Skoči na vsebino

rob banke


Priporočene objave

Rop banke, rob je nekaj drugega.

S kakšnim mopedom da vem če lahko mirno spim?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rop banke, rob je nekaj drugega.

S kakšnim mopedom da vem če lahko mirno spim?

Kar spi mirno,jz sm bil,morm naredit zalogo za popravila :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bil s tamalim potem iščejo metalik mat siv BMW. Kar imam.

Če si bil s tavelikim pa iščejo BMW R1200GS kar tudi imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar spi mirno,jz sm bil,morm naredit zalogo za popravila :lol1:

Zameni že tega Bavarca, ti bo več dnarja za mokroto ostal ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Kr oropali banko, odpeljal se z motorjem

ne ve se koliko denarja odnesel

Ne vem ga še nisem prešteu. Vozil sem pa Kavasaki. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkupiček je en bmfl pa polno evrčkov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje mora bit dober motor... če ni :krneki: je velika verjetnost, da ko se hočeš odpeljat, ti spodrsne na lastnem olju ... predvidevam, da je bla :krneki: , ker le to sigurno vžge in odpele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse bemvejaši počnete sam de loh tist naci mlinček furate!! Ni da ni!! A to vas pali k ma propeler narisan pa mislte de štuko pelete he he!!? Sam pol morte pa še sireno gor zmontirat da bo strah in trepet! Bo osebje iz banke zbežalo še predno kdo uleti s šprico :lol1:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Dec,ti maš en kup nekih kompleksov vidim,da te zmoti čist vse kar ti nimaš,če kdo hodi v fitnes je za tebe peder,če je pobrit,če ma BMW,če je ...itd...

pa kdo ti je kriv če furaš usran lajf,sej si si sam takšnega naredu,pusti ljudi živt,tako kot mi pustimo tebe,pa ne bod tok zagrenjen star prdec :P

Bemti kaj vse delajo ti dvotaktneži,sam ,da jih kdo opazi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer jih je palicajka kr s kolesom ujela ... niso ble ninđe ... preverjeno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Dec,ti maš en kup nekih kompleksov vidim,da te zmoti čist vse kar ti nimaš,če kdo hodi v fitnes je za tebe peder,če je pobrit,če ma BMW,če je ...itd...

pa kdo ti je kriv če furaš usran lajf,sej si si sam takšnega naredu,pusti ljudi živt,tako kot mi pustimo tebe,pa ne bod tok zagrenjen star prdec :P

Bemti kaj vse delajo ti dvotaktneži,sam ,da jih kdo opazi :D

Stari to si sam reku!!! Kar sem zadnjič napisu ni letel nate pa čeprav padeš v večino predalčkov. Zato pa sem napisal praviloma!!. Je pa res da ma po današnjih kriterijih "urejen" moški veliko več pedrovskega potenciala :OK: Ima tudi damske težave z ogledalom in pomanjkanjem časa zarad kopalniških procesov. Poglej naprimer v Bruslju jih maš mimgrede ene 80-90%!! Vsi so polni keša lepi za crknt tk de normalne ženske tam le s težavo prežvijo. In res dns če nis poln kt šibice še pedi ne morš bit. Drgač pa ocenjevat to kolk in kakšne izkušnje imam ni lih tvoja naloga.

Vsekakor pa ti samo furaj svoj uspešen in presrečen lajf ....porihtaj ženko(pa še kero) ... ona tebe,. ti iz srca prvoščim. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari to si sam reku!!! Kar sem zadnjič napisu ni letel nate pa čeprav padeš v večino predalčkov. Zato pa sem napisal praviloma!!. Je pa res da ma po današnjih kriterijih "urejen" moški veliko več pedrovskega potenciala :OK: Ima tudi damske težave z ogledalom in pomanjkanjem časa zarad kopalniških procesov. Poglej naprimer v Bruslju jih maš mimgrede ene 80-90%!! Vsi so polni keša lepi za crknt tk de normalne ženske tam le s težavo prežvijo. In res dns če nis poln kt šibice še pedi ne morš bit. Drgač pa ocenjevat to kolk in kakšne izkušnje imam ni lih tvoja naloga.

Vsekakor pa ti samo furaj svoj uspešen in presrečen lajf ....porihtaj ženko(pa še kero) ... ona tebe,. ti iz srca prvoščim. :hooray:

Hvala za lepe želje.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva bi se lahk skupi sla detektiva okrog tega moto roparja, ne pa da drug drugega polepsujeta

Oni pa fajn cekira zdej ker moto bo kupil, spet bo bolj guzva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva bi se lahk skupi sla detektiva okrog tega moto roparja, ne pa da drug drugega polepsujeta

Oni pa fajn cekira zdej ker moto bo kupil, spet bo bolj guzva

Ma sej mamo tud tebe radi no :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer jih je palicajka kr s kolesom ujela ... niso ble ninđe ... preverjeno :lol:

Ona ne rabi Ninje!!! Ona ima Minđo!! Pa po možnosti še PMS, tko da je bla glih u elementu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!