Skoči na vsebino

Kaj za začetek predelati?


dolkovic

Priporočene objave

Živijo sem bolj "noob" pri predelavah skuterja, vendar sem za začetek (vsaj mislim da sem) odstranil blokado tako da sem prerezal tole modro (pri meni je bila zelena) žičko

http://shrani.si/f/1j/lz/3hPi6K8o/sg168226.jpg

ki je iz obeh koncev v CDI enoti, zato skuter leti malo hitreje in sicer pred: 48km/h po:60km/h,(po klancu navzdol do 65km/h).Rad bi se pozanimal kaj bi še lahko za začetek dodal da bi bolj "vlekel" ali pa šel hitreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo sem bolj "noob" pri predelavah skuterja, vendar sem za začetek (vsaj mislim da sem) odstranil blokado tako da sem prerezal tole modro (pri meni je bila zelena) žičko

http://shrani.si/f/1...8o/sg168226.jpg

ki je iz obeh koncev v CDI enoti, zato skuter leti malo hitreje in sicer pred: 48km/h po:60km/h,(po klancu navzdol do 65km/h).Rad bi se pozanimal kaj bi še lahko za začetek dodal da bi bolj "vlekel" ali pa šel hitreje.

Za začetek in" kazen" je dovolj 65 Km/h jaz bi ti svetoval,da med to prerezano žico (podaljšaš kabla) in daš kip stikalo nekam(na skrito mesto) tako,da če te policaj pelje na tehnični samo prešaltaš stikalo in ti gre samo še 48 Km/h in to še tolerirajo Lp Peter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje tega skuterja nebi več imel za po cestah...

Če je 4-T kot ti piše v profilu potem je brezveze predelovat ker bodo predelave stale ogromno, učinek teh predelav pa bo zelo majhen... Namesto metat denar v razne predelave ga rajši šparej za nakup močnejšega motorja, ker predelave 4-T skuterja so samo stran vržen denar ;) Če pa bi rad predeloval skuter in s predelavami dosegel kakšno opazno razliko v pospeških in končni htrosti pa kupi 2-T skuter ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!