Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Aha.. Se opravicujem.

Glede silly Q je pa res silly, ker to kar si nastel, ne more spravt aeroxa preko (recimo)120realnih.. Zelo potrebna bi bila menjava izpuha, to zelo vpliva na moc in koncno hitrost le-tega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadal si nam tezko vprasanje mladi gospodic :)

Na to ti bo znal najbolj odgovorit Tomozuki, _Aerox_ in Aerox..

Glede tega ti ne morm nc rect, ker ma tukj v okolici sam en aeroxa 50, s polini for race, drugo vse original okrog 90realnih.. Edino za zipa ti lahko povem kolk ma dirkaln koncno :D .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki..trenutno sem dubu 15k...vložu jih obm v kako pametno nalepko oz v dolgo luč oz. druge ročke za gas:

Kje v okolico NM (PAČ, neki do 30km) bi dubu jzst kej tazga (nalepke, take da greš ke si jih izbereš in kupiš)?

Kje bi dubu tele, ročke za gas dajat?

Kje bi dubu material, za naredit tole:

http://www.cowboysofjustice.com/sr50/light/index.shtml

Aja, pa še v načrtu imam gor dat neonko; pa me zanima, če dam gor recimo neonko in pa to dolgo luč (če kje slučajno najdem), a se da dat še en akumulator gor, k je kurac pr tem, da če se mi akumulator sprazne, da se jzst ne bom nikamor premaknu ;)

aja roba..ditecha pa brez pomoči elektrike oz električnega štarterja ne moreš vžgati ;D oz..brez elektrike ki bi pognala pumpico :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še v načrtu imam gor dat neonko; pa me zanima, če dam gor recimo neonko in pa to dolgo luč (če kje slučajno najdem), a se da dat še en akumulator gor, k je kurac pr tem, da če se mi akumulator sprazne, da se jzst ne bom nikamor premaknu ;)

Seveda se da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da notr se ga da, sm glede polnjenja: kako? ;D

pa..kak se to potem elektrika deli? da prašam: ali ima skuter še kej rezerve za polnjenje akumulatorja, al to fila glih za glih? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah z altenatorja dol bi si mogo potegnit se en kabl da bi ti polno...samo potem bi se ta tak na oba akomulatora porazdelil in bi vsakega 50:50 polno...tak da najbolse da si naredis na neki usmernik da enkrat ti enega polni drugic pa samo drugega... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak da najbolse da si naredis na neki usmernik da enkrat ti enega polni drugic pa samo drugega... 

in kaj s tem pridobim? :hmm:

nič? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..sm hotu sem povdarit, da nima izpita ;)

Pa še neki..če je yamaha tak d best in all ...zaka potem nimajo kr vsi yamah?  <_<

sej nisem reku, da ni to najhitrejši skuter, tudi ko je 50...sm..men pač ni všeč....oblika pa to  :doze:

Ti vedno nekaj samo vpovdarjas pa predlagas bla bla bla......pa se z dreka pol vedno nekaj vleces... :fight2:

Kaj bi vsi mogli met diteche al kaj??? :fight2: :fight1:

Tebi tak ni nikol nic vsec razn tvoj ditech ko z njega slona delas ven... :notworthy:

Več takih ko je _Roba_ bi moglo bit... :naughty:

Res ste tečni s temi hitrostmi in pospeški in preseravanji nekateri ...

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men je tut žal da sem sploh kej govoru od skuterja o predelavi končni hitrosti itd.,...ker bl k sm jm kej dopovedovov vecjo budalo so iz mene delal, sam jebt ga...je kr je,...en dan jim bom ze pokazu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men je tut žal da sem sploh kej govoru od skuterja o predelavi končni hitrosti itd.,...ker bl k sm jm kej dopovedovov vecjo budalo so iz mene delal, sam jebt ga...je kr je,...en dan jim bom ze pokazu :P

Al bojo pa drugi tebi :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jao, jst zivim v istem naselju, kot moj instruktor za izpit, ki ga btw trenutno delam... Danes me je mislim da videl, ko sem mimo njegove bajte priletel 70 brez celade :ph34r:

Jas ne vem ce bom naredo izpit O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!