www.ebay.co.u...=item5d34a85cfd

Sej ne da sta besedi Leo in Vince v italijanščini enaki kot v slovenščini ane? ;) Mu moreš tko povedat, da ne bo šel na kak tečaj italijanščine samo zato da se bo nauču poiskat izpuh na italijanskem ebay-u :naughty: Aja, pa še neki 2taktole: če poleg besed Leo in Vince napišeš še besede Honda in Varadero 125, ne bo nič narobe veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da sta besedi Leo in Vince v italijanščini enaki kot v slovenščini ane? ;) Mu moreš tko povedat, da ne bo šel na kak tečaj italijanščine samo zato da se bo nauču poiskat izpuh na italijanskem ebay-u :naughty: Aja, pa še neki 2taktole: če poleg besed Leo in Vince napišeš še besede Honda in Varadero 125, ne bo nič narobe veš ;)

Narobe bo takrat, ko bo ugotovil, da je kupil izpuh za 400+€ in ga ne more v SLO homologirat in ga lahko samo fukne na smetje :) Sicer za tvojo Hondo to sploh ni problem, ker itq ne delajo nobenih izpuhov več...predpotopno :)

In načeloma ne, nisem vedel:) Sem bil pa sedaj seznanjem in lahko rečem, da sedaj pa vem. Mojemu življenju si dal smisel! :grrr :004

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da sta besedi Leo in Vince v italijanščini enaki kot v slovenščini ane? ;) Mu moreš tko povedat, da ne bo šel na kak tečaj italijanščine samo zato da se bo nauču poiskat izpuh na italijanskem ebay-u :naughty: Aja, pa še neki 2taktole: če poleg besed Leo in Vince napišeš še besede Honda in Varadero 125, ne bo nič narobe veš ;)

Narobe bo takrat, ko bo ugotovil, da je kupil izpuh za 400+€ in ga ne more v SLO homologirat in ga lahko samo fukne na smetje :) Sicer za tvojo Hondo to sploh ni problem, ker itq ne delajo nobenih izpuhov več...predpotopno :)

In načeloma ne, nisem vedel:) Sem bil pa sedaj seznanjem in lahko rečem, da sedaj pa vem. Mojemu življenju si dal smisel! :grrr :004

Sej js za Hondo ne rabim izpuha ker imam že doma po meri narejen izpuh preračunan prou za ta motor ;) Drugače pa NSR-ka niti ni tko zelo predpotopna :P Izpuhe za Hondo NSR še vedno delajo Jolly Moto, Gianelli in Arrow, tko da ni problem dobit nov izpuh za NSR-ko :P Sploh pa NSR-ko itak prodajam, tko da si lahko prepričan da nebi kupoval novega izpuha za motor ki ga prodajam ;)

Drugače pa zadnjo poved mojega prejšnjega posta si malce površno prebral, namreč namenjen je bil uporabniku 2taktole, kar sem tudi napisal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej js za Hondo ne rabim izpuha ker imam že doma po meri narejen izpuh preračunan prou za ta motor ;) Drugače pa NSR-ka niti ni tko zelo predpotopna :P Izpuhe za Hondo NSR še vedno delajo Jolly Moto, Gianelli in Arrow, tko da ni problem dobit nov izpuh za NSR-ko :P Sploh pa NSR-ko itak prodajam, tko da si lahko prepričan da nebi kupoval novega izpuha za motor ki ga prodajam ;)

Drugače pa zadnjo poved mojega prejšnjega posta si malce površno prebral, namreč namenjen je bil uporabniku 2taktole, kar sem tudi napisal ;)

Se lahko zgovarjam na to, da sem ščitil kolega motorista? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko zgovarjam na to, da sem ščitil kolega motorista? :OK:

Ne se ne smeš :P:D Hehe, hec, itak da moremo motoristi držat skupej ;):OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!