Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

haha jaz sem pisal o tem povprečju: - povprečna hitrost 92 km (po naseljih vozim v skladu z omejitvami)

 

Moja povprečna v službenem vozilu, kjer skor 90% avtoceste naredim pri 140km/h, ostalo pa skor v skladu z omejitvami je 70km :P

za vse lastnike Adventurjev še posebaj ugodno, kovčki, komplet zaščita + montaža zastonj - http://www.ready-2-race.com/menu-kontakthttp://www.ready-2-race.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba 6,5 l pri športni vožnji se mi zdi za takšen moped zmerna...

Sam se ocenjujem kot zmernega motorista, vendar KTM 1190 vozi kar sam. Prepričan sem, da ki kak mlad racer lahko z njim vozil še veliko, veliko hitreje.

 

Jaz tudi tak mislim !!!O hitrosti namreč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi tak mislim !!!O hitrosti namreč :grim

Po fotografiji v tvojem albumu sodeč, ti nisi omenjeni "mladi racer"... Če pa na 'staro kost' pelješ veliko, veliko hitreje in ostajaš živ in zdrav ter z vozniškim dovoljenjem, 'ala ti vera'!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po fotografiji v tvojem albumu sodeč, ti nisi omenjeni "mladi racer"... Če pa na 'staro kost' pelješ veliko, veliko hitreje in ostajaš živ in zdrav ter z vozniškim dovoljenjem, 'ala ti vera'!

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Druga težava pa je vročina pod ritjo; ali se bom moral res navadit na vonj zažganih dlak ali obstaja kakšna boljša rešitev?

Pjotr, tvojih teżav z zażganimi dlakami (sam teh teżav niti nimam) je konec. Danes mi je serviser nalepil na sedeż aliminijasto folijo, ki so jo naredili v KTM-u. Folija je kar debela in dobro narejena in, upam, v veliki meri rešuje problem gretja sedeża. Danes sem malček preganjal moped in v usnju mi ni bilo prevroče. Najviša temperatura je bila 28,6 stopinj. Vozil sem se tudi po gorski cesti med Volfsbergom in Deutschlandbergom, kjer sem pa kar pogrešal topli sedeż, saj je bila najniża temperatura 13,1 stopinja. Moped pa moram peljati še s tanjšimi hlačami, ko je gretje sedeża brez folije malček motilo tudi mene.

Folijo ti brezpačno zalepi pooblaščeni serviser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjotr, tvojih teżav z zażganimi dlakami (sam teh teżav niti nimam) je konec. Danes mi je serviser nalepil na sedeż aliminijasto folijo, ki so jo naredili v KTM-u. Folija je kar debela in dobro narejena in, upam, v veliki meri rešuje problem gretja sedeża. Danes sem malček preganjal moped in v usnju mi ni bilo prevroče. Najviša temperatura je bila 28,6 stopinj. Vozil sem se tudi po gorski cesti med Volfsbergom in Deutschlandbergom, kjer sem pa kar pogrešal topli sedeż, saj je bila najniża temperatura 13,1 stopinja. Moped pa moram peljati še s tanjšimi hlačami, ko je gretje sedeża brez folije malček motilo tudi mene.

Folijo ti brezpačno zalepi pooblaščeni serviser.

Odlično. Tudi sam sem že naročil Jamniku naj vzame folijo še zame. Grem takoj do njega. Se 10 dni nisem vozil tako da sem že čist živčen.

Ta teden pride tudi Givijev nosilec za zadnji kovček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično. Tudi sam sem že naročil Jamniku naj vzame folijo še zame. Grem takoj do njega. Se 10 dni nisem vozil tako da sem že čist živčen.

Ta teden pride tudi Givijev nosilec za zadnji kovček.

Tudi sam sem ta teden dogovorjen za tri dnevno potepanje po Avstriji (GG), vendar bo, kot kaže, zadeva zaradi dežja 'padla v vodo'.

Sam imam dva KTM-ova bočna kovčka (z njima je širina mopeda 100 cm), sredinski kovček, ki je najbolj uporaben, pa sploh ni dobavljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ta teden dogovorjen za tri dnevno potepanje po Avstriji (GG), vendar bo, kot kaže, zadeva zaradi dežja 'padla v vodo'.

Sam imam dva KTM-ova bočna kovčka (z njima je širina mopeda 100 cm), sredinski kovček, ki je najbolj uporaben, pa sploh ni dobavljiv...

Dobavljiv dobavljiv! Sem ga vzel pri Axlu in to že dobil tudi Julija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobavljiv dobavljiv! Sem ga vzel pri Axlu in to že dobil tudi Julija!!!

Celo bil sem pri Axlu, vrndar za kovček nisem vprašal, ker so pri KTM-mu povedali, da bo dobavljiv šele septembra. Pri Axlu pa so kovčke verjetno naročili v naprej?

No, danes sem izvedel, da bo kovček v KTM-u v Avstriji v sredo, v Mb pa prihodnji teden. Kako si zadovoljen s kovčkom. Sicer mi ni posebej všeč, je pa praktičen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ,ni nek lep oblikovni presežek,definitivno je pa lepši kot Akrapovič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva dodatna oprema : spodnji ščitnik motorja- 12KILOGRAMOV!!! :eek:  zadnjič ga je "druže" Jamnik montiru enmu gor..

Ja res je,zdej ga ne prebije tud metek :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ,ni nek lep oblikovni presežek,definitivno je pa lepši kot Akrapovič!

Kakšen pa je Akrapovič na 1190 ? V katalogu ga namreč ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen pa je Akrapovič na 1190 ? V katalogu ga namreč ni.

mah, bl tak, niti pretirano lep, niti kaj bolj glasen (ok, lepš od originala pa je)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen pa je Akrapovič na 1190 ? V katalogu ga namreč ni.

Akrapovičev izpuh za KTM 1190 je v katalogu. In kot je bilo že zapisano, ni nikakršen oblikovalski presežek. Tudi zvok Akrapiviča ni mnogo boljši od originalnega dimnika. Sam sem poskusil tudi z odprtim izpuhom, ki je - zlasti ob dinamični vožnji - preglasen. Sedaj imam odrezan DK in zvok motorja je nekje vmes med originalnim in odprtim izpuhom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mopedu sem si še povišal krmilo za 12 mm. Sedaj naj bi bilo sedenje bolj ergonomično, vendar nisem povsem prepričan, da mi ustreza....

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, kaj meniš: ali MSC na Adventurerjih deluje? Če pa baje na KTM-ih odpadajo 'šraufi'?

Odpadajo unim ,ki ga nimajo,men ni še nč odpadl ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!