Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

Sm že preveril... štima, je enako našemu času.  :OK:

Se pravi,da danes nas bo imelo kar nekaj Nočno :grim      WSBK :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo misel: 

 

Panigale ma neokvir ki je totalno zanic!

Panigale ima V90 masino, v L konfiguraciji, ki je totalno zanic!

 

Pa se odpelje ded Checa 1:30:2, the Doktor pa lani na GPju 1:31.6!

 

 

Nej me najamejo pr Dukatiju! Imam resitev! Namest miljonov, gremo u stacuno, pa kupmo Panigaleja! Problem resen! Pa se en kup dnarja bo ostalo! :P

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, so Avstralci vrgli 4 miljone na mizo in na novo preplastili komplet progo. Kar pomeni da ni več gub, ki so v nekaterih ovinkih delale precej težav.

 

Ampak ja, vseeno nadhudi časi v primerjavi z GPjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hehe, zgleda je res napočil trenutek da Ducatijevci prepričajo Dorno da je tud v MotoGPju čist fair, da bi imeli njihovi motorčki 200 ccm več kot vsi ostali ;) aja, pa svoje gume, seveda ;)

 

ampak bi blo res zanimivo, če bi nekdo na koncu vsake sezone organiziral dirko za 12 najhitrejših iz MotoGP in 12 iz WSBK -> lahko bi ji rekli npr THE CRAZY DOZEN  :hooray: tko bi dobili absolutnega moto najprvaka :P ne samo da bi se iz tega tkale legende, snovi za gostilniške (in forumaške) debate bi bilo še za naslednjih N let, zima bi minila kot blisk  :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hehe, zgleda je res napočil trenutek da Ducatijevci prepričajo Dorno da je tud v MotoGPju čist fair, da bi imeli njihovi motorčki 200 ccm več kot vsi ostali ;) aja, pa svoje gume, seveda ;)

 

ampak bi blo res zanimivo, če bi nekdo na koncu vsake sezone organiziral dirko za 12 najhitrejših iz MotoGP in 12 iz WSBK -> lahko bi ji rekli npr THE CRAZY DOZEN  :hooray: tko bi dobili absolutnega moto najprvaka :P ne samo da bi se iz tega tkale legende, snovi za gostilniške (in forumaške) debate bi bilo še za naslednjih N let, zima bi minila kot blisk  :)

 

 Borut dej nehi no, pozabil si polozaj planetov in lune, Ducati verjetn tud te premakne tko da jim ustreza ;) Sem pa zasledil en neuradni cas Baylissa iz 2007 z 999 na Philip Islandu: 1:30.7xx! Glde na to, da so se lani pa predlani vozili 1:31.5 in vec, je mogoce za druge se sreca, da so sli pri Ducatiju dol z 1000 kubicnika, ker pol bi pa res lahko samo se zvezde krivili za vso krivico, dej pac lahko kubike pa planete.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, so Avstralci vrgli 4 miljone na mizo in na novo preplastili komplet progo. Kar pomeni da ni več gub, ki so v nekaterih ovinkih delale precej težav.

 

Ampak ja, vseeno nadhudi časi v primerjavi z GPjem...

 

  Ja, asfalt je nov, se verjetno tud precej pozna... Plus superlimaste gume za superpole... ampak kar mene veseli; vsi so zlo hitri letos, precej divji casi... Pole je konec koncev samo 0.2s hitrejsi on drugega mesta... do osmega mesta so vsi pod 1:31, kar je hudo... Se ocitno asfalt pozna precej, zna tud kr hud cas v motogp pasti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo misel: 

 

Panigale ma neokvir ki je totalno zanic!

Panigale ima V90 masino, v L konfiguraciji, ki je totalno zanic!

 

Pa se odpelje ded Checa 1:30:2, the Doktor pa lani na GPju 1:31.6!

 

 

Nej me najamejo pr Dukatiju! Imam resitev! Namest miljonov, gremo u stacuno, pa kupmo Panigaleja! Problem resen! Pa se en kup dnarja bo ostalo! :P

Kako boš pa rešu to, da boš meu čez celo sezono samo 6 agregatov na razpolago ? Lani jih je Biaggi čez sezono porabu ene 5x tok, če ne več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 200 kubikov več :P

 

 

dons navijamo za haslama, da prpele vsaj na štengce ;) ;) obakrat ;) ;) ;) gooooo pocket rocket :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck honda pa teh 150 konj... jaooo :D kaj če bi še oni mel 200ccm več :D

drugač pa leon se noro dobr drži :D če bi bil tole assen bi bil že 10s pred vsemi :D tm bo honda letela tko kot vsak let :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva dirka kr uredu za začetek :)

aprilie so sicer poovnale zadevo ampak vseeno...

cheaca je spet špilala kekca in zraven ven spravil še melandrija...

honda se mi zdi res neposrečena sploh za tole pisto, ampka haslam se je noro dobro držal... presenetilo me je predvsem, da je nažgal rea, tega nisem pričakoval, ker sem bil mnenja, da johnny pelje tole hondo najbolje kar se da... zanimivo...

 

druga dirka se je začela slabo.... padec baza in daviesa... zraven sta šla ven še camier in haslam... čeprav haslam sedaj vozi zelo zelo dobre čase in škoda, da ga ni več v ospredju...

 

važn da se je začelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck honda pa teh 150 konj... jaooo :D kaj če bi še oni mel 200ccm več :D

 

KekecJR nena spet bluzi. Aprillia,BMW in Kawasaki nimajo 200 ccm več pa.... eh, kaj ti sploh pravim. Spet si začel blogat po temi in vsiljevat neke tvoje pristranske kometarje. Daj naredi si svojo stran na bloggerju pa tam bluzi in te bodo čitali tisti, ki jih tvoje pisanje zanima. Ne smeti teme z miljon komentarji. Peace.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe dirke so bile dobre,razen tistih padcov. Na začetku je izgledalo kar hudo z Checo,ko je obležal brez se premikat na tleh. Ampak se je izkazalo,da ni bilo nič resnega...Baz pa baje ima zlomljeno nogo in prst. Aprilje so letele danes ni kaj rečt.... :)

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe dirke so bile dobre,razen tistih padcov. Na začetku je izgledalo kar hudo z Checo,ko je obležal brez se premikat na tleh. Ampak se je izkazalo,da ni bilo nič resnega...Baz pa baje ima zlomljeno nogo in prst. Aprilje so letele danes ni kaj rečt.... :)

 

Grdo je kiksno! Sem prvo mislil, da je Melandri toliko prej zaviral. Pa je zgleda sam naredil napako, dvomim, da je bilo kaj z motorjem narobe, videt ni bilo. Zaradi zasranega štarta je bil nervozen, pri njemu se potem hitro zalomi. Drugače pa škoda, da ni več Ducatijev, ker sem potem pogrešal tisti sonoren zvok pri vstopu v ovinek. Na televiziji se je slišalo, potem mora v živo bit kar hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grdo je kiksno! Sem prvo mislil, da je Melandri toliko prej zaviral. Pa je zgleda sam naredil napako, dvomim, da je bilo kaj z motorjem narobe, videt ni bilo. Zaradi zasranega štarta je bil nervozen, pri njemu se potem hitro zalomi. Drugače pa škoda, da ni več Ducatijev, ker sem potem pogrešal tisti sonoren zvok pri vstopu v ovinek. Na televiziji se je slišalo, potem mora v živo bit kar hudo.

ja zgledalo je res tako,ampak ko je pokazalo replay je bilo videti,da Melandri je šu normalno Checa pa prehitr,oziroma pozno zaviru...  Upamo da bo vse OK :OK:

 

Samo res ta DUCATI letos zs temi novosti je prava zver...Zanimivo tudi zadnje vzmetje  :naughty:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm......men se pa  zdi da ducatiju spet manjka brzine tko kot lani ?! :(........drugače pa bo očitno "aprilia cup" mopet je hud, piloti tud  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KekecJR nena spet bluzi. Aprillia,BMW in Kawasaki nimajo 200 ccm več pa.... eh, kaj ti sploh pravim. Spet si začel blogat po temi in vsiljevat neke tvoje pristranske kometarje. Daj naredi si svojo stran na bloggerju pa tam bluzi in te bodo čitali tisti, ki jih tvoje pisanje zanima. Ne smeti teme z miljon komentarji. Peace.

Ma dej ce nisi dojel kaj sem hotel povedat bodi raje tiho... Na ravnini so vsi padali mimo hond... Poglej si malo koncne hitrosti hond... Pa sej to se ne dogaja letos na novo... Ampak ocitno nimas pojma... Zacni odpirat svoj blogger ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KekecJR nena spet bluzi. Aprillia,BMW in Kawasaki nimajo 200 ccm več pa.... eh, kaj ti sploh pravim. Spet si začel blogat po temi in vsiljevat neke tvoje pristranske kometarje. Daj naredi si svojo stran na bloggerju pa tam bluzi in te bodo čitali tisti, ki jih tvoje pisanje zanima. Ne smeti teme z miljon komentarji. Peace.

Ma dej ce nisi dojel kaj sem hotel povedat bodi raje tiho... Na ravnini so vsi padali mimo hond... Poglej si malo koncne hitrosti hond... Pa sej to se ne dogaja letos na novo... Ampak ocitno nimas pojma... Zacni odpirat svoj blogger ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno maš ti toliko pojma da lahko res blog odpreš, ne dvomim da bo veliko obiskovalcev. Pa kar v angleščini piši, boš hitro mednarodno znan bloger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spremembo od tebe vsaj kej pametnega napisem, ce mi le ni "potrebno" odgovarjat na vase bedne komentarje... Zaradi tega ker sem v hecu napisal, da ima honds 150 konj in da bi tud oni lahko imeli 200ccm vec, kar je vse temeljilo na to, da je honda pusila na ravnini ste zaceli udrihat po men? Ja svasta... Mislm to je res ze na spodnji strani meje absurda... In vi se vedno vsi zaverovani vase veste da mate prav? Bravo... Impresionirate me v vsakem komentarju posebi...

Drugac pa kar se tice same koncne hitrosti honde po ravnini... Vedno sem bil zagovornik tega, da top speed ni vse in se vedno sem tega mnenja, tako da bo ze slo hondi tekom sezone tud bolje... Je pa ocitno phillip island res taka pista, kjer se to najbolj pozna... Kje drugje bo lazje... Pa tudi to je, da ko recimo yamaha ni bla konkurencna na ravnini v gp, je bila v ostalih segmentih boljsa... Medtem ko cbr verjetno ni v prednosti pred rsv in rr-jem... Prej v zaostanku, tko da tezko nadoknadijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejmo nazaj k WSBK

 

Je kaj znanega o stanju Checa-e?

V drugo ga nisem vidu vozit, poleg tega pa tudi nikakršne informacije nisem ujel v povezavi z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe dirke so bile dobre,razen tistih padcov. Na začetku je izgledalo kar hudo z Checo,ko je obležal brez se premikat na tleh. Ampak se je izkazalo,da ni bilo nič resnega...Baz pa baje ima zlomljeno nogo in prst. Aprilje so letele danes ni kaj rečt.... :)

Kako ima lahko baz zlomljeno nogo, ce so ga pokazali po padcu, ko se je pacil ravno toliko, kot bi si mal kolen podrajsal... Nevem no... Ti fantje ocitno bolecino zelo dobro prenasajo...no sej verjetno so navajeni x).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ima lahko baz zlomljeno nogo, ce so ga pokazali po padcu, ko se je pacil ravno toliko, kot bi si mal kolen podrajsal... Nevem no... Ti fantje ocitno bolecino zelo dobro prenasajo...no sej verjetno so navajeni x).

tako je reku na Fuori Giri takoj po dirki,ko so komentirali....

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!