Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

pa ne mors rect da stevc laze 10-15 kmh! Napako stevca izrazs s %. In pr apriliah (SR), je to 20%!!!!, merl smo pa z usemi moznimi stevci ... predstavli si da mas namest lestvice po 10 na stevcu lestvico po 8 ... uglavnm 100=80 ... pa tm do ene 25kmh se kr normalno kaze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec, zdaj si popoln! :) Imaš sliko od Aeroxa - ups - matr, a Aerox tak dobro zgleda ko R6? Imaš podpis od Aprilie :) Pa še link na bivši PC Gamer! :D Ala ti vera, obvaladaš!

Hvala. To mi zelo veliko pomeni :lol:

Upam da bo veliko ljudi navdušenih nad mojim spodnjim podpisom (čeprav mi redno prebiranje zgornjega podpisa lahko prinese R6ko :P ) in da bojo tako navdušeni nad kvaliteto, kot sem bil jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najbolj športen skuter, ki verjetno tud najbolje leti italjet formula 50 williams.

Ma že serisko tud resnonačen izpuh, pa tud sm ga že vozu pa leti, kot sneta sekira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tud moj ma ze serijsko resonanco... :D

v bistvu jo ma skor vsak skuter, sam d majo eni gluho cev al pa podaljsek izpusnega kanala za blokado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaksne razlike med skuterji s 50 ccm glih ni. razlike so minimalne in odvisne od izpuha in ostalih nastavitev. s tem mislim vse italjete, aprilie, gilere, aeroxe ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROkS je napisal da so razlike pri skuterjih z delovno prostornino 50 ccm minimalne in da so odvisne od ispuha in nastavitev.

Jst se z to izjavo ne strinjam :)

Meni se vidi, da ma formula 50 williams 7 konjev (ne bom trdu) drugi pa majo približno 3 konje pol konja gor al pa dol.

7 konjev je pa za 105 kg skuter veliko.

Je recimo formula 50 pa formula 50 williams

Pri formuli 50 vleče 1 konj 30 kg

pri formuli 50 williams pa vleče 1 konj 15 kg.

Zdej jst tako misli. Če mam prav presodite sami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najbolj športen skuter, ki verjetno tud najbolje leti italjet formula 50 williams.

Ma že serisko tud resnonačen izpuh, pa tud sm ga že vozu pa leti, kot sneta sekira :)

Noja, o tem bi se pa dalo na kratko in ozko razpravljat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROkS je napisal da so razlike pri skuterjih z delovno prostornino 50 ccm minimalne in da so odvisne od ispuha in nastavitev.

Jst se z to izjavo ne strinjam :)

Meni se vidi, da ma formula 50 williams 7 konjev (ne bom trdu) drugi pa majo približno 3 konje pol konja gor al pa dol.

7 konjev je pa za 105 kg skuter veliko.

Je recimo formula 50 pa formula 50 williams

Pri formuli 50 vleče 1 konj 30 kg

pri formuli 50 williams pa vleče 1 konj 15 kg.

Zdej jst tako misli. Če mam prav presodite sami

Ne, ne. Je Formula AC 50 pa je Formula LC 50, pa je Formula Williams. Med prvo in drugo je tudi v sami prednji maski veliko razlike, s tem, da prva ne leti ama nikam. LC in Williams pa je isto sranje, drugo pakovanje. Po njihovem cajgeru leti 100km/h, realno pa 80km/h. Če bo KKS uspel dobit moje skenirane slike o laganju števcev boste se lahko na lastne oči prepričali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA SR 50 Di Tech

Model APRILIA SR 50 Di Tech SBK Replica

Prostornina / moč 49 ccm / 5 kW / 7 KM :o

Koda SRDT50.03SBK

Cena do registracije v SIT 574,991

Če gremo spet mal na prvotno temo mi prosm povejte če so zgornji podatki (na ceniku) pravilni ali ne (bodte pozorni na moč motorja v kW/kM).

P.S. te podatke sem kopiru iz originalnega cenika na www.avto-triglav/aprilia!!!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em..jzst mam aprilio sr50 di tech (uno k je več rdeča kot črna) pa gor mam neki gianellijev avspuh..

pomanjkljivosti:

nima brenčala za žmigavce (velikokrat pozabim)

zelo nenatančen merilec za bencin (ko mi začne lučka utripat mam notri še polovico (4l) mogla bi na 2l začet

skuter je preklemano počasen v hrib! ne vem zakva...ampak v hrib..ne gre nikamor

končna je bila ko sem dubu (1500km je mela, servis je bil na 700) 100..zdej je pa 95..sm realnost je pa druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gloga, kolk konjev ma, bi mogu dobit podatek zravn kita (termicne grupe - cyl+bat+glava), ce mas pa se drug izpuh pa frgazar pa dize v njem pa filter pa to, pol pa najbols da ga na dynojet postavs!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kr zal da sm sploh kj napisov..

Zok-morm sam se nekj povedat-dobr si me :lol:

Ok mogoce glede hond sm si ga prevec na hard uzel, vem pa da so od cross motorjev najbl vzdrzljiv.

Dynoyet, kje&as always how much?

Aha se eno pametno mam-ves kje te lahk nascijem, v nasem kamnolomu :D :D ,glede konjov pr tvojmu, blagor tebi!

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok tam nekje si se pa uštel z 28 KM, saj ti lahko prinesem črno na belem da odprta razvije 34+ KM. Morda si podatke zamešal s yamahino TDR ki ima tudi odprta 28 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, ja to pa verjamem, samo kak boš na Tomosu dobo 10KM, pa da boš lahko z njim vsaj 30 krogov odpelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je men 3 km od doma crknu (ze 2x - 1x je stator crknu, drugic pa magnet razcefukal), sn ga pustu tam, prvic sn su ponj nasledn dan, drugic sn ga pa dva dni tam pustu,pa su po njega s prkolico, pol pa je mama pelala avto, zadi prkolca, na njej motor, na motorju pa jst - nuooora tura, ej!! se nikol tak!!!! :D :D :D :D :D B) :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tota Aprilia je picikl stevci lazejo tak da kuj hudo sem gledo test kazalo je 95km/h a zmerli so realnih 70km/h

Kak je lahk števc kazu 95 km/h če je pa naštevcu hitrost sam do 80 km/h pa še to ponavad ko testirajo motorje testirajo tovarniške modele Z BLOKADO :P in BREZ MODIFIKACIJ :P !! Kak gre lahko scooter z blokado in brez modifikacij več kot 45-55 km/h mi pa zdej povej :P Drugač je pa men čist vseen če mate vsi neki prot Aprili-i to je še zmeri čist hud motor <_<

a zdej bos pa reku da gre z blokado 70? pol si se pa zbudu ws mokr, okrog ust od jagodnga jogurta. tale di-tech je en sranje ce mene prasas, ker nemors nic navijat, ker ma anspric, pa se drag je da kr denarnca pece. ja je hud, ampak samo za pogledat. nikol neb kupu tega motorja, skoda dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85 je kazal, letel je tocno 70 po mojem bicikl stevcu. sr di-tech to.

btw, vceraj je po ravnini letel tocno 110 km/h moj:D po bicikl stevcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ditecha mam...vem vem...zajebal sem k nisem vzel navadno sr50...takrat sem pač hotu tega

torej..stvar je taka..skuter..že od samega začetka ne gre nikamor - po ravnini gre 90 po števcu, v dolino pa 100..to je še kr ok

ko pa pride do hriba...tm ga pa zamori...30 nix več ne gre..:|

ka mislite da je narobe=?

mam pa gor gianelli auspuh...eni pravjo da je to krivo

aja..k ma kdo leovinchija, k bi pasal na to apilio..da bi probal dat ZXa gor da vidim če se kej pozna..aja..pa nej bo tm..v rangu ene 40km od novega mesta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj frend se bo zdej spravu diteha rihtat!

Not bo daw kit pa leovinčita!!

Ko bo mew zrihtano ti bom sporoču!

BTW: prideš na miting?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti za ditecha nebi ga ravno priporočo, kr te bo prišlo tooolko, da ti bo slabo ko boš ceno vido ;) najprej probaj malo naštelav valčke pa fergazer al pa kaj, bo mogoče kaj bolše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!