Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

em, a je kdo že najdu kake močnejše žarnice za ditecha? ampak da pašejo v original luči

jz sem najdu, 25 oz 20w ne vem točn, halogenske

sm je fora, da so manjše, pa pride tut potem tm na konc k pride un štiftek gor, manjša ; pa mi velikrat pade tist štiftek vn, no ne skoz, sm nadleže nap je

any1? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

alo fantje k nabavlate red sponge itd. Js mam doma 4x red sponge za aprilio SR50 valerossi letnik 98. Pa mam tut neki valjčkov, original izpuh za aprilio SR50 letnik 98. Fedrce, polini jermen. Ce kdo kaj rabi naj kontaktira. Nej povem se da so pence rablene cca. 500km ena, ker pol sm jih skos menu k se mi je pac zdel da gre z novejs spet bols pol sm pa skuto stovku in to je to. To mi je ostal. ;) ;)

Ostalo je slo pa k enmu modelu v krsko. A je kdo mogoče iz krskega tle gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Jst mam tut aprilio sr 50 di tech, pa mi je na začetku po števcu letu 105 km/h, pri približn 5000 prevoženih km mi gre pa samo še 82 km/h. Na servisu so rekl da ne vejo kva je to. A mogoče kdo od vs ve kva je to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Jst mam tut aprilio sr 50 di tech, pa mi je na začetku po števcu letu 105 km/h, pri približn 5000 prevoženih km mi gre pa samo še 82 km/h. Na servisu so rekl da ne vejo kva je to. A mogoče kdo od vs ve kva je to? :hmm:

mogoc je zjahan (doh)?!? O:-)

menjaj batne obrocke, to sm js mogu na frchiju delat na vsakih par tisoc km! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meri kompresijo, preglej valjcke, jermen, menjaj svecko (preglej, ce je kaj saj/ce je zazgana), stelaj uplinjac,... ...klasika pac... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...stelaj uplinjac,...

Ej mislm da bo na DITECHU mau težko uplinjač naštelat :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :lol: :lol: :D :lol1: :OK: :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mislm da bo na DITECHU mau težko uplinjač naštelat :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :lol: :lol: :D :lol1: :OK: :yea2: :notworthy:

ajde, nism bil pozorn za kaj tocno se gre... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :hmm: :hmm: :? Jst sm dau na spiderju (5kW) blokado vn iz variatorja, zdej

gre pa samo 70 km/h. Zakaj? Ma še kje kakšno blokado? U auspuhu je

nima. :? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tut ditech pa mi gre mal cez 85 tm nek k se številčnca konča pa po aprilijevem števcu.

pa smo merl z digitalnim in je pokazal 84

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je tm....sredina 2002 (letnik izdelave)

to naj bi bli najhitrejši ditechi....šel je okoli 105 po ravnini...nekoč...z nrx-om

zdaj gre 90 po 13k kilometrih....toda čakam na 6,3 valjčke, z malo upanja pa na polini 70 :hmm:

res pa mam sošolca sbk replico....80 po števcu....pravi da 90, ko se motor malo segreje

čudno..men se ni še nikol segrel (no, res malokrat za malo cajta) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DiTech ma dve blokadi... variomat in elektronika. Idi še na servis, ker je sam ne boš mogo odstranit. Stane pa 6k :D

Jebediah: Mislim da se ti je še vedno skuter segrel po par kilometrih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je tm....sredina 2002 (letnik izdelave)

to naj bi bli najhitrejši ditechi....šel je okoli 105 po ravnini...nekoč...z nrx-om

zdaj gre 90 po 13k kilometrih....toda čakam na 6,3 valjčke, z malo upanja pa na polini 70 :hmm:

res pa mam sošolca sbk replico....80 po števcu....pravi da 90, ko se motor malo segreje

čudno..men se ni še nikol segrel (no, res malokrat za malo cajta) :blink:

:lol1: :lol1: :lol1:

To bi pa rad videl... 100kmh :lol1: Rajš reč da so bili to ditechi, katerim so najbol števci lagal, ne pa najhitrejši ditechi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim....to je ditech tema....

torej je tukaj pravilo, da ko govorimo o kilometrih govorimo o kilometrih po apriliinem števcu, torej....vemo kaj in kako

dvomim pa, da so šli števce menjavat, a?

m|tek: ja, sm ni se mi pa tolk segrel, da bi se kazalc za T premaknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oringi poglej da ni kak delovc ko bi mogu kj prklopit kabl šou na čik.. :P

thank god this is only a joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim pa, da so šli števce menjavat, a?

Jes pa dvomim da so šli mašine menjat... :rolleyes:

Lol :lol1: ... Izjava tedna, iz ditecha letnika 02, na ditech letnik 03, so pri aprili šli posodabljat svoj tehnološki biser tako, da sedaj leti manj :lol1: :lol1: :lol1:

Al pa če je čist logiš... skužili so, da je folk pogruntal kok števci lažejo in da jim to očitno ni všeč. Zato pa so samo malo poštelali štvec :rolleyes:

In JA, vem da je to ditech tema in zato o slednjem tudi govorim. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ditech letnik 03 gre mal več kot starejši letnik 02 :) , po realnosti seveda tuki je brez

veze omenjat kolk ti gre po števcu tuki je pomembna realnost (števcev in km/h)

ki je pri novejših letnikih vedno boljša,čeprav še vedno ni povsem najbolj točna.

če pri letniku 02 (odblokiranemu seveda) števec pri končni se hitrosti ostavi pri 105

pol ga pa poč dol letnik 03 isto z končno hitrostjo z 89 po števcu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja

ok

res weird, ker jz z 90 pičim enega 2004 in pa enega 2003, sam mam pa 2002

pa enemu kaže 85 enemu pa 80

:hmm:

dvomim pa da mi nrx kej pomaga, ker smo probali stari auspuff....ne gre niti kilometer manj, sm da je stari auspuff 10kg težji ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi izpuhi ne pridobiš čist nič. Lahko samo zasereš vse. Najdejo se tud takšni ki še dajo zraven kakšen športni filter pa je katastrofa tukaj. Poznam primer. Kolega je med prvimi kupil, dal gor filter pa gianellija pa ga ma zdaj doma v garaži pokritega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja

ok

res weird, ker jz z 90 pičim enega 2004 in pa enega 2003, sam mam pa 2002

pa enemu kaže 85 enemu pa 80

:hmm:

dvomim pa da mi nrx kej pomaga, ker smo probali stari auspuff....ne gre niti kilometer manj, sm da je stari auspuff 10kg težji ;))

ok ok jebediah tvoj ditech je univerzaln :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi izpuhi ne pridobiš čist nič. Lahko samo zasereš vse. Najdejo se tud takšni ki še dajo zraven kakšen športni filter pa je katastrofa tukaj. Poznam primer. Kolega je med prvimi kupil, dal gor filter pa gianellija pa ga ma zdaj doma v garaži pokritega .)

V garazi stoji in ne da nic od sebe....Z sportnim filtrom in ostalimi stvarmi se je vse unicil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cim tezji bol bo skuter sov, slabsi bojo pospeski, ampak ce bo masina presvoh valcki pretezki nebo sov nikam .) pa o tem je blo ze dost napisano tak da ISKALNIK <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma ditecha doma....kupim! za rezervne dele bi bil kul ;))

drgač pa ja, ditech moj je kr univerzalen....povsod je že bil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!