Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Razlika je v števcih hja... 2004 letniki lažejo samo za 10km/h in ne za 20, tako kot prejšnji :)

Jebediah: Če se ti kazalc za temperaturo ni premaknil, maš senzor v kurcu al pa kabl izštekan al pa kaj takega. Vedno se segreje na prilb. 1/3 ob normalni uporabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vedno se segreje na prilb. 1/3 ob normalni uporabi

Jst sm zadnč mau "burnoute" delu pa ga naviju pa se mi je segrev tm do ene 3/4 na števcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je v števcih hja... 2004 letniki lažejo samo za 10km/h in ne za 20, tako kot prejšnji :)

kako to mislš ne kot prejšni mislš 03??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: em, ka sem hotu napsiat.....

aja....ja sej motor se segreje, tak da senzor dela....sm pri normalnem norenju z motorjem se mi pa sploh ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je v števcih hja... 2004 letniki lažejo samo za 10km/h in ne za 20, tako kot prejšnji :)

a samo 10?!? :lol1: :lol1: to ti je natancnost!! sej ni cudn, da nepredelani letijo "120 realnih"... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pogovor o gretju mašine je kot bi ga naročil :)

Zdaj ravno sem prišel domov, ker smo se s kolegi malo vozli po mariboru. In na enem semaforju mi kolega pokaže, kak mu tista lučka za "injection" vtripa :? :wacko: Peljemo se dalje na hamburger, se najemo (30min) nato pa se peljemo domov. Po kakšnih 2-3 kmh se ta s ditechom vstavi na avtobusni. Kazalec za temp. mu je nabilo čist gor, prek rdečega polja :wacko: :wacko: :wacko: Motor vgasnemo in po 10 minutah se števec spet spusti na normalno temp. Nato se peljemo kakih 500m -> števec spet nabije do konca :wacko: Preverimo hladilno tekočino -> štima. In tako smo se po etapah do doma vozli :xx: :wacko: :)

Verjetno je vodna pumpa šla, ker tud če si se glave dotaknil je bila vroča ko svinja. Je pa zanimivo kako se je po 5-10 minutah števec spustil na normalno temp. :hmm: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa ditech tehnologija :P

ampak da ste se mogl ustavljat na vsake 500 metrov :wacko:

Ja normalno. Če je števec kar lezo gor vstrajno. Ker če pumpa ne dela je potem tak kot da nimaš hlajenja. To se ja zagreje v trenutku. Tista stena tanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Če ti začne med vožnjo goret rdeča lučka "injection", pol morš čimprej jt na servis. Če ti pa začne utripat, bi pa mogu skuter takoj ustavt in poklicat na servis, da ti ga pridejo iskat, ker je neki ful narobe. Ta skuter je elektronsko štiman, pa se lohk kej zajebe. :cry: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Če ti začne med vožnjo goret rdeča lučka "injection", pol morš čimprej jt na servis. Če ti pa začne utripat, bi pa mogu skuter takoj ustavt in poklicat na servis, da ti ga pridejo iskat, ker je neki ful narobe. Ta skuter je elektronsko štiman, pa se lohk kej zajebe. :cry: :devil:

Saj nekaj je blo ful narobe :) Hlajenje šlo po gobe. Še dobro da je opazo tisti števec za temp. ker drugač bi mu zaribal. Je pa skuter še v garanciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa ditech tehnologija

ja veš, to je kurac, da majo vsi ditechi vodno hlajenje, pa je potem možnost tut ta da vodna pumpa crkne

ampak itaq drugi motorji tega nimajo... :doze:

mislim...dejte normalne ven metat, prosim=? :blink:

in pa, kaj je narobe če je še lučka ki te opozori če je kej narobe? veste, lučka ma več funkcij, opozori te še na marsikej druzga, kar pa ne-ditechi NIMAJO! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh brezveze pravit kaj je bolse/ slabse! Vse ma svoje dobre in slabe strani vodno hlajenje pa lahko crkne vsakemu scootu ne samo di-techom .) Razn ce mas zracno :P tam pa je konstantno jeb**je z temperaturo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

sicer ne vem...mogoče malo samohvale ;))

dans sem zamenal 6g valjčke z 7,5g ; prčakvol sem da bodo pospeški ful slabši....pa glej ga zlomka, pospeški so se celo izboljšali...končna hitrost pa...po ravnini 100, v dolino pa 110...seveda je to po števcu :unsure:

ampak vseen :yea2:

s tem da bom probal nekje dobit še malo težje, ko bo dnar, pa žrtvoval malo pospeškov na račun končne...

the ditech is getting more and more wonderful :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

sicer ne vem...mogoče malo samohvale ;))

dans sem zamenal 6g valjčke z 7,5g ; prčakvol sem da bodo pospeški ful slabši....pa glej ga zlomka, pospeški so se celo izboljšali...končna hitrost pa...po ravnini 100, v dolino pa 110...seveda je to po števcu  :unsure:

ampak vseen  :yea2:

s tem da bom probal nekje dobit še malo težje, ko bo dnar, pa žrtvoval malo pospeškov na račun končne...

the ditech is getting more and more wonderful  :D

:D :D Katere valjčke imaš pa koliko si dal za njih? Ti jih je Jeršin menjal? :D :D

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Polini kit 70 za aprilia SR50 ditech kupljen oktobra. vozen 700km. Prodam najboljsemu ponudniku. Imam se embalazo.

vantage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, sej ne bom kupu, sm zakaj pa prodajaš? k ni nix od njega al kaj? :blink:

valjčke mam pa 7,5gramske, polinijeve, sm moraš računat da jz mam še nrx-a gor, kar spremeni stvar, aja pa ja, jeršin jih je menjal, za jurja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker bom kupil malossi kit in vse od malossija:

-prodam tudi polini sklopko

-polini kit

kupil bom:

-malossi kit

-multivar

-delta clutch

-prenose 15/40

-leovince RR

Zato prodajam ker rabim denar za malossi. jst vedno probavam. izpuhe sm meu ze 3 sklopke ze 2,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo me zanima, kolk potem gre takle ditech? Kako si nastavil fergota na večji dovod goriva in zraka? Vse normalno dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud zanima kok si kaj poštimal z fergazarjem

slučajno opazu, da mas danes 15 rojstni dan ;) bom pa tole temo mal izkoristu :) sam ne usi navalit, da nau moderator popizdu :)

vse naj naj, velik keša za tuning, bejb ---> velik sexa pa nč otork itd...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!