Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Trenutno me mori eno:

da bi zamenjal pumpico za bencin polj ko/če bi mel 70ccm? sm ne vem, niti kaj iskat!

aja, pa za 70ccm pa ne bi škodlo k bi še koleno za zrak pa športni filter dal, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno je moja večja težava kaj zamenjat, oz če bom menjal bom komplet, sklopka, variomat, cilinder, jermen. ne bom kos pa po kosu

mogoče bom variomat prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em....jaz bi vzel rajsi Malossija....Samo enevm kak sta kaj Malossi vs.Polini za DiTecha jaz bi rajsi pocakal na kake teste...

ja v čem pa je razlika med tem dvema v ceni pa :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ma Airsal ja... ma samo cilinder+bat, glede elektronike pa še ne vejo kaj bojo. Pa itak še ni v prodaji. Preverjene info. :)

Razlika med Polini in Malossi kitoma je 100€, delata pa baje oba super kolk sem čul. Samo da so neki problemi z enimi Poliniji. Če pa delajo, pol je ql, drugač pa ne delajo, pa jih reklamiraš. :) Vsaj kolko sem jaz čul. Iz tega sklepam, da je polinijem kit malo... hm.. prisilno naret. Ni še to, to.

Sicer pa kiti za DiTech še niso na taki ravni, da bi se lahko primerjali z kakim MHR, Corso, sploh pa ne Evolutionom :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e daj daj :)

Sej ni treba malossijevega kupit. Grugač pa pride Malossi malo več kot 60kSIT, Polini pa 42kSIT. tu nekje... Samo v SLO pa so cene za tudi do 15kSIT dražje :) majo potne stroške še poleg računena jao.

Avspuhi pa tak kot vsi drugi. Okrog 30K->40kSIT

za 100k samo _Aerox_ reklamo dela B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja no, jzst ko/če bom, bo to itak vse sprobano, pri enmu mehaniku k se mu bo dalo igrat s tem, da bomo vidl, če se bo auspuh res velik poznal..itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!