Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ja en mora to sprobat sam glede frgazerja

vzemo primer:

original frgazer pa blokade odzuni navadn skutr gre počasnj kot Aprilia ditech...

Kolk pa leti ditech samo odblokiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še en z ditehom sva se pelala vštric... oba brez blokad. Pa še v hrib mu je slabše potegnu.

to pa ne vem če bo čist držalo :unsure: no mogoče pa že

jst pa še en frnd ki ma malaguti firefox sva se v štric pelala

pa sm ga prehitu tko da sm lih ga. on je takrat bil brez blokad z ZX-om predelan

air-box frgazer 19. mislm da to

jst pa brez blokad

zdej je on nabavu športn filter :D pa še uštimu ga je valčki k mu neki prej ni delal

pa me prehiti spet lih tko da me največ 5km gre hitrej od mene

sej me bo firefox popravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač mam ditecha, pa tak če gledate, polini 70 cilinder pa še neki k pride namest ecuja pride 50k, tolk ko date vi za cilinder + frgazar, pa date včasih tut več

res pa najbrž je, da predelan 70 ditech in pa navadn skuter ne gresta isto, je ditech najbrž malo počasnejši :doze:

pa sej veste kak je, vsak svojga konja hvali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje pa je tako da ce greta navadni skuter odblokiran samo proti ditechu tudi odblokiran dirkat, je ditech ziher boljsi v koncni, vem kak je sou M|tek-u pa jas sn mel samo ZX-a gor pa sn komaj mimo sel, tak da ditech original je kul, samo stevec prevec laze

drgac pa diteha nebi mel ker ni se predelave tiste ta ornk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne vem če bo čist držalo :unsure: no mogoče pa že

jst pa še en frnd ki ma malaguti firefox sva se v štric pelala

pa sm ga prehitu tko da sm lih ga. on je takrat bil brez blokad z ZX-om predelan

air-box frgazer 19. mislm da to

jst pa brez blokad

zdej je on nabavu športn filter :D pa še uštimu ga je valčki k mu neki prej ni delal

pa me prehiti spet lih tko da me največ 5km gre hitrej od mene

sej me bo firefox popravu :D

Jah to pa res, da te bom popravu :D . Jah, pač ti si mene prehitev, ker mi je kovič skuter prej sfuku k pa stunu :angry: . Nej omenm sam, da je oblublu nevemkakšne valčke (da bodo poskušal več vrst) in menjavo fedrčkov. Valčke je fuknu navadne leovince not, kuplunge pa se niti dodatknu ni, vsa zakajena pa prašna je bla :angry: !! Drgač je pa men šou odblokeran firefox z 12 fergijem tut do 90 kmh. Ko sm ga dobu od mika, je šou 84 (z ZX in 19), potem pa vedno slabše - nazadnje komaj 80. Pol sva pa s kolegom (ne bom omenju, če bo hotu se bo že sam pohvalu :P ), zamenjala valčke (mam zdej tri 3g in 3 5g - se pravi dokaj lahke), fedrce pa un tavelk fedr in gre zdej lepo 85 - 90 (če je brezvetrje). Zdj te pa mal prehitim :D :P .

Drgač pa jes ne hvalm svojga, ampak sam povem gdo bi koga sevede... pa mal sm vs popravu k neki serjete... pa brez zamere seveda :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje pa je tako da ce greta navadni skuter odblokiran samo proti ditechu tudi odblokiran dirkat, je ditech ziher boljsi v koncni, vem kak je sou M|tek-u pa jas sn mel samo ZX-a gor pa sn komaj mimo sel, tak da ditech original je kul, samo stevec prevec laze

drgac pa diteha nebi mel ker ni se predelave tiste ta ornk :)

Sej jes grem pa komej mem GP ditecha z ZX-om, ampag recimo da grem :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to pa res, da te bom popravu  . Jah, pač ti si mene prehitev, ker mi je kovič skuter prej sfuku k pa stunu  . Nej omenm sam, da je oblublu nevemkakšne valčke (da bodo poskušal več vrst) in menjavo fedrčkov. Valčke je fuknu navadne leovince not, kuplunge pa se niti dodatknu ni, vsa zakajena pa prašna je bla  !! Drgač je pa men šou odblokeran firefox z 12 fergijem tut do 90 kmh. Ko sm ga dobu od mika, je šou 84 (z ZX in 19), potem pa vedno slabše - nazadnje komaj 80. Pol sva pa s kolegom (ne bom omenju, če bo hotu se bo že sam pohvalu  ), zamenjala valčke (mam zdej tri 3g in 3 5g - se pravi dokaj lahke), fedrce pa un tavelk fedr in gre zdej lepo 85 - 90 (če je brezvetrje). Zdj te pa mal prehitim  .

Drgač pa jes ne hvalm svojga, ampak sam povem gdo bi koga sevede... pa mal sm vs popravu k neki serjete... pa brez zamere seveda  .

Ja sam si res meu čist sfukane nastavitve ker sva se midva tud vštric pelala. Pa sm meu jst sam gianellija pa blokade zuni.

No zdej z novim motorjem grem pa najbrž že v 2. prestavi mim :D Joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm odpru filter al airbox sej ne vem kva je prov

pa mam ful hud glas če ga odprem 2 cm od roba :D

če pa cevga pa se ful dere <_<

kaj pravte če bi jst dov športnga gor filter namreč :P

sej vem da ditech zariba bla bla bla a ma kdo izkušne z filtrom :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam izkušnje z filtrom na ajnšpricih.

Doma mamo pralni stroj k ma direktn vbrizg vode pa tud filter mamo. Filter se včasih zamaši ker imajo obleke kšne dlake od psov, mačkov itd. gor. Zato ne vem če se ti splača dat filter na ajšprica ker se ti bo stalno mašil zarad umazanosti zraka pa še česa pa boš mogu pucat.

Upam da veste da se hecam.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam izkušnje z filtrom na ajnšpricih.

Doma mamo pralni stroj k ma direktn vbrizg vode pa tud filter mamo. Filter se včasih zamaši ker imajo obleke kšne dlake od psov, mačkov itd. gor. Zato ne vem če se ti splača dat filter na ajšprica ker se ti bo stalno mašil zarad umazanosti zraka pa še česa pa boš mogu pucat.

Upam da veste da se hecam.

ja še dobr da se hecaš B) kakšna pa je realnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realnost je taka da si bos mogu na tedn 2x uzet po 5-10 min da bos spucu filtr! kse ga mora pucat 2x na tedn

drgac pa pras psyhota kje mu na runnerci filtr pa je mu ceu kit zrajsan baje :BUA: raj red sponge kup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? KAJ pa je razlika med filtrom pa red sponge

pa jst nimam kita a bi mi glih tko rajsal

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, on govori o red sponge...sm jz v bistvu ne vem kaka je razlika med red sponge pa med navadnim filtrom..

recimo polini filter pa original filter je razlika v tem, da ti filtri jemljejo zrak direkt iz okolice (pač ne pride po unih ceveh)..pri red sponge...pa pride po unih ceveh, fora je najbrž samo v tem, da je notri manj gobe, sm kolkr sem jz gledau že ta goba k je notr ni ne vem kako velika oz debela..tak da ne vem..edin ka mi je ful lepš je barva, pa če bi meu zvok mal bolj tak ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoz redsponge gre baje vec zraka in nobene packarije

ja to je pač namen športnega filtra, sm da gre pri športnih filtrih gre največkrat še umazanija, sm to me čud, zakaj bi šlo čez to več zraka, ker dovod ma isti, po tistih ceveh, pa še isti je skoro ko original..sm mal ma drgač nabrž gobo ; sej sem že enkrat enga tle prosu k je reku da ma red sponge, da ga slika, pa ga ni ;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajaj... bom rajš :xx: !!! Drgač pa filter, če je že potreba, naj bo penast. Redsponge je samo vložek za v airbox, da ne bo pomote :wacko: . Za prehodno obdobje, pa za malo testat je pa tut žičnat dober :rolleyes: :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pač namen športnega filtra, sm da gre pri športnih filtrih gre največkrat še umazanija, sm to me čud, zakaj bi šlo čez to več zraka, ker dovod ma isti, po tistih ceveh, pa še isti je skoro ko original..sm mal ma drgač nabrž gobo ; sej sem že enkrat enga tle prosu k je reku da ma red sponge, da ga slika, pa ga ni ;(

ja zraka nej bi blo vec ker je to tanjse in dovol zraku da gre lazje skoz!

tlel mas pa se red sponge za runnerco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups sliko pozabu dodt! :D

wtf???

To ubistvu fuknes v obstojeci airbox, oz original?? In kwa nj bi bla ta red sponge, boljs od navadnga sportnga zracnga filtra? Pa se ceno napis, ce ves kolk je.. Tnx

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf???

To ubistvu fuknes v obstojeci airbox, oz original?? In kwa nj bi bla ta red sponge, boljs od navadnga sportnga zracnga filtra? Pa se ceno napis, ce ves kolk je.. Tnx

lp

cena nwem kok je!

Namen red sponga je to da je tanjša od navadnga filtra in da prepušča več zraka ker je tanjši!!! stekate??pa nobenih packarij, deluje isto ko original sam da je tanjša in redkejša,ampak ne tok da bi prepuščala kšne smeti u frgazr kokr športn filtr!! kapiš?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!