Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

a nima ditech nekih okroglih velkih žarnic??

ajjaaaaaaaaa mal sm zamešu ti bi pol pomoje ful laži dubo Xenon žarnice mal povprši

te se lažje dobi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mjemec a si že kupu ZX-a jst ga bom u ponedelk ubistvu bom kupu '' RR'' če ga majo :)

cena pa je 132 evrov zx pa..... 122 evrov neki tazga  :)

Nism še nč kupu (še zmeri fotra prepričujem) sam bom ga pa skor gotov-če ne prej spomlad (pomoje bom tud jest RR vzel zato k ga se nima tolk velik folka ;) ). Ej če ga boš dobu pa pol mal napiš sm gor od njega (kolk se pozna na pospeških... ) da se bom jest laži odloču!!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.....modre lucke na SR-ki hudooooo man :D

              SR 50 Ditech  <---- huuuuud motor ......

SE STRINJAM!!!! ;) :notworthy: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic pa vseen a daš loh nalepko kamr kol a ti loh policaji kj težijo :?

en moj prjatu jo ma v prtlažniku pa je od čelade k jo da not čist uničena pa naju je policaj vstavu :doze: pa gledu pa razmišlu kje je preluknana nalepka :lol1: ampak reku mu ni pa čist nč :D zakva ma strgamno al pa da b jo mogu met kje na vidnem mestu :?

za avte vem da je predpisan na vetrobranu in to na desni strani :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drugač so mi na tehničnmu rekl da more bit na enmu vidnmu mestu pa jo je fotr tja nalepu :angry: !! Sej brez skrbi nasledno bom pa jst nalepu pa to na spredn amortizer zato k zgleda ful hudo, vidna je (pa ne preveč, ni ti pa tud treba prtlažnika pod zicom odpirat da bi jo kapsu pokazu!!). Pa še kaps se bo mogu sklont če bo hotu vidt do kdaj velja :devil: :P :D O:-) !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka nej bi bla na vidnem mestu, sam jst jo mam pod zicom in ni še nikol noben polcaj zahtevu da mu jo pokažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit 70 ccm    48.187 sit

prenosi  20/61  19.820 sit

variomat    15.910 sit

jermen    7.415 sit

sklopka    21.978 sit

lamele    4.315 sit   

Komplet predelava, sm 130 ti najbrž en bo šeu ;) ker je to že blizu 170 po apriliinem števcu ;D

+20k nekje..za detajle

aja, tole gor je vse od polinija

em kje si ti gledu te cene a mogoče od lindempa

nabavu bi variomat al pa sklopko :hmm: kaj se bol splača

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit 70 ccm    48.187 sit

prenosi  20/61  19.820 sit

variomat    15.910 sit

jermen    7.415 sit

sklopka    21.978 sit

lamele    4.315 sit    

Komplet predelava, sm 130 ti najbrž en bo šeu ;) ker je to že blizu 170 po apriliinem števcu ;D

+20k nekje..za detajle

aja, tole gor je vse od polinija

em kje si ti gledu te cene a mogoče od lindempa

nabavu bi variomat al pa sklopko :hmm: kaj se bol splača

amm tele cene so :lol1: . ce mene vprasate drago k svinja. rajs ti pejd v it. pa kup malossi bos cenejs skoz prsu. sicer pa lamele ze dobis pr kitu ponavad (glej www.scooter-attack.com), pa se cene mas tm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm tele cene so :lol1: . ce mene vprasate drago k svinja. rajs ti pejd v it. pa kup malossi bos cenejs skoz prsu. sicer pa lamele ze dobis pr kitu ponavad (glej www.scooter-attack.com), pa se cene mas tm.

jst sm biu u ITA pa majo ful velik trgovin z motorjem jst sm jih vidu ene 6 v mestu a trgovine za

tuneranje skuterja pa nč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trst - motoracing pa se ena je tm nek v blizini, 200m stran sam nevem kako se rece..

jst sm biu u trstu na žalost zvečer ko je bla tema pa se nč ni vidl

TRST JE VELKO MESTO :huh:

lohka bi se zgubu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!