Skoči na vsebino

Oprosti mušica, ker sem te ubil


Priporočene objave

Kmet, a je ta kej bolš :blush:

Pa ti si čist nora.....pa to je že druga letos,o kolk ti zavidam :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jim v soboto čelne daju ... :krneki:

a to čelado si prvezu na streho od avta ????

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27. aprila, zato "Padla za domovino" ... OF and stuff...

no, ne zdej iz uboge muhe takoj delat politke !!!!!!!! :kva2:

kakšn 27. april ???? kakšne svobode ???? za koga svobode ????

..... to je stran o dosežkih na področju mišic in ne od političnih praznkov ....

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, če se pa slučajno prekriva s tem datumom in je simbolika tako zelo močna... slika je bila posneta v bližini Kočevske Reke... torej... hmmm :xx:

Še kšno nalimite. Mam js eno hujšo od mušice na žalost. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS .. zakaj nisi slikala čelado oduzadi .. pomoje so se ti oduzad zaletele, ker si jih ovirala na poti :lol:

;)

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: maus ....................... najlepša ti ................... dala .................. :smoke:

:eek: jest se že .................... dve let matram in :hmm: :hmm: , pa spet ................. :hmm: :hmm: , u 3 3,14zde mam tolk MUŠIC na tablici..................... :lol:

:OK: Zdej vem.

Res hvala ....................... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem samo ene pokončal, jaz sem naredil cel pokol :grim :yea1: . Če bi šlo tako naprej, bi jih za vse ostale zmanjkalo :yes: .

LP Robert

post-20894-0-36231700-1353168333_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem samo ene pokončal, jaz sem naredil cel pokol :grim :yea1: . Če bi šlo tako naprej, bi jih za vse ostale zmanjkalo :yes: .

LP Robert

a to je čelada od kšnga astronauta iz Spaceshuttla, k je šel na luno, pa si je pred vzletom pozabu šipo zapred .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tole kar moja kahla, ki je taka postala med vožnjo od Zidanega mostu do počivališča Lopata 6.8. letos proti večeru, ko je postalo že toliko hladno, da so šle uboge :cry::nono: živalce na svež zrak. Seveda se niso zavedale, da bo smrt tako kruto kosila med njimi, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem samo ene pokončal, jaz sem naredil cel pokol :grim :yea1: . Če bi šlo tako naprej, bi jih za vse ostale zmanjkalo :yes: .

LP Robert

Diujak :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz??? :eek: Čisto lepo sem se peljal, ko so one začele prečkati cesto mimo prehoda za pešce in muhe. Niti mi niso nakazale, da bojo šle čez, saj bi skupini ustavil. Banda mušja se je samo zapodila preko :bum: :grim in zgodilo se je, kar se je :mellow: :smoke: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!