Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

En kolega ma ta skuter in mu je sel 70 brez blokad zj je pa butnu gor zx mu gre pa 80.Ko se peljes in stisnes zadnjo bremzo motor kr pocepne??

Sicer nevem zakwa je to dobr, ker mas res cudn filing, za polagat je pa se bl cudn. Usmiljenja vredn skuter(pa brez zamere)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je carsk....gre pa še obliko ma ful lepo (posebno zadnji konc) aeroxi so pa men najgrši skuterji :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yup tocno tko gloga. Z blokadami zuni gre 70, z gianelijem pa 80. Ampak tko je pr navadnih masinah. Pr ditechu ni treba menjat auspuha.

Drgac je pa res da k stisnes zadno bremzo da pocepne, ampak vrjemte da se zlo hitr navads. Kar se tice pa sprednih vilc ... kaj nardit ce so se po 16 000km zmehcale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh..k bi men to dovolil :|

v nemčiji stane tota 70tka za ditecha 279 eurov, tak da bi v slovenijo dobo za kakih 60-70 jurjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kupu sem Aprilio sr50 ditech, novo, pa me zanima, kolk bi letela brez blokade, al pa če se bolj splača dat gor auspuh od Giannelija N.R.X., al pa kar odoje. Prosm, da mi čim hitrej kej napišete!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja gre brez blokad 95 po stevcu (realno 80). Blokade so mi odstranil pri 500km. Neki cajta sm mel gor tud gianeli avspuh, ampak je letu do pike isto kot z original avspuhom. Original avspuh nima blokade, je dost odprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letela bi tok da bi te lahko Aerox '98 z leo vinciem ZX za salo pihnu z dvema gor.

Ma ja kaj bo Aerox naredu :P

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima. Kolk konjskih moči ma ta motor zato ker na tej strani med podatki o motorju piše da jih ima 4.5 na strani Avto Triglava pa da jih ma 7. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tota Aprilia je picikl stevci lazejo tak da kuj hudo sem gledo test kazalo je 95km/h a zmerli so realnih 70km/h je TÜV dal tudi stempl da lazejo za 10-15km/h.....Pa se to 7konjov to nikol nebo melo......Aja pa to ko se vsi hvalijo z DiTech-i da gre z 2-ma pa Gianneliom 100km/h nebo nikol res.....Smo zadnic probali pa je mel zaveterje za mano jaz ma sem mel zadi za finto 88kg tezkega frenda pa mi je oni z DiTech-om samo gledo moje lepe luci na DNA-ju......Po pa ko smo se vstavli pa je mel nos dugi do Ptuja :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letela bi tok da bi te lahko Aerox '98 z leo vinciem ZX za salo pihnu z dvema gor.

Ma ja kaj bo Aerox naredu :P

aeroxi '98 so fajn šli :P

ke maš ti proti aeroxom ha? ke ti narejim taki prepih, tebi pa tvoji aprilie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheh, za salo glih ne ... 2kmh hitrej "mim padu", ce bi sploh. Nism se nikol dirku proti aeroxu z ZXom.

Jast sem :) Proti 98-letniku nevem, če ma keri skuter kaj šanse. Mogoče NRG. Kolegu je letel z navadnim auspuhom 95km/h po cajgeru. Jas pa 70ccm pa sem komaj mimo prišo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tota Aprilia je picikl stevci lazejo tak da kuj hudo sem gledo test kazalo je 95km/h a zmerli so realnih 70km/h

Kak je lahk števc kazu 95 km/h če je pa naštevcu hitrost sam do 80 km/h pa še to ponavad ko testirajo motorje testirajo tovarniške modele Z BLOKADO :P in BREZ MODIFIKACIJ :P !! Kak gre lahko scooter z blokado in brez modifikacij več kot 45-55 km/h mi pa zdej povej :P Drugač je pa men čist vseen če mate vsi neki prot Aprili-i to je še zmeri čist hud motor <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker so italijani ki naj bi bili eni izmed boljsih oblikovalcev ampak na vejo kdaj so odkrili pravo obliko zato grejo zajebat model kot je napr. RS. Poleg tega je Aprilia kvaliteta ki zmaguje, kot se nekdo tukaj rad izrazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja števec od Ditecha res laže in sicer za okoli 15kmh(preverjeno)

Drgač pa gre realnih 80 ma pa ful dobre pospeške zarad direktnga vbrizga.

Drgač pa glede avspuha mej raj original gor k gianelli ti bo sam več bencina žru motor pa ne bo šu nč bol.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker so italijani ki naj bi bili eni izmed boljsih oblikovalcev ampak na vejo kdaj so odkrili pravo obliko zato grejo zajebat model kot je napr. RS.

tocn tak!! RS letnik '95 do '99 je najlepsa 125ka in 250ka kar jih je blo kdajkoli narjenih, predvsem 250ka!! B) so pa res cepci, d grejo NAZAJ z razvojem, se Tomos je boljsi, se vsaj nikamor ne premakne... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej verjamem da so zjebal obliko od RS-a ampak mene to če povem po pravic ne zanima. Oblika tega scooterja je pa čist ql pa rečte kar hočete. Pa tud drugač nimam čist nč protiAeroxu, D.N.A.-ju itd. D.N.A. sm mislu clo kupt pa jo pol nisem zato ker ni nikjer v bližini nobenga servisa za Gilere. Žal mi pa ni čist nč!!! ;) Še neki JEBITE se s tisto Aprilia-kavaliteta, ki zmaguje zato :angry:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja števec od Ditecha res laže in sicer za okoli 15kmh(preverjeno)

Drgač pa gre realnih 80 ma pa ful dobre pospeške zarad direktnga vbrizga.

Drgač pa glede avspuha mej raj original gor k gianelli ti bo sam več bencina žru motor pa ne bo šu nč bol.

Lp

od enih zdej slišim da je ta el. fergazar dobr od drugih pa da ni (predvsem pri predelovanju)....kwa menite vi...jst sem za običajen fergazar, se vsaj bol spoznam na njega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej verjamem da so zjebal obliko od RS-a ampak mene to če povem po pravic ne zanima. Oblika tega scooterja je pa čist ql pa rečte kar hočete. Pa tud drugač nimam čist nč protiAeroxu, D.N.A.-ju itd. D.N.A. sm mislu clo kupt pa jo pol nisem zato ker ni nikjer v bližini nobenga servisa za Gilere. Žal mi pa ni čist nč!!! ;) Še neki JEBITE se s tisto Aprilia-kavaliteta, ki zmaguje zato :angry:

nej še jst povem kwa menim o obliki: to je najlepš skuter k jih je kdaj bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Den2!

Ti dam primerjavo.Kolega ma Aprilio sr Ditech jest pa malaguti firefoxa F-15.

Direktn vbrizg je men ful dobr ker recmo kolegu rab 2l na 100km men pa recmo 5 (nrdim 120 km pa grem nalit).

Drgač glede pospeška pa predelave je pa tko.Pospešek mava isti pol me po 40 kmh me pihne k mam slab jermen (če bi meu dobrga bi šla isto). Končna je pa neki istga s tem da men recmo kaže 80 na digitalcu apriliji pa okol 100kmh.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!