Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ja, sam ce mas recmo nov skutr je brezzveze blokado zagat, k nikol neves kdaj ti prov pride. sicer pa z navadnmu auspuhm ne gre nevem kam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam ce mas recmo nov skutr je brezzveze blokado zagat, k nikol neves kdaj ti prov pride. sicer pa z navadnmu auspuhm ne gre nevem kam..

Jes sm reku da ni glih ql za masino ... gre pa itak bl z sportnmu kukr pa z navadnmu, to je jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda da bom ;) Ej kerga ditecha maš ti (gp1, sbk, tuono, spider)?

jst mam GP-1 sicer mi je lepša zdej spajder al pa tuono :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s bi kdo vedu zdej ko se pelm 80 kr neki cukne tko kot da bi mi

zmankal bencina :unsure: to se mi nardi tko enkrat na mesec a bi kdo vedu kaj je to

pa še to enkrat sm se mal pelu brez filtra :angry:

je mogoče kšna smet not prletela........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo Vince HM RR je v proizvodnji, kar pomeni, da ga dobimo z naslednjo pošiljko. Cena je SIT 33.500. Razlike v zmogljivosti ni. Gre za izpuh, ki se od ZX razlikuje le v obliki dušilca, ki je ovalen, karbonski in ima večji volumen kot prejšnji.

Pozdrav

Igor

lej, danes dobimo pošiljko, v kateri še ni RR. tako, da bo tam nekje v začetku novembra

to so odgovori, ki sem jih dobil, ko sem pisal na lindempa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo Vince HM RR je v proizvodnji, kar pomeni, da ga dobimo z naslednjo pošiljko. Cena je SIT 33.500. Razlike v zmogljivosti ni. Gre za izpuh, ki se od ZX razlikuje le v obliki dušilca, ki je ovalen, karbonski in ima večji volumen kot prejšnji.

Pozdrav

Igor

lej, danes dobimo pošiljko, v kateri še ni RR. tako, da bo tam nekje v začetku novembra

to so odgovori, ki sem jih dobil, ko sem pisal na lindempa

ka pa ta S neki grd je prebrov pa sm da zna bit clo bolši od ZX-sa :hmm: :?

@jebediah a kej veš kdaj dobijo S-a sam S pomoje nima glih kšnga zvoka

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: hudo

a maš kšne podatke o skutu :)

to sn najšo na sr50.de forume

tak da idi pod www.sr50.de

pa idi na comunity

pol pa na user pics, pol pa tam neka 2 al 3ja stran

pa piše mein ditech mit polini super race :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zlo zanima!! Mam namreč en problem!! Enkrat (kakšen mesc nazaj) sem se pelu do trgovine pa sm opazu da mi zadna bremza ful mal prime. Mogu sm jo skor do konca stisnt da je prjela. No pol sem se pa pelu naprej pa se to ni več ponavlal pa sem mislu ah sej to se je men sam zdel. Nasledn dan k sem se pa spet pelu se mi je pa to spet nardil. In to se mi še zdej kdaj zgodi (po enmu mescu odkar se mi je to prvič nardil). Men se zdi to res ful čudn zato k so men te bremze drugač dost uredu pa ful dobr primejo (niso pa glih na ful mehko naštelane)! A bi bil lahk vzrok za to žlajfanje zato k kdaj k se mi zapaše kr mal žlajfam pa polagam (recimo no :D :D ) pa take fore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zlo zanima!! Mam namreč en problem!! Enkrat (kakšen mesc nazaj) sem se pelu do trgovine pa sm opazu da mi zadna bremza ful mal prime. Mogu sm jo skor do konca stisnt da je prjela. No pol sem se pa pelu naprej pa se to ni več ponavlal pa sem mislu ah sej to se je men sam zdel. Nasledn dan k sem se pa spet pelu se mi je pa to spet nardil. In to se mi še zdej kdaj zgodi (po enmu mescu odkar se mi je to prvič nardil). Men se zdi to res ful čudn zato k so men te bremze drugač dost uredu pa ful dobr primejo (niso pa glih na ful mehko naštelane)! A bi bil lahk vzrok za to žlajfanje zato k kdaj k se mi zapaše kr mal žlajfam pa polagam (recimo no :D :D ) pa take fore?

možno da ti ole zavre zarat bremzana in pol je kurac! morš mal počakat da je dobr! sam nism pa 100% :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!